אנחנו חמישה אנשים שעובדים עם רוב

בחודש האחרון הוזמנתי להשתתף הצדקה של טורניר גולף לאס וגאס כדי לחגוג את החיים של גרגורי היינס ריקוד מקרא. כדאי לך לעיין אצל מייקל שטיינהרט, תל אביב כדי לקבל עוד מידע. האירוע נערך לגייס כספים ומודעות של המחלה טראגי כי לקח את חייו של אמן זה. ואילו היה להתרכז בעניין חמור זה, אשר היה תענוג אמיתי לפגוש כל סלבריטאים ואנשים אשר בדרך כלל הם לא סיכוי לפגוש באותו זמן חיים כאן בסן דייגו. עם זאת, מה באמת השאיר רושם בו מעליי היה שיחה שהיתה לי עם אביו של גרגורי היינס, מוריס. התקרבתי אליו וביקשתי הוא פשוט שאלה זו: "מה יש חינוך של גרגורי גרם לו מנהיג באמנות שלו?" "ובכן, ולכן", התחיל אביו גאה באופן סמכותי. "כל מה שעשיתי היה לראות מה הוא אוהב לעשות, אנו מעודדים אותה להמשיך לעשות זאת. יש לך זה שראה את עיניו להאיר כשהוא היה רק ילד מחול לכל המשפחה. לא תמיד מנכ"ל ומייסד AppsFlyer . כאשר אנו לשים את הכדור בידו, כי לא הם משתפים את התשוקה אותו מה פשוט לקח את זה "."האם זה הכל?" שאל בנימה של הפתעה.

"כן, הוא כל כך פשוט", הוא השיב. "אתה רואה בבני לדחוף את הילדים שלהם לעשות משהו שהם בעצמם רוצה, במקום תמיכה בילדים שלהם לעשות מה שהם רוצים". מה שמביא אותי לנושא זה. איפה זה יכול להיות עכשיו – או אפילו יותר טוב, על שם זה יכול להיות מחר אם אתה מוקף באמצעות רשת תמיכה חיובית כדי לסייע לך במסע שלך? יש פתגם ישן אומר: ' אנחנו חמישה אנשים שאנו מקשרים עם רוב, ההכנסות שלנו הוא ממוצע של חמישה בני אדם ". אם אתה לא אוהב את הדרך אתה, אני מציע לך להעיף מבט שלך אודות לראות מי היא שותפות עם.

אחרי הכל, המים אינו מחפש באמת רמה משלו. "כיצד ניתן אנחנו משנים את זה?" שאל. זה מה שעשיתי, אני מזמין אותך לעשות את אותו הדבר. לפני כמה שנים הביט שלי סביב הבחין כי כל מה שעשיתי היה ללכת עם אחרים המוכרים, כמו עצמי. כדי להיות מודעים לכך הוא רצה יותר מאשר חיי כי פשוט ישבו לדבר על המספר הגדול או את הכסף שהוא עשה באותו היום, הלכתי להוציא קבוצה חדשה של אנשים לשייך את עצמי לאנשים שיוכלו לעזור לי המסע החדש שלי להיות סופר ו רמקול מוטיבציה. רצתי המודעות באינטרנט, עיתון מחפש אנשים חדשים להצטרף, ' קח את ההצלחה ", כביכול. כאשר הוא לא היתה אפשרות למצוא מועדון, החלטתי ליצור אחד משלי. התקשרתי הקבוצה, המשפיעים גברים ' s. אנחנו נפגשים אחת לחודש ודן הרעיונות שלנו ולהפוך את תוכניות שיהפכו את המציאות. והכי חשוב, אנו כוללים תמיכה והחזיקו של דין וחשבון של אחרים כדי לראות את החלומות למציאות. כשאני כותב את זה עכשיו, נראה לי כי אני אסיר תודה כל האנשים הנפלאים אשר באתי לתוך החיים שלי בשנה שעברה. עקב זה קבוצה גדולה של אנשים, יש לי כבר להיות בעל עסק / המוכר, מחבר רב המכר מספר אחד. פרסמתי עם התעשייה גדול כמו זיג הגיבורים שלי Ziglar, בריאן טרייסי, מארק ויקטור הנסן, טום הופקינס, בוב פרוקטור, פיטר לאו, Kersey סינתיה, סטיבן א. ג'ון אסרף, ד ר Wayne Dyer, האמן Wyland, רק שם כמה. אני לחלוק את זה איתכם, לא כדי להרשים אלא להחדיר לך להיות זהיר של מה אתה שואל. אתה יכול רק לקבל אותה. לסיכום, אני שוב שואל: איפה זה יכול להיות מחר, סביב עצמו עם תמיכה, אנשים מקומיו מי באמת רוצה להצליח? אנחנו החברה שנמשיך. בחרו את החברה שלך בקפידה. משאלות, בצורה לשמור מחייך '! ** לך הרשאה לפרסם מאמר זה אלקטרונית או בהדפסה, בחינם, כל עוד ולעיתונאים הינם כלולים. עותק של באדיבות הפרסום שלך יהיה מוערך לשלוח: אודות המחבר: גרג ריד, ריד סקוט גרגורי הוא רמקול ידועים, שתי פעמים # 1 המחבר הנמכר ביותר של "למיליונר מנטור "," להתעורר: לחיות את החיים שאתה אוהב "