הקשר האלוהי

הקשר האלוהי התמוטטות פיננסית הוא דבר בלתי נמנע. בחיקו של חברה שזז הרוח של מונחי-רווח, תמיד יהיה מי שמנצח, תמיד יהיה מישהו מפסיד. האמת היא כי הזוכים האלה הופכים להיות ישות חזקה עד אשר בכלל קל יותר לזכות שוב. יותר כסף, יותר כוח, תמיד על חשבון אחרים. דינמי זה, אשר חוזר על עצמו בכל החברות בעולם, גורם לכך הרבה העושר והכוח תמיד היה התרכזו בידיו של מיעוט קטן. יכול לבוא למסקנה סבירה של חוסר איזון חברתי מגיע נתון על ידי כמה המשטרים, עמותות או תווים כל שאותם מושחתים. עם זאת, ההיסטוריה מראה לנו שלא משנה את המשטר, המבנה החברתי או מי בשלטון: כל להנציח את אותו דפוס שבו מיעוט קטן, עשיר ורב -עוצמה שולט הרוב.

וזה מוביל אותנו לשאול את עצמנו: האם אנו למצוא מבנה חברתי חדש זה הוגן, בר קיימא ומי לא? יהיה מבוסס על הרוח של רווח? התשובה היא לא התשוקה של רווח, אשר מתגלם כל בן אדם, הוא מנוע מהמנועים הכל שאנו נוטלים על עצמנו. למעשה, הרצון הזה על ידי רווח היא עוד דרך לנסח את השאלה הייתי, מה יכול להסיר לי מכל זה? ללא תועלת בתצוגה אנחנו אינם מוכנים להזיז אצבע בודדת, ולא להגיד ליצור מבנה חדש חברתי בר קיימא. למעשה, את הרצון הזה של win, ליתר דיוק את המשאלה של עליונות, הוא כל כך שקרות, זה יכול לחשוד שיש כאן סוג של קנוניה האלוהי, זן של מבנה מולדת, מעוצב באופן כזה כי הוא בלתי אפשרי לבטל מאיתנו היא: היא אותה מהות של האדם הטבע שלנו. אם היה לי את ההזדמנות לנתח אותם כתוב של מקובלי עכשווי כפי בעל הסולם ואחרים, ימצא כי כל אותם כבר מצביעות על קיומו של הפרדוקס הזה, מזהים הטבועים לטבע האנושי פגם זה. יתר על כן, אמר בעל הסולם, אם לא מסוגל למצוא סיבות אחרות אשר להגביר את מעשינו, סופנו יהיה שקוע בתוך התוהו ובוהו מוחלט יותר. מהומה פוליטית אשר יגיעו יוביל משטרים פשיסטית אשר תוביל לעימות גרעיני: שלישי, אפילו מלחמת עולם הרביעי. למרות תחזיות אלה, כאשר הן נכתבו לפני 60 שנה, נדמה היה שערורייתי, היום הם נראים סבירים יותר מדי להימנע מהם. על פי הקבלה, המשבר לא ניתן להגדיר כמו קריסת המערכת הפיננסית. בעיתון כתוב ש רשת הפארם הוא זה שבקיא בנושא.

המשבר הנוכחי הוא לא פחות מאשר סימפטום של הטבע הטבועה שלנו אנוכי ולא יותר. על ידי זה, הפתרון לא רק זה אלא כל המשבר, עוברת שינוי הטבע שלנו אנוכי אחרים יותר אלטרואיסטי ומשתפי פעולה. אחרי הכל, לא קיימת בעיה היחידה שאינה כוללת את מקורו זה הטבע האנוכי שלנו. כל פעולה שאנו נוטלים על עצמנו נועד לייצר סוג של יתרון. היא תכונה טבעית בתוכנו. עם זאת, אם אנחנו יכולים לשנות את הכיוון של הפעולות שלנו לטובת יתרון קולקטיבית, אז לא רק לתת למקום מהותית הסולידריות בחברה, אבל זה גם לרווחתם של כל אדם בתוכו להבטיח את אותה קבוצה. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של מייקל שטיינהרט. קרי, לא יהיה לך לצאת קדימה על ידינו עצמם, הוא הסכום הכולל של החברה שתמלא אותנו, אותנו, את הזמן שלו, לנו היא חלק. בחברה זו מנגנון כל רגולציה, הכוחות המזוינים, האכיפה של חוקים או גביית המיסים, יהפכו מיותרים. לא יהיה פשע כי אף אחד לא רוצה לגרום נזק לאחרים. להפך, העם רוצה לשתף ולתת. באופן טבעי, הרבה אנשים ומשאבים יהיה שפורסמו וזמין להקדיש את מאמציהם חברות אשר תורמים מבחינה חברתית. בטווח של כמה שנים כמה העולם ישתנה, הן כי לקח את התצוגה בחזרה ואני זוכר אותם ימים של ניצול, לא להגיע כדי להבין איך יכול להיות כל כך עיוור. עם זאת, לשנות את טבע האדם מיסודו אנוכי אחר יותר אוניטרי, עלינו שיטה זרה לנו. אז אנו נוודא כי אינה תלויה או מחובר עם התנהגות אנוכית הנוכחי שלנו. וזה כאן איפה חכמת הקבלה יכול לעזור לנו. הקבל הוא מדע המשתמשת המבנים מערכתית בטבע על אנשים פרטיים, החברה האנושית ככלל. בכלא של הטבע, בני האדם הם אותם רק עם התנהגות אנוכית. אטומים, מולקולות, תאים, איברים כל שיתוף פעולה בין מערכות נעלה אותם פנימה. אותו הדבר מתרחש עם צמחים ובעלי חיים. כל דבר בטבע מתאים באופן מושלם במקום שמתאים לך בתוך המערכת. . כולם מלבד האדם. אנחנו יכולים לשאול את עצמנו: אז למה נבנו בצורה שונה לגמרי מן המערכת? והתשובה היא כי זו הדרך היחידה בה שאנו לומדים על המערכת בזמן שנמצא בתוכו, מטרת חיינו היא לא לשלוט באחרים, אבל להבין ולשלב אותנו במודע בתוך כזה וקורן. חכמת הקבלה היא חוכמת האיחוד. הטכנית שלהם מאפשרים לנו ללמוד על דרך הדרגתית וזה המקום אשר עוסקים היקום, צעד אחר צעד אנו שמוביל את האיחוד שלנו הכולל עם זה.