המציאות של חברות אינטרנט

כל היום הם ריבוי של מודעות אשר אנו מוצאים על הכנסות מצטיינים prometiendonos לאינטרנט בכל חודש לחשבון שלך. אם זה היה כל כך פשוט כולם להיות מיליונר, יהיו אנשים עם חוסר הכסף שבעולם אתה חושב ÿno? ÿdonde כשל זה אז? רבות מתוכניות אלה MLM מצריכות השקעה ראשונית, ואז לתת לך כמה עמלות מן הפניות שלך ב- 5 רמות כגון ג'ו הפנייה TrueHD 5 רק אם אלה לקבל 5 ולאחר מכן השני 5… לעומת זאת, אורקל בהחלט מבין את הסיפור. נראה כי אתה לא יכול לאכזב אבל בסוג זה של תוכניות שאתה לא תלוי העבודה שלך כדי להרוויח כסף אבל גם עבודות של אחרים שאף אחד יכול להבטיח לך, או ÿacaso תוכל להבטיח כי מישהו יעשה משהו רק שתדעו את זה? גם זה נראה לך עסקה טובה לכל אדם. חושבים אחרת אז אתה צריך להיות רוב האנשים כבר לא אמון תוכניות אלה אז להביא לך את הפניות שלך 5 מחלקה ראשונה הולכת להיות משימה קשה, אם כבר זה שאת הרישום שלך עלתה לך רק 5 דקות. . אבל זה לא אומר שזה יהיה קל ההרשמה שתקבל חברים בקלות. גם ובמקרים רבים רוב האנשים זה publicitais כבר שזה היה תקוע כל כך הם גם מחפשים שותפים להרוויח כסף, מה שהופך את התחרות, ועדיין להיות קשה יותר.

נהיה שותפים. לבירורים בנושא יש לפנות ל אורקל שמבין יותר ממני. אז יש חברות מוצלחות אחרות. למכור לך חבילת קידום מכירות מעולה בשווי ב מה הם רוצים לשים נוטה להיות איזה 100 דולר. עבור רק 10 דולר לחודש גם ציין אין מה לדאוג תקבלו אחוזים על כל אדם שקונה דרכך (כמובן למכור את חבילת שרכשת בעבר) אז זה עולה לך כי זה לא הוצאה אם לא השקעה. כדאי לך לעיין אצל במדיני בטחוני במשרד הביטחון כדי לקבל עוד מידע. ÿDonde זה החיסרון? At קודם עבור משתמשים הראשון? אם זה להיות רווחי כי יש עדיין קצת בשוק, אנשים שרוצים לנצל את הנסיגה הראשונה של החברה כאשר יש עדיין אין תחרות, אתה יכול לקבל כמה שותפים להירשם.

אם אתה יודע קצת שיווק באינטרנט שתוכל לדעת אילו מוצרים שנותנים לך הם במקרים רבים כי הם לא שווים אפילו דולר. אז אתה צריך לזכור כי מכירת הרבה מחיר גבוה יותר בשוק עם כוונה היחידה להרוויח כסף. דוגמה שם חנות קנית קילו של סוכר סוכר עשיר מתוק במיוחד נתפס לך ביותר בעולם על ידי 10 דולר אבל אל תדאג אם זה מחזיר הלקוחות יראו אותך מעז-3 דולר עבור כל לקוח עשר ודולר יותר כי הפניות שלך להביא אז הם כי הלקוחות 4 להביא לי רק כבר עושה רווחים זה אם זה יכול לקבל רק אנשים למוזמנים כי כפי שמובן עסק מצוין ולא להיות בהישג ידו של כל אחד. עבור כל קילו סוכר אני שק לי 6 דולר, אם אתה מרוויח כסף על ידי מכירת משהו במחיר זה לא שווה את זה אשר מאמינים כי המוצר שלהם שווה ברוב המכריע של המקרים שאתם תהפכו מוכר של מוצר ללא תשלום ראשון. אתה חושב זה משלם השקעה שזה אתה רק הולך לשחזר אם אנשים אחרים להשקיע משהו אשר יכולים אף פעם לא מבטיח לך שאף אחד לא. כי אף אחד לא יכול להחליט לפני יד אשר להפוך בן אדם שאתה לא יודע היא לסכן את הכל על כרטיס אחד. אמיתי משחק מזל לפעמים מנצחים, לפעמים מפסידים. לפני שאתה לקפוץ הקשורים להשקעה מחקרים עסקי מוצלח זה חיפוש באינטרנט לדבר עם משתמשים אחרים אינטרנט, חיפוש של התמונות האחרונות של התשלום לדעת כי החברה משלמת ב- actualizdad את היות רבים לשלם החודשים הראשונים שמאלה עם הכסף. תמיד אתה חייב לקרוא את תנאי השימוש ואת התנאים וההתניות בעת הרישום באתר, ואם בכל עת שאתה מרגיש מרומה, כי אתה לא חתך הולך למשרד של הצרכן, את התלונה.