. אני גם אנושית

החיים הם לא מה שאנשים חושבים. זה אינו תלוי ניצחונות התבוסות, רגשות, דברים שקרו לנו. החיים הם קצת פחות מסובך להסביר. אתה פשוט חי או לא. מדוע לומר, \"הו, כי הוביל את החיים?, זה יהיה הרבה יותר טוב לשאול\" הו, כי אני מי אני? \".\" אנחנו חייבים לשקף על העובדה בהנחה כי שום דבר לא יקרה יותר של ארה ב תלוי החיים עצמם, אלא מעדיף בעצמנו. אני נמצא עם אני מוכללת, ואני מצטער על ברבריות. אבל להאשים לחיים, זה רק תירוץ אשר לא עוזר לפתור את הבעיות.

באמת, הרבה פחות, להתמודד עם שגיאות חסרונותינו. אם ניקח קבוצה של אנשים, נציין כי ישנם כמה שאליו הולך יותר טוב מאחרים, אז, אינה תלויה החיים בפועל, כי אם נראה. ובכן, האנשים האלה יש קבוע ואני היא שהם בחיים. ההבדל הוא, כי חלק יש יותר בעיות מאשר אחרים, אלא, יש לעשות עם מצב האדם וצוות שלהם, כפי שציינתי קודם. Peguntarían קצת ואז. מה זה קורה עם אלו חולים, מוגבלים ועניים נולד? . ובכן, הייתי אומר כי תמיד היו מי נולד בתנאים לטוב ולרע, ועם חלוף הזמן, איכשהו משופרת או שהם החמיר את הדברים שלהם, אבל מצבם בחיים לא היה מה השתנה, לטוב ולרע, המשיך לחיות.

אז אני בקושי מעריך שעלו בגלל כל וזוכרות לחיים. מצטט כדוגמה, פעם בצעירותי, שתוכל לראות שטעיתי, העזתי לכתוב את הדברים הבאים: \"החיים אני הצטברות של דברים, כמה אני מתרגש ואחרים יעשו לי מהר, מספיק הדילמה שלא נותן לי להסתכל על זה עמוקות אך דווקא בתוך שדה ' מאטום לשקוף ' לוקח אותי על ידי דרכים בלתי מוסברת של הקיום שלי\", את עשית את החיים שלי. זה ייתן לי שיעזור לי מעין החיים, שאני אהפוך לאהוב אותך, אם די גרם לי כזה raw מסוג זה מאפשרים לתת כפי אתה באמת החיים, לכן, קר, קשה וריק, רק כמה פעמים. אני יכול calar לך על הכל, מעיינות הלב שלי, לעשות את זה איכשהו אתה אתה רואה חיים שונים. ב הטוב ביותר של מקרים, אינם מבקשים להתעלם ממך, כובש את דעתי בדברים אלף או עושה את אותו הדבר שהופכים אנשים אחרים כדי לא לחשוב על חייך, לא חושב עליך תמיד. במקרים הגרועים ביותר, בכוונתי התפטר בשידור חי להאמין שאני לא מישהו מסוים, כי הדבר היחיד שעליי לעשות לאחר הלידה, הוא יגדל למות מאוחר יותר, כאילו זו תחושת היחידה לחיות את החיים… \"כזה פתטי. תארו לעצמכם רגע כדי להגדיר מה זה החיים שלי באמת. . אלוהים, את הסינגל ולא היה מוצר של שטח של חולשה שם על פני השטח את הפתקים האלו של אכזבה, אשר לא היה היה כאשר כתבתי אותם. ואין שום קשר עם מה באמת החיים שלי. אני בטוח שזה היה רק רגע חולף בחיים שלי, שבו אכתוב אותו פתק חדש, אגב, עכשיו זה ספונטניים ויצירתיים, בדרך שונה מזו השני הערה אני כתבתי מזמן מאחורי. כדי לראות, עד כמה רציני? אממ… \"החיים יפים. . כן, זה יפה. יפה מאוד. \"אממ…\" Uff את העונש. ככל הנראה הכנתי את זה קצת קשה . כותב את זה עכשיו. זה יהיה טוב יותר לעשות סקירה של הפסקאות במאמר זה, לאחר ולקרוא אותם, השתקפות של מה באמת את החיים שלי ושל נסה מאוחר יותר, ביום אחר אולי. כדי לראות אם יש לי יותר מזל ועוד לבוא המוזה שלי. קורא יקר תשאל אותי. אני מצטער, אבל זה קורה, זה אני גם אנושית. Pedro Olmeta.