בתים טרומיים לשכנע לא רק על ידי עלויות הבנייה נמוכה

אלפי משפחות על מנת להשיג את החלום שלהם בנקאות באינטרנט להחליט שנה אחרי שנה. ישנם עוד ועוד משפחות אשר בוחרים להקמת בית טרומי. מאז בתים טרומיים להביא מספר יתרונות בהשוואה קונבנציונאלי בתים בבנייה מוצק. מה היתרונות של הפרט היא מוצגים בעקבות יותר. אז בית טרומי מאופיינת בפרט מחירו נמוך. לעומת בתים אחרים בתים טרומיים הם פשוט זול יותר יש, למרות הם לפחות כמו איכותיים, מוצעים רק בניין אנרגיה נמוכה. הבדל מחיר זה נגרמת על ידי עלויות הבנייה.

בעוד עליך לשלם אנשים רבים כגון עבודות יד, חברות בנייה ואדריכלים, הבנייה הרגילה שלהם משימות מתבצעות כל של היצרן טרומיים הבית, זה מפחית את עלויות הבנייה כמובן. עוד, ניתן להפחית הזה אגב מאת מחליטים Ausbauhaus. זה גם בית טרומי, רק עם ההבדל הזה אפילו מכינה הפנים בביצועים משלו. מי רוצה לבנות בית טרומי, עליך לתזמן גם אין זמן בארך, כי בסופו של דבר, זה לוקח רק כמה ימים, עד שהבית מלא. לאחר מכן ניתן להשיג ישירות. אם אתה מחשיב כי בנייה קונבנציונלית לוקח זמן רב יותר חצי שנה, כמה יכול לעלות העצבים אחד, זה כבר יתרון עצום.

אחרון חביב להיות מוזכר אפילו להעביר היצרן טרומיים הבית באיכות הגבוהה ביותר בינתיים. במיוחד במונחים של יעילות אנרגיה, הבתים סטנדרטים חדשים. אז הדרישה חום הוא לכל היותר נמוך כל כך, כי הם זכאים אפילו בתים. במיוחד למשפחות, זה יתרון גדול, כי כך הם יכולים להשיג ליהנות של הלוואות מימון בריבית נמוכה או מענקים. מידע נוסף על בית טרומי, בקר בדפי האינטרנט הבאים: