הסרת שיער

עבור DEPILHAIR, המחרוזת של אוהב קלינית-esteticas והסרת שיער בלייזר, הבטחת גילוח טוב לשים בידיים אך ורק של המקצוע הטובים ביותר. משהו, במקרים רבים, אמר מארק מאמינה כי היא עושה. הוא כי תנאי פירסומים חוויאר רוביו, הבמאי הרחבה, ואת החדירה מגיע לסכן את בריאותם של כזה חלק חשוב לנו כמו העור. "שיער מובטחת ויעילה תלויה ללכת למרכזי מאושר ומופעל על ידי מומחים מוסמכים אשר תמיד לתת מידע למטופל רציני, קפדני הטיפול שיקבל נקה אותם ספקות לך" הוא אומר. הנחת היסוד עם זאת לא תמיד מתקיים. "עם האופנה היום עבור סוג זה של טיפול והתפשטות במרפאות יופי או פסאודו salones fotodepilación הצעה של פזיזות לציון עצמאות ללא ערבויות וטכנולוגיה מודרנית המתאימה יותר היא בכל מקום שנצברו וכי יעלה כל הבדיקות תקינות.

ב שלנו מרכזי יש תמיד את המוצרים המתאימים ביותר לחות העור", הוא הדגיש. ה ABC של הסרת שיער בלייזר ודברים DEPILHAIR שאתה רוצה לשים את הגרגיר של חול על-ידי הסרת שיער בריא ולכן משאלות ליידע ולייעץ של כל מה שאתה צריך לדעת כדי ליהנות העור רך, ומטופחים. הנה מפתחות הראשי שלהם: 1. האם זה יעיל? הסרת שיער בלייזר רפואי הוא מאוד אפקטיבי ויעיל. על-ידי סילוק למעלה מ-90% של שיער לא רצוי, תמיד בהתאם לסוג העור והשיער. To broaden your perception, visit בצלאל סמוטריץ. העור יהיה רך שיער בהפעלה הראשונה. 2. מה הפגישה הראשונה? מרפאות Depilhair, הדבר הראשון הוא לעבור ייעוץ רפואי.

רופא מוסמך יודיע של טיפול כל לעקוב, יפתור את כל הספקות ופותח היסטוריה רפואית עם נתונים אישיים. 3. האם זה כואב? באופן כללי, הטיפול אינו כואב, אף היא תלויה על סף הכאב בודדים. עם לייזר כל ההרגשה היא אחרת. 4. איזה סוג של לייזר יכול לשמש? u לייזר אלכסנדריט: הוא לייזר הדור ההזמנה אשר משיג תוצאות מצוינות. עם ההדק עד 18 מ מ קוטר. פרופיל יותר פתוחים לרעיונות לסוג זה של לייזר הוא השילוב של עור בהיר ושיער כהה. עם לייזר אלכסנדריט לב תחושה קלה ננעץ זה נעלם במהירות u סופרן לייזר: סופרן XL High-Power דיודת לייזר מצליחה לחסל שיער ושיער בלי המשתמש מבחין אי נוחות קלה. מערכת מהפכנית אשר ניתן לגלח כל סוג של העור, כולל עור שיזוף. הוא כמעט ללא כאבים 5. אילו אינדיקציות שיש אחריו? בעיקר לפני כל הפעלה, יש להימנע גילוח עם מערכות שהוא דפק את השיער (שעווה, צבת…). לפני כל הפעלה האזור להיות מטופל חייב להיות נקי, להסיר כל עקבות של איפור, קרם או דאודורנט שנשאר בעור. "אם היה לך הרפס או גירוי המועבר לרופא. לאחר כל מפגש, הכרחי לחות העור. הימנע משימוש מוצרים גבוה הרכב באלכוהול", הוסיף רוביו. 6. כמה הפעלות נחוצים? היעילות של הטיפול תלויה כל אדם. אז לא ניתן מספר מסוים של הפעלות. בדרך כלל בין 6-8 הפעלות מספיקים. "למן הפעלה התוצאות נראות כבר", מסיים את ההגה. DEPILHAIR הים התיכון של רפואה ואסתטיקה קבוצת עסקי "קבוצת Depilhair" SL, הוא פרוייקט שנוצר לאחר לימודי יסודי, ניסיון והצלחה מוכחת של מרפאות שלה. מטרתה היא ליצור מבנה שלם כי מקצועי בסקטור על עליית וזה נותן ערך אמת השותפים שלה. הם נאבקים למנוע מצב שבו כל אדם ואת החברה יכול לספק שירותי הסרת שיער ללא שליטה, או מבטיח רפואי נותן שירות קשב בהזדמנויות רבות, אשר מעמיד בסיכון הבריאות של המטופל. אז במרפאות DEPILHAIR אוהב-esteticas לבחור איכות, שירות מקצועי, תמיד תחת הפיקוח של רופא מומחה רפואי. כל זה עושה DEPILHAIR מרפאה שונים, הם מצפים פוגש את הציפיות שלכם. הקש Office ו- RR.עמודים לניהול ראיונות, ההרחבה של מידע או שליחת חומר גרפי אל תהססו לפנות אלינו. Tfno: 91 657 42 81 / 667 022 566 María Tejedor נוריה הוכתר / salviacomunicacion.com