השקעה בנדל"ן

נדל"ן נשאר אחד של הרפובליקה הצ'כית זמינים באירופה עבור אזרחים זרים ברוסיה ומדינות חבר העמים. נכס של אזרח זר הצ'כית עשויה לרכוש גוף משפטי רשום ברפובליקה הצ'כית. חברת הוט הרפובליקה הצ'כית, שם זר הוא המייסד, יכול לקנות את הנכס שלך על מקום המשרד ובכך להיות בעליו. כן, עלויות נוספות הקשורות לרישום החברה צריכה להיחשב ועוד צריך לשקול שתיים ועוד החברה בצ'כיה מציע לכם את האפשרות של הגשת המסמכים בקונסוליה בצ'כיה במטרה לקבל אשרת שהייה בצ'כיה, וכי המשרד יכול לעסוק בפעילות בפיתוח העסק שלהם. עבורנו זרים קבלת לטווח ארוך רב ויזה מסוג D, מספר ייעוד פנימי 65. אשרה זו ניתן לחדש ללא הגבלת זמן. הנדל"ן הצ'כי האמיתי ממשיך לעלות במחיר של חמש או שש השנים האחרונות, עליית המחירים קשורה, קודם הכל, הביקוש הגבוה לרכוש נדל"ן של אזרחים צ'כיה, זרים המעוניינים להשקיע או להתגורר בצ'כיה. הזדמנויות של תוכניות הבנקים למשכנתאות מאפשרים לך הצ'כים להיכנס להסכם משכנתא לתקופה של ארבעים שנה, וגם אזרחים זרים במשך תקופה של שלושים שנה.

זרים המעוניינים להשקיע הנדל"ן הצ'כי לעתים קרובות להכניס אותה לשכור משכנתא, ומתקני מן החכירה של משלם הריבית החודשי של הלוואה משכנתא. כך, תוך לקיחה בחשבון את העובדה כי הבנק בנושאים משכנתא בעת ביצוע המרבי 85% ממחיר הרכישה, את ההפקדה הראשונית הקרנות שלהם 15%, זר משלם את המשכנתא על ידי השוכר רכושם. עליית מחירי הנדל"ן הצ'כי מדורגים מהגבוהים באיחוד האירופי, והיא מוסיפה התרגשות יותר על השוק נדל"ן צ'כיה. עבור 2007, שיעורי צמיחה בממוצע בצ'כיה הסתכם ב 15-20% הצ'כית המרכזית אזור פראג, 30-40%. צ'כיה, אשר הצטרפה בדצמבר 2007, הסכם שנגן הפך לנגיש יותר רשומה והוא גם שיחק תפקיד שיפור המשך הצמיחה במחירי הבתים ב -2008. מספר עצום של הצעות של דירות באזורי הנופש של הרפובליקה הצ'כית, בתים פרטיים שנבנו על פרויקטים באירופה, בנייני מגורים מעוטרים להשכלה גבוהה הפרשות, מה שהופך את הנדל"ן הצ'כי אטרקטיבי יותר להשקעה וחיים. הצעות למכירת קרקעות עשיר בכל אמצעי התקשורת ברפובליקה הצ'כית, חלקים נמכרים ברחבי מדינה, הבחירה שלהם היא מחירי ענק סעיף לכל מטר מרובע razitsya ותלוי המרחק מן הבירה. נוכחות בתיקיה ציבורית עם פרויקטים של בתים המשפחה של צורות שונות כרכים פנימי להישאר פותח הזדמנויות להתפתחות אישית.

כל פרויקט המוצע ניתן לשנות בכל בונה, ובו לתשלום נוסף יהיה ניתן לבצע את כל השינויים אינם בניגוד לכללי פיתוח, בטיחות הבנייה דרישות למגזר הדיור הפרטי. לא מעט טוענים טרי לבניית הנוכחית מהרגע הראשון ביולי 2008 יספק סיבה נוספת לעליית מחיר של קומפלקס מגורים. הדרישה החדשה חייבה את כל היזמים וקבלני הבנייה למגורים (דירות, בתים פרטיים) לאחר הפקדת בשימוש הראשון של מערכת אספקת יולי לבטיחות אש כיבוי לשימוש ביתי. עכשיו הוא מעדכן את הפרויקטים המוצעים לבניית מסת הפרט, הם עשויים חובה מערכות בטיחות אש. מוגבר התחרות בשוק הבנייה קשורה לעלייה במכירות, וזה בתורו מעלה את איכות הבנייה, איכות מסיים את ההתקנה של אפשרויות נוספות בדיור לידי. לדוגמה, אין מי לא מפתיע הצעה על שוק הנדל"ן של "בית חכם" הוא דיור שבו אדם עושה בטכנולוגיה רובוטית. זהו העתיד בפיתוח דיור מודרני חדש. בדרך כלל מציעים Hi-Tek הנדל"ן, שבו משתמשת בחומרים מתקדמים ביותר בטוחים הסביבה פעילות אנושית יש ביקוש בעיקר בקרב הדור הצעיר. לכל זה אין זה סוד כי אירופה עוברת נקי ייצור, עיבוד חומרים משני ומיחזור. לפיכך ניתן לומר כי פיתוחו של שוק הנדל"ן הצ'כי האמיתי עמדה בקצב התפתחות השוק פאן אירופית. בית קלאסי לרוב להיות בגיל העמידה וקשישים. רכישת רכוש מתחת לאדמה, נכשל תקשורת הבסיס יכול לבצע שינויים ושימוש בחומרים הגמר, שצוין על ידי בנייה של הלקוח. הצ'כית בשוק הנדל"ן הרוסי (דוברי רוסית) הלקוח הוא ממש מציאה, הסיבה לכך היא, מה הלקוח קונה מבית הגדולה ברוסיה או פנטהאוז דירה במרכז ההיסטורי עם כל מיני אפשרויות של החיים המודרניים. הצ'כים מכובד הרוסי, כי המאפיינים היקר ביותר שנרכש בעיקר על ידי אותם. ממוקם בלב ליבה של אירופה עם צ'כיה תנאי האקלים שלהם, עשיר בטבע, העמים הסלאביים, היא האפשרות הטובה ביותר להגירה של העם הרוסי.