כמו הרמה הכי גבוהה ב בחווה

יותר ויותר ישנם יותר אנשים הזה צירופים יומי לשורות בחווה. במשחק הזה, אתה יכול להירגע, להרגיש רחוק הרעש והלחץ של חיי היומיום. . תירגע, לשתול את הזרעים, לבצע קצירת היבול, ואתה תראה שזה לא דרך רעה תהנה מהלילה. בדרך זו, באופן טבעי היא לקדם, העלאת רמות, עם הזמן.

אבל, עם זאת, זה יכול להיות רגע, כאשר ברצונך לקבל קצת יותר של המשחק, estancado.y מתוסכל של לא להיות מסוגל לקדם אותך ירגישו. לבירורים בנושא יש לפנות ל כיכר רבין שמבין יותר ממני. יוצאים כדי להסביר לך. משהו חשוב מאוד לאינטרסים שלהם במשחק. בכל פעם זה עולה מן הרמה, לבטל את הנעילה של זרעים חדשים, קישוטים ופריטים לפי שיקול דעת אחרים. משמעות הדבר היא כי, על מנת להפיק את המירב מן החוויה בחווה שלך, תצטרך לרמה למעלה במהירות לפתוח את הפריטים, בונוסים. מושגי יסוד Peroa, Ÿcomo לעשות את זה? ישנם כמה דברים שכדאי לזכור אם ברצונך לשלב במהירות בחווה. אתה בטח כבר יודע את זה על מנת להעביר מ רמה, זה הכרחי לצבור נקודות ניסיון. לדוגמה, כל חלקת אדמה החריש, מעניק לך חוויה אחת נקודה.

בשלבים הראשונים של המשחק, מספר נקודות ניסיון שמתקבלת החריש באדמה, עם נטיעת יבולים מאפשרים לך להתקדם בקצב הגיוני. עם זאת, ברגע זה עבר את רמות הראשונית, תתחיל צריכים יותר ויותר ניסיון לרמה למעלה. דגש על נקודות ניסיון כאשר ברצונך ליצור חוויית נקודות במהירות ב- Farmville, יש לך להשלים את מה שהם מרוויחים מן סוחרת שלהם נורמלי עם פעילויות אחרות. לעשות שיפורים ן שלהם היא דרך טובה כדי להשיג כמה נקודות ניסיון במהירות. בניינים או בתים הם אלה שנותנים יותר נקודות, אבל גם אתה יכול לקבל מספר נקודות ניסיון לקנות דברים עבור קישוט או מבנה. רק שים לב כמויות של נקודות ניסיון שיעניק לכל פריט. אתה חייב לקחת בחשבון גם מה יבולים שתלו על פי נסיון החיים ושכולם. יבולים כי הם פחות מיום לצמוח, לתת רק ניסיון 1 נקודה, ואילו הגידולים הדורשים ביצועים יותר הוענק 2 נקודות. זה לא אומר שאתה צריך רק צמח גידולים חקלאיים המציעים 2 נקודות ניסיון, עם זאת, אם אתה יכול לחזור למשחק את המוצרים הקציר ברגע. הם מוכנים, גידולים חקלאיים כמו תותים תניב לך יותר מ-2 נקודות ניסיון, כי הם ניתן לקצור כל ארבע שעות באותו יום. . José אלפקה.