אופטימיזציה של אתר האינטרנט שלך

אופטימיזציה של אתר האינטרנט שלך יהיה מכריע של אפקטיביות כדי למשוך לקוחות חדשים. אידיאלי זה כי אתר האינטרנט שלך זה אופטימיזציה של התפתחותה, אולם לא תמיד כל כך, על ידי זה חשוב להעריך עם השלב של הזמן, אם האתר שלך היתה ועודנה ממוטבת. מאחר אופטימיזציה תלוי לחלוטין של גורמים טכניים, זה מובן כי למשתמש לא מנוסה לא מזוהה אם אתר האינטרנט שלך הוא אופטימלי או לא. אך ראוי לציין את אתר האינטרנט שלו, להגיב שהשאלות הבאות יכול לתת רעיון טוב מאוד הכבוד. אתר האינטרנט שלך מפותח לחלוטין ב- Flash? אתר האינטרנט שלך מכיל כמה הנפשה של מבוא שמונעת גישה חופשית ומהירה על התוכן? התפריט של אתר האינטרנט שלך מוצגת או המוצג על-ידי אנימציות נוזל ודינאמיים? הכתובת של דף האינטרנט שלך בדפדפן לא שינויים, ללא תלות סעיף ללכת? אם ענית "כן" לכל השאלות האלה או יותר מטריד, כמה מהם או את כולם, בהחלט את אתר האינטרנט שלך צורך להעריך למיטוב שלהם.

חלק מהשאלות האלה מצביעים על רמה של דאגה יותר מאחרים, אבל ללא ספק האתר שלך צריך להיות מותאם במובנים מסוימים. לדעת כי תכונות אלה הן אויב של אתר האינטרנט שלך, נצטרך לענות על כל שאלה. אתר האינטרנט שלך מפותח לחלוטין ב- Flash? עבור אתר האינטרנט שלך להשיג מיקום במוצא, צריך להיות סדור באינדקס בעבר על ידי מנוע החיפוש. עם זאת, במונחים מעשיים, אתר פלאש, הוא סרט זה מנוע חיפוש לא יכולים לנווט על הדרך שבה נעשה את זה. האחרים אומרים כי זהו המקרה הגרוע מכל כדי לפתור בעיה זו, אתר האינטרנט חייב להיות שוב לעשות כמו שצריך. אתר האינטרנט שלך מכיל כמה מבוא אנימציה שמונעת גישה חופשית ומהירה על התוכן? לוקחים את התשובה הקודמת, מנוע חיפוש יכול לא לנווט הנפשה ולחץ על. אנטר"כפתור, תהיה לכן הגבלת כניסה מנוע החיפוש לאתר האינטרנט שלך.

את תפריט של אתר האינטרנט שלך מוצג או מראה באמצעות אנימציות נוזל ודינאמי (פלאש)? ממשיכים עם התשובות הקודמות, "מנוע חיפוש לא מנווטת הנפשות". השימוש אנימציות פלאש שימש לקוי ב 3 היבטים עיקריים: Intros, אתרי אינטרנט בשלמות פלאש ו- Flash תפריטי ניווט. אלה קודם 3 תשובות לשאלות על בסיס אותו, כי הבעיה היא זהה. הכתובת של הדפדפן שלך לא שינויים, ללא תלות מקטע זה יכול לגשת? אותנו מציין של שני דברים, או בדף שלך מפותח ב- Flash, לא שמתם לב או פותח באמצעות מסגרות, בשני המקרים, הבעיה היא שווה של רציני ולא יעיל. למרות באמצעות מסגרות בדף שלך אם אתה יכול להיכלל באינדקס מנועי החיפוש, בעיות טכניות רבות נובעים טכניקה זו, אחד מהם הוא אינדקס רע של אתר האינטרנט שלך והצגת נכונה למשתמשים שלך. דוגמה נפוצה היא לאתר את הדפים במנועי החיפוש שבו אנו רואים את התוכן, אבל אנחנו לא רואים תפריט בכל מקום, לא ניתן לנווט את שאר חלקי האתר. מסקנות אלו היבטים כי המשתמשים יכולים בקלות לזהות את אתר האינטרנט, לזהות בעיות אופטימיזציה או ניצול לרעה של הטכנולוגיה. כולנו יודעים כי ההנפשות הם אטרקטיביים אחרים. עם זאת צריך להיות בשימוש רק באופן בלעדי עבור מה שהם נמצאים… "לעשות הנפשות", היא לא שיטה או כלי לפתח "אתרים". ראשית, עלינו לכבד את העקרונות של התפתחות אופטימלית, ואז לשלב פריטים אחרים חדשני או מושכת שאינן מתנגשות עם אתר האינטרנט.