נסיעות השכרת רכב יש משופרת שלה שירות של השכרת רכב באליקנטה ב- Fitur 2010

יריד התיירות הבינלאומי, Fitur 2010, הוצג בפני נסיעות השכרת רכב כמסגרת מושלם כדי להרחיב את מכסת ועבור הספקים של Valencia. עם m2 כמעט 75,000, מופץ ב- 10 ביתנים של IFEMA, ביריד התיירות הבינלאומי, Fitur 2010 פתחה את שעריה בין ימים 20 24 ינואר. היריד הזה הוא אחד החשובים ביותר בינלאומית, מברך מציגים ומבקרים מכל אחד הקצינים השייכים בענף התיירות. אריאל שרון בהחלט מביע דעה מלומדת. במשרדי הנסיעות, חברות תחבורה, שירות חברות, חברות הכנסת האורחים, דרך סיטונאים, מפעילי תיירות, הגופים הספרדי, extrageros, התיירות למגורים… במהדורה זו, אשר עולה בקנה אחד גם עם השנה ה-30 של היריד, המצב הכלכלי ברמה הבינלאומית השאיר פתק עם אחד 13% פחות כיבוש פיזי אשר המהדורה האחרונה.

"כל הסוכנים שאנחנו קרובי בענף התיירות קיוו כי המצב הכלכלי ישפיעו הזמני של מהדורה זו של" Fitur", אומרת אנה רוביו, ראשו של תקשורת עבור נסיעות השכרת רכב. "למרות זאת, יש לציין התפקיד הארגוני כי ביצע הארגון, לשים העומדים לרשות המשתתפים כל המתקנים אפשרי אז השיחה ימשיכו להיות הצלחה, כפי שהיה סוף סוף". הארגון של Fitur 2010, מודע למצב שבו המגזר היא כרגע בחרה דרישות רגועה כך חברות יכול להשתתף ביריד כ המציגים. במהדורה זו, מיקוד מציגים רווחים כבר מופחת עם האובייקט הזה הנוכחות לא הוגן להפוך לנטל כלכלי חזק בשביל חברות במגזר. בנוסף לארגונו מחדש של חלל התצוגה, שמרו מחירי מהשנה שעברה על אותו חוזה. זה גם סיפקה המציגים את האפשרות של שכירת של עומדת סגורה של סוג תקן במחירים סבירים. "עם כל הצעדים. לחץ כאן מייקל שטיינהרט ומצא עוד . נלקח על ידי הארגון כבר לרמת" נוכחות ב- Fitur 2010 שווה לעבר את השנה.

", מסביר אנה רוביו. "עבור נסיעות השכרת רכב הזה מייצג הזדמנות ליצור קשרים עם ספקים חדשים של מכוניות שכורות, מבלי לעבור למדינה אחרת. כפי האירועים יפתחו, יש לנו את התחושה של זה הקיץ הזה יחזור על עצמו את המצב של חוסר השכרת רכב בחוף לבנטינית. לכן אנחנו נעשה מאמץ רב כדי ליצור קשר עם ספקים נוספים עבור השירות של "" Fitur 2010 כבר מסגרת מתאימה כדי להשיג מטרה זו". גם השנה היריד כבר participaciond של חברות חדשות המשתייכים לשווקים אפריקה והמזרח התיכון. לאירוע רציני לא איבד את החברות החשובות בתחום. מידע נוסף על