מערכת הגנה נגד קרני (Spda)

חורחה פאולין מהנדס חשמל על פי תקופת האבן, hominid חששה אי פעם "כוחות הטבע" – במיוחד את הרי הגעש ואת הברק. הלימודים הראשון של חשמל אטמוספרי הפכה במאה ה-13 על ידי בנג'מין פרנקלין, דרך ניסוי שכלל ב מיקום סרגל מתכת תחת ענן הסערה. בניסוי זה ללכת גוף הוא נחת עם כדור הארץ, עננים, ולמחרת האנרגיה על ידי אמו. 1752 מאי, המדען הצרפתי פרנסואה-תומאס D'Alibard (1703-1799) ביצע את הניסוי המוצע על ידי פרנקלין שהוקם מגהץ בר מול ענני הסערה, ניגש לאחד החוטים על הקרקע, לוקח בחשבון ניצוצות קפץ על המוט לכבל, אשר מאשרת את ההשערה של פרנקלין, מקים את עקרון הפעולה של כולא. ריי יש מורכבות, אשר מפנה אל הטבע הפיזי של התופעה, השפעותיו, במקרים רבים הן חמורות של החברה על-ידי הרסניים במיוחד. הוא ההערכה היא כי בברזיל, השכיחות של שחרורים, גרימת הפסדים מיליוני דולרים מדי שנה הרג יותר מאחד מאות אנשים. הרדיו הוא אחד של דחפים חשמליים הקרניים אל האדמה, ניתן לעשות דבר כדי למנוע תופעה זו, של הטבע. אנו יכולים רק למנוע נפילת ריי באתר נתון או מבנה, גרימת נזק קטסטרופלי.

התקנה של מערכות הגנה מפני ברק (SPDA) זוהי דרישה של הכבאות, לפי ABNT NBR 5419 / 2001, ומטרתה למנוע או למזער את ההשפעה של השפעת קרני, אשר יכול לגרום אש, התפוצצות, ברכוש, אפילו לסכן את החיים של בני האדם ובעלי החיים. ניתן להגדיר כליא כערכה של רכיבי המורכבת של מערכת מיזוג השמנה (חיישנים), הורדת מערכת המחברת החיישן בהארקת ומערכות הקרקע, בו יתפוגג ההורדה. "האזור המוגן" של מוט ברק אינו סטטי, הוא לא מראש ב- פונקציה של גורמים דינמיים. כגון הצורה של המבנה כדי להיות מוגן, המוני מתכת וחפצי מתכת על החלק החיצוני של הבניין, וריאציות תרמי, עוצמת שדה חשמלי באזור כדי להיות מוגן, וכו '. השיטות העיקריות של הגנה הם: שיטת פרנקלין על בסיס הצעה על ידי בנג'מין פרנקלין, היה כפוף שיפורים לאורך זמן. בהתאם לתקנות הקיימות, כולא ברק סוג של פרנקלין מותקנים כדי להגן על נפח של חרוט, כאשר החיישן היא הקודקוד של הזווית שבין לגנרטור ומרכז של חרוט, המשתנים בהתאם את רמת ההגנה והגובה של הבניין (NBR5419/2001).

שיטת בשיטה של כלוב פאראדיי הוא להתקין מערכת חיישנים הנוצרת על-ידי החוטים האופקיים מחוברים בצורה של גריל, שיטה בשימוש נרחב באירופה. מבוסס על התיאוריה של פאראדיי, לפיו השדה בתוך כלוב אינו חוקי גם כאשר מנהלי ההתקנים שלהם לעבור זרם של ערך גבוה, כמו יש צורך כי כוח מופץ באופן שווה פני. איך הרבה יותר קצר המרחק בין המנצחים של רשת השינוי, יותר תהיה הגנה שהושג (NBR 5419/2001). שיטת Eletrogeometrico מודל Eletrogeometrico המכונה גם כדור מתגלגל, בדיונית כדור או כדור בשיטה הוא התפתחות של הסוג של הגנה על שיטת פרנקלין, כאשר הטנגנס במקום ישר הוא פרבוליות. שיטה זו הוצג לראשונה בשנות ה-70, פותחה על ידי ההנדסה של קווי תמסורת באירופה במטרה למזער את הנזק עם חתכים של קווים אלה. לסיכום, מודל זה מורכב מגלגל כדור בבניין של בדיוני לכל הכיוונים, ולכן הקביעה של מקומות שסביר להניח להיות פגע ברק וכן איפוק כי במקומות אלה הם מנהיגים מקומיים עם הפוטנציאל להפקת עד צריך למהר לציית החיסרון העיקרי. באפשרותך גם להשתמש בשילוב של שיטות אלה. טיפול בהתקנה של מערכות הגנה נגד קרני (SPDA) דרישות לשימוש של מערכת הגנה נגד קרני השמש (SPDA) על-ידי למכבי האש נמצא בבנייה, מפעלים תעשייתי או מסחרי עם יותר מ 1500 m2 שטח שלא נבנה הבניין של יותר מ 30 מטרים של גובה באזורים של פגזים דליק, חומר נפץ, ומבנים אחרים, שיקול דעת למכבי האשהסכנה היא מוצדקת, ומתי צריך להחיל על הקריטריונים של אמינות ואבטחה. ביישום של היישום של המערכת ההפעלה על-ידי מתקשרת עם חברה המתמחה SPDA. אם, כמו כל פעילות אחרת, עומד בכל הדרישות (עובדים משפטי, תרומות לביטחון סוציאלי, וכו '), על פי הדרישות של בטיחות בעבודה (הכשרה בסיסית על בטיחות, ספציפי הדרכה לעבודה בגובה, נ-10 וכו)… העובדים חייבים לעבור הכשרה ולהשתמש ציוד מגן עבור כל פעילות. החברה, חייבים לבצע מחקר ראשוני של הסיכונים אמצעי מניעה כדי להבטיח בטיחות. במהלך מתן שירותים, הוא צריך לבצע ניטור מתמיד. בקרת איכות בקרת איכות מתחיל עם מפרט נכונה, עיצוב, חומרים עם המאפיינים שצוינו בתקן. כל החומרים חייבת להיות בהחלט בדק ומבוקרת כדי למנוע חזרה של עבודה ובעיות משפטיות. בתחזוקה SPDAs הם חייב לעבור בדיקות חזותית, בדיקות לממן בכל שנה (על-פי הרמה הנדרשת של הגנה), בדיקות אלה ועל מחסור כלשהו חייב להיות מזוהה ולתקן, במקרה של מיד וכדי להבטיח את היעילות שלו. אין הגנה בטוח 100%, אך השימוש התקני הגנה להפחית את הסיכונים ואת הסבירות לפגיעה ציוד, מתקנים ו / או מבנים פיזיים שברצונך להשיג. זה חיוני כדי לקדם את הפצת הידע מסוגל לתמוך אימוץ של שיטות עבודה יעילה כדי למזער את ההשפעות ההרסניות של שחרורים, פיתוח. מורשה רבייה מוחלט או חלקי של מאמר זה, מספק המקור הוא הודה. אסור זכור ו / או סה כ או שחזור חלקי, כמו גם ההכללה של מקטעים או חלקים בכל מערכת עיבוד נתונים.