הגבול עם קולומביה

תסתכלי על השוק המרכזי {מת יושב למרגלות הדלת אני מבוגר ואין לי כסף לקבור את זה, רוצה לעזור לי בבקשה, אמר השכולות אישה אשר טען שהוא בן דודו של האדם אשר נמצאו ללא רוח חיים עם גיל מעל, עיניים דומעות, ישב ביציע של דלת בחלק החיצוני של השוק המרכזי}Boyaca בין סוקרה בוליבר. נושא זה זוהה על ידי כרמן קורדובה כמו דודו, החיים נקרא Jaime קורדובה, כ- 45 שנים של גיל, אשר כתוב לא היתה עוד משפחה, והיא היתה הקרוב היחידי שהיה. הוסיף להתעלם אם הוא היה נשוי או רווק, אבל מי גר לבד, תוך התעלמות המגזר שבו וישב. היומון המנוח שתה אלכוהול והעביר ברחוב, אמר. מצד שני, סקרן הם הימרו על המגזר, כולל הביטלס כביכול עם מה עברו את שעותיו האחרונות של המשקה, אפילו על האתר היה ידוע בכינוי של ambateno.{עדים היה מבחין כי Jaime לא זז של} הדלת היה מכוסה פונצ'ו שחור מן מוקדם, חושב אני ישנה, אולם כאשר אתם ניגשים לנסות להעיר אותו, היו מודעים שמתו. הוא נתן הודעה יחידות החירום ואז, הן המשטרה והן הכבאים הגיעו למקום שבו נספו ושמרה את הגופה בנוכחות הצופים שנשאר כדי לראות שזה היה קורה. אם היו לך ילדים דקות מאוחר יותר אישי של המשטרה הגיעו האתר עם רפואה המשאית משפטית, לקח את מגש מתכת עבור הסרת הגופה, זה רגע שני האנשים, ילדה וילד בערך בת 20, עטוף דמעות בא ואמר בין יבבות שעל הילדים של הנפטר.

רגעים מתכונן להעלות את הגוף, אחד החברים של המנוח כינה את השערים התקרב חברו צ'אודר לא לקחת לחדר המתים, הפעולה הייתה נמנעת במהירות על ידי המשטרה, שהפך את הנושא כדי ההתקוממות בהתאמה בין לבכי של שלהם קרובי המשפחה ואת הצופים שאסור היה לו להעביר את מגש מתכת קר. לכיוון המשאית לרפואה משפטית עבור הסופית העברה לחדר המתים של בית החולים Luis Dávila ג. מצד שני, כרמן, בן דודו של המנוח, גילה על מותו של קרוב משפחה שלו, כי באותה תקופה הוא עבר האתר, וראינו שיש מספיק אנשים חלקיקים, התקרב וגילה כי בת-הדודה שלה. שוכב מת למרגלות דלת, התיישב ומכוסה פונצ'ו. ככיתוב פרסומת: יושב ביציע של שער בפאתי השוק המרכזי, חסר חיים נמצאה {לעשות את הגוף של Jaime קורדובה, אשר לדברי הדוד שלו, שלא זיהה אותו, היה מסור libar כל יום. {תסתכלי על השוק המרכזי מת יושב למרגלות הדלת ואני לא צריך כסף כדי לקבור אותה, רוצה לעזור לי. בבקשה, אמר השכולות אישה אשר טען שהוא בן דודו של האדם אשר נמצאו ללא רוח חיים עם גיל מעל, עיניים דומעות, יושב ביציע של דלת בחלק החיצוני של השוק המרכזי}Boyaca בין סוקרה, בוליבר. נושא זה זוהה על ידי כרמן קורדובה כמו דודו, החיים נקרא Jaime קורדובה, כ- 45 שנים של גיל, אשר כתוב לא היתה עוד משפחה, והיא היתה הקרוב היחידי שהיה.

הוסיף להתעלם אם הוא היה נשוי או רווק, אבל מי גר לבד, תוך התעלמות המגזר שבו וישב. היומון המנוח שתה אלכוהול והעביר ברחוב, אמר. מצד שני, סקרן הם הימרו על המגזר, כולל הביטלס כביכול עם מה עברו את שעותיו האחרונות של המשקה, אפילו על האתר היה ידוע בכינוי של ambateno. עדי היה מבחין כי Jaime לא להזיז את הדלת, היה מכוסה פונצ'ו שחור מן מוקדם, לחשוב שהוא ישן, אך כאשר אתם ניגשים לנסות להעיר אותו, היו מודעים שמתו. הוא נתן הודעה יחידות החירום ואז, הן המשטרה והן הכבאים הגיעו למקום שבו נספו ושמרה את הגופה בנוכחות הצופים שנשאר כדי לראות שזה היה קורה.{ אם היו לך ילדים דקות מאוחר יותר אישי של המשטרה הגיעו האתר עם רפואה המשאית משפטית, לקח את מגש מתכת עבור הסרת הגופה, זה רגע שני האנשים, ילדה וילד בערך בת 20, עטוף דמעות בא ואמר בין יבבות שעל הילדים של הנפטר. רגעים מתכונן להעלות את הגוף, אחד החברים של המנוח כינה את השערים התקרב חברו צ'אודר לא לקחת לחדר המתים, הפעולה הייתה נמנעת במהירות על ידי המשטרה, שהפך את הנושא כדי ההתקוממות בהתאמה בין לבכי שלו קרובי משפחה, הצופים שאסור היה לו להעביר את מגש מתכת קר. לכיוון המשאית של הרפואה המשפטית להעברת הסופי שלה Luis Dávila G. חולים מתים. מצד שני, כרמן, בן דודו של המנוח, גילה על מותו של קרוב משפחה שלו, כי באותה תקופה הוא עבר האתר, וראינו שיש מספיק אנשים חלקיקים, התקרב וגילה את שלו דוד שוכב מת למרגלות דלת, התיישב ומכוסה פונצ'ו. כפי שאני הודיע