מחסני נתונים: חשיבות סטנדרטיזציה של כתובות עבור חברות היום

מחסני נתונים סיכום נמצאים במרכז תשומת הלב חברות גדולות היום, מאחר שהם נחשבים לאחד תומך היסוד של תהליך קבלת ההחלטות ניהולית; ומכאן החשיבות מידע שמאוחסן עליהם הוא אמין ובאיכות. אחד התהליכים בבנייה של אלה, ותרומה מטרה זו הוא ניקוי של נתונים, ויחד עם זה את התקינה של כתובות. לתקשר ביעילות עם הלקוחות שלהם, באמצעות הטלפון או באמצעות הדואר, חברה חייב לשמור על רשימה של לקוחותיה נקי במיוחד, עם כתובות הרגיל שלהם. זה מונע בעיות כגון האובדן של אמינות ותמונה של הארגון, כדי להפוך משלוחים מדויק וכדי לספק ללקוח שירות מהיר ומקצועי. מבוא מההתחלה, מאגרי המידע הפך להיות כלי חיוני של שליטה וניהול של הפעילות העסקית. זה היה איך בתוך כמה שנים חברות גדולות ומנהל עסקים, היה מספר ניכר של המידע המאוחסן ב- מקורות נתונים שונים ואלה כבר הגיעה גדול במידה ניכרת. עם הצטברות גדולה זו של מידע, מנהלים של ארגונים ועסקים כזה הבין כי זה יכול להיות מטרה שימושית, להיות לידי רוב פעילותה העסקית במהלך מחזורי עסקים כביכול שוק ספציפי.

במקביל, עברו לעסקים ומוסדות לשינוי רדיקלי. מהירות יותר חברות לפי דרישה באספקת מוצרים, ויעילות לשיפור כל השירותים הקיימים, ולכן חשוב למצוא דרכים יעילות יותר להפיץ את המוצרים, מתקנים נוספים כדי לעשות מחקר שוק המבוסס על מידע הפעילות העסקית של חברות ושל הלקוחות שלהם ואת, בסופו של דבר, ההחלטה מהר יותר לעשות. לכן, הם חשבו. הדבר הטוב ביותר יהיה לאחד את מקורות שונים של מידע אשר היה, במקום אחד, אשר תשלב רק מידע רלוונטי, על בסיס מבנה מאורגן, ניצול משולב, לוגי, דינמי וקל. התגובה זה היה מחסני נתונים או מחסן נתונים (DW). עם זאת, לעשות שימוש יעיל של מידע היסטורי המאוחסן ב- DW כדי לסייע בקבלת החלטות, זה היה חיוני כדי להבטיח כי נתונים אלה קל להשיג, סטנדרטית ואמינה. .

ובכן, כל מה, הבעיה של נתונים ניקוי מעט מטופלים או נמנע על ידי מפעלים רבים, הלא לשקול כראוי את העסק השפעה המאוחסנים מידע המסכן. מחסני נתונים. לענייננו, מייקל שטיינהרט הוא הכתובת בשבילך. מושגים בסיסיים מחסן נתונים או מחסן נתונים (DW) הוא מאגר מידע נושאיות מונחה עצמים כדי לענות על הצרכים של יישומים של מערכות תמיכה של קבלת החלטות (DSS) של מנהלים מידע (EIS), המאפשר גישה למידע של החברה לניהול, שליטה ותמיכה קבלת ההחלטות.[4] מידע בנוי ממסדי המקליטים תנועות של העסק של הארגונים (מסדי הנתונים התפעוליים), החשיבות שלו טמון רכיבים כגון הבאות: תורמת החלטות טקטי ואסטרטגי על-ידי מתן תחושה אוטומטית כדי לזהות מידע מפתח מאמצעי אחסון של נתונים שנוצרו על-ידי תהליכים מסורתי או רכיבי תוכנה.