אנשים בעלי יכולות שונות

חורחה הוא אדם עם רמה מצוינת של חוש המישוש והראייה. עם רמה גבוהה של ריכוז, קיבולת גבוהה של דיוק. המפקח באיכות הטובה ביותר שיש לחברה מתגלה בחברה טקסטיל באזור של ביקורת איכות, אכן שהוא. יש לו ג'ורג חירש. למירי יש מגע גדול והבנת הנשמע. היא עובדת בספרדית של מוכרות העל-לאומי במדינה שלי (פרו) עושים עבודה מוקד טלפוני.

ראשיהם שמחים מאוד עם זה. יש לו. מריה הוא עיוור. Carlita, היא נערה עובדת מול המארחת בחברה הפרואני המוקדש מכירת עור ומזוודות. למעשה, אותו היא עבודתו הראשונה. העבודה שלה היא להעביר את עלון החברה עם המוצרים מיוצרים, בליווי בוקר טוב, בקרוב. Carlita סובל תסמונת דאון.

על-ידי לנסות נושא זה? כאשר אתה משתתף בפגישה עם חברי גופים ארגונים חברתיים וציבוריים המוקדש שילוב אנשים עם מוגבלות. נכות היא לא חוסר יש הרבה דעות קדומות בנושא, במיוחד באזור העבודה. האמת היא כי אנשים כאלה צריך רק להציב העבודה המתאימה כדי להרגיש מועיל לחברה עם דעות קדומות. דוגמה זו טרה הסטייה החברתית, הוא מי שוחחו איתי במהלך האירוע. הוא מוקדש כדי לבצע ניטור. במהלך חייו עבודה תמיד עשה את העבודה. המצחיק הוא האיש לא שמעתי של אוזן שמאל. הוא עבד בחברה של מעקב שבו היו לו קשיים עם המנחה. זה לממש את המגבלה הפיזית של העובד, החלו להתייחס קשות, aislandolo בחור שלו… הסיפור הסתיים עם שלהם הפסקת העבודה ואת הטענה כתוצאה לפני השפיטה עבור שלה פיטורין ללא סיבה התעסוקה שלו. מגבלות: הם לא עבודה קריסטל נכות ממוסגרת בשדות ארבע: פיזיקה, האינטלקטואלי, את השמיעה חושי, חזותי. "אבל זה לא אומר כי אנשים עם מגבלות אלו הם" מת occupationally "לשוק העבודה. אל. ללמד אותי כי אני אם אני יכול לעשות כדי לתת מספר דוגמאות המתאימות עובד 1.-נכות פיזית: יכול לשחק בכל תנוחה עבודה של ישיבה או נסיעה על ידי קטעים קצרים. -ניהול פעילויות: הקבלה, מזכיר, Messenger interna – פעילויות בתחום התקשורת: שיחה מרכז אופרטורים משרה. -בתחום המחשוב: מתכנתים, מעצבים גרפיים. 2. פיגור: יכול לשחק בכל סוג של פעילות ידנית עם הפיקוח, ניצול של יכולת מכנית חוזרים התנאי שלך מאפשר להם לפתח. -סיווג פעילויות, אריזות, אריזת, אריזה – ניקוי: משרדים ובתים – מפיצים: מרתף יינות עזר, מחסנים – קפטריה: עזר למטבח, חדר אוכל ומסעדה 3.-השמיעה מוגבלות חושית יכול לשחק פעילויות סיווג, תיוג ובקרת איכות. באזור טקסטיל: איכות מפקחים. עוזרי מחסן לחתוך, באזור של הדפסה… באזור של תכשיטים, שעונים, מלאכת יד, וכו '. 4-visual נכות ניתן לפתח עבודה ב- PBX, להתקשר למרכז, טעימות, מוסיקה. היתרונות של היזם במדינה שלי הממשלה מקדמת את הכללת חברתית של אנשים אלה באמצעות תוכניות חברתיות ממס. עם זאת, כרגע הרבה הנהיגה את הרעיון של אחריות חברתית. סכימה שבהם ניתן להשתמש כדי לתת תמונה טובה יותר של החברה. (ואכן, תיק החברה שהזכרתי בפרויקט בתחילת סרטון המציג את צוותו עם מוגבלות, מתן תודה על ההזדמנות לאפשר להם לחיות כמו אנשים). אם עדיין לא משוכנע, להזכיר לך זה הוכיח כי האנשים האלה יש כמה תכונות מיוחדות: התמדה, חזק לפני הפלופ (הוא הצורך שנמצאים במצב שלך), התמדה, פתרון בעיות, יוזמה, נסיעה, אנרגיה, אחריות, ביטחון עצמי, מוטיבציה, יכולת להסתגל (שינוי זכור) ויזמים מעל לכל. לבסוף, בברזיל ישנה חברה שבה הקבוצה הטובה ביותר שלך עובדים (מדברים על נקה: פרודוקטיבי) הם חרשים. צעד אחד מוביל במקומות רבים (טוב או רע), אתה יכול לנסות. אתה לא מצטער. אתר האינטרנט של המחבר: