חברות אינטרנט גדולות

שמעת אנשים אומרים כי לעסקים באינטרנט הם בזבוז זמן, עוד לא הולך לעשות כסף באינטרנט, יש לא כסף אמיתי כדי לנצח באינטרנט, ומילים רבות אחרות שלילי מגיעים אנשים שלא מבינים בתחום זה של עסקים באינטרנט. מה כל האנשים האלה לא יודע, הוא כי זה באמת עובד. אינטרנט להרוויח הרבה כסף. מדוע אנשים מסוימים להרוויח הון אחרים אפילו לא רואה את הכסף? פשוט כי אנשים עושים אלפי או מיליוני $$ במזומן יודע הכל שקרים שהם שייכים העסק הזה, אבל לא חשבו אותם אותם כל אחד מהם, יצירת ביטחון ואמון עם לקוחותיה. לכן, אילו הם שקרים גדולים של האינטרנט? מכן תאר שקרים גדולים 5 הנמצאים באינטרנט, עליך לדעת: 1. הפעלת וניהול עסק באינטרנט הוא יקר אתה יודע כי ניתן להפעיל את העסק שלך עם אפס עלות? אתה יכול להרוויח הכנסה על-ידי השתתפות בתוכנית שותפים כמה באיכות גבוהה מאוד.

באופן כללי, עבודתם יתמקד שיווק מוצר הבחירה לעוד לייצג, alibgual בתור שותפים שיווק. המעקב, אשר כולל את המשלוח של המוצר, תשובות לשאלות של לקוחות מבוצעות על-ידי הבעלים של התוכנית. בדרך כלל, ההצהרה «קארו» מגיע אנשים החיים במדינות שלא שייכים לנו, במיוחד אם המטבע המקומי של המדינה הוא פחות מ דולר אמריקאי.UU… אם היא לא שאלה של המטבע, זה עניין של חזון. לראות ולחשוב על בקנה מידה קטן ותוצאות obtenedra קטנים. לראות ולחשוב בקנה מידה גדול התוצאות שלה תהיה מגמה גדול אחד שמתאים אולי את מחשבותיו. 2.

אתה יכול להרוויח כסף קל מהאינטרנט רוב האנשים מאמין שהוא יכול להרוויח כסף בן לילה, על-ידי עושה דבר בכלל. אם זה מה שיש לך בראש עכשיו, המיתוס הזה אין שום קשר עם המציאות. בטח שמעת סיפורים של אנשים להרוויח $$ הכנסה איור 5 עד 6 בתקופה קצרה של זמן שניתן להעלות על הדעת. סיפורים אלה עשוי להיות נכון, אך ידעתי לעוד כי רובם נכשלו שוב ושוב עד שהם באמת להרוויח הסכום כזה? הם למדו על-פי שלהם טעויות, competion קדימה. כמה עובדות מעניינות על ההצלחה של הערב – בדרך כלל זה לוקח חודשים, אבל שנים להפוך למציאות. 3. אתה צריך לדעת HTML, תכנות, גרפיקה עיצוב כדי להתחיל את העסק שלך אינך צריך לדעת דבר על זה בכלל. אכן, הפתעות הגדול ביותר היה הגילוי כי רוב גורואים גדולים היום מושג כיצד לבנות דף אינטרנט. אלה גורואים להרוויח הרבה כסף כי הם יודעים כיצד להגיע אל האנשים. או שהם מיקור חוץ לעזרה מקצועית, או הקמת מיזמים משותפים עם אחרים אשר יכולים לפצות על החוסר ידע כל התחומים הללו. האנשים המצליחים ביותר הם אשר מתמקדים מה מביא להם הצלחה של הזמן שלך. אם ברצונך ליצור דפי האינטרנט שלך מבלי ללמוד תכנות, HTML ועיצוב גרפי, אתה פשוט חייב למצוא מישהו יכול לעשות את זה בשבילך. ישנם מעצבי אתרים רבים מקצועי אשר ניתן למצוא באתר האינטרנט, באפשרותך להשתמש parandisenar את דפי האינטרנט שלך בדיוק כפי שאתה רוצה. 4. באינטרנט, אין צורך לדעת איך למכור זו הצהרת מנהלת למשוך שאנשים שונאים ומוכר, עם המודעות אשר קורא "לא צריך למכור כל דבר". חשבו לרגע, יש היגיון שבו יכול להרוויח כסף בלי לעשות כלום בכלל? בדרך כלל תוכניות אלה נוטים להיות ללא מעשית, חלקם מופעלים על-ידי מפעילי רמאים. העסק הזה לא מוכר לאנשים אחרים. במקום זאת, הוא מייעץ ללקוחות הפוטנציאליים. מציגה אנשים רציניים איך חייו עם מה שאתם מציעים, בדרך זו אולי יקבל מכירה מבלי למכור שום דבר! 5 הוא לא necessaril יש רשימת דיוור. לשים את זה בראש שלך, רשימת הדיוור שלך חשובה לך כפי שהם "דפי זהב" בעסקים B2B קונבנציונלי. "הכסף נמצאת ברשימה". בטח שמעת זה רוב גורואים שיש בחוץ. אבל חייבת להיות לך גם מילה זו בשלך זכור, "הכסף הוא במערכת היחסים". הרעיון של רשת חברתית עם אנשים אינו אטרקטיבי עבור רוב מי שונא למכור. זכור, אין לך יותר כדי להראות לאנשים את חייו ומשופר כיצד ניתן בקלות מה יש להציע. כל הנקודות לעיל הם רק כמה שקרים גדולים באינטרנט. במציאות יש הרבה שקרים נוספים אשר צריכים להתרחק ממנה. אתה צריך להיות חכם כדי באמת להשיג הצלחה לעוד שניתן להעלות על הדעת. הצלחה היא כמו תאורה. זהו מסע, לא יעד. מיגל דומינגז