עסקים לוגיסטיים

סוף השועל הוא מאגר הפרוונים. התרחישים מסחרי מודרני, להראות נהדר דינמי שבו יש מאווררים, ארגונים אלה, חברות אשר לשמור על לוגיסטיקה עסקי אפקטיבי aa מותאם לספק שירות מתאים ללקוח, שבו פעילויות לוגיסטיות שלהם להבטיח minimisation של עלויות, מתאים להובלת תכנון פעילותם אשר מעדיפים לך עם תוצאות מאשר שימוש טוב indicana שיש ניהול לוגיסטיקה של הסביבה בה הם פועלים. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל מייקל שטיינהרט. תוכנית ההתמחות של לתארים מתקדמים לניהול איכות ויעילות של פרצופים, אוניברסיטת Carabobo, תחת אחריותי, שילם תשומת לב רבה על היבט זה ומספק הבסיסי ידע המאפשרים לנהל כראוי הלוגיסטיקה כי התרחיש ונצואלה דורש שלה משתתפים, מבטיח לך החברה, נהנית בפעולה שלה, למרות מול הבמה הסוערת. א. נלקחה ברצינות היבטים שחלו מלומדים של presentana לוגיסטיקה כמו בשינויים (בשנים האחרונות זה פרנקו פרז רוברטו מזכיר לנו מהם, אשר נדרשים להיות נוכחים: 1) הגדלת התחרות בין חברות; (2) הירידה לכיוון של נאמנות לקוחות; (3) הגברת ציפיות הלקוח ביחס זמינות, טווח ועל איכות המוצרים; (4) חוסר הון הכופה כדי להפחית את עלויות המשויכות המלאי, אחסון תחבורה; (5) הארכה של שרשרת האספקה כדי לכלול לקוחות וספקים רחוקים גיאוגרפית; ו (6) הקושי של השגת חיסכון נוספים על-ידי שימוש בשיטות מוכרות כדי לשפר את יעילות. לכל זה מתווסף, הופעתה של ההתקדמות הטכנולוגית שונים שאפשר יש לקידום של לוגיסטיקה בחברות עד רמות בלתי אפשרי בעבר. בין אלה ניתן למנות: 1) הגדלת אפשרויות תחבורה, במיוחד מכולות, כלי קיבול גדול, אספקת אויר מסחרי מגוון וזמינות של סגנון נושאות לילה; (2) את האפשרות המהפכנית של שימוש במחשבים עסקים אלקטרוניים לביצוע ניתוחים מורכבים; (3) ומופע של רשתות מחשבים, כולל האינטרנט לאחרונה, המאפשרת העברת נתונים ותקשורת בין עסקים באופן מיידי, עם עלות נמוכה.

העובדה, כי חברות צריך להתמקד יותר על הדרך כיצד לתת דרך ניהול לוגיסטיקה העומדים עם הפונקציות הדרושות כדי להבטיח את היעילות שלו, שקול כפי פרנקו, לקחת בחשבון, כי אחד העקרונות הבסיסיים של לוגיסטיקה היא שאם מנוהל רשת המבקשים ישר, לסנכרן, לייעל את שרשרת האספקה בסוף כל (כלומרכולל לא רק את כל החלקים של החברה, אלא גם הספקים והלקוחות שלהם כולה), השגה תוצאות בצורה הטובה ביותר את מה שהיא מתקבלת אם חלקים שונים של החברה מנוהלת בנפרד. למרבה הצער, מבנים ארגוניים ותמריצים לחברות מסורתיות להוביל מנטליות של ניהול עופות, בהם כל מנהל נראה לאחר את האינטרסים של המחלקה שלו, לפעמים על חשבון יתרונות גדולים יותר עבור החברה כולה. על כל זה אנו חייבים זכרו, בהתחשב בכך הרבה היעילות המוצעים על-ידי לוגיסטיקה מתקבלים על-ידי ביצוע שינויים בשטחים אשר אינם תחת פיקוח מלא ללא ניהול מסורתי, חברות גדולות רבות יצרו מחלקת לוגיסטיקה (נקרא לעתים שרשרת האספקה המחלקה), במבנה הארגוני שלה לנהל את השילובסינכרון ואופטימיזציה של המערך הלוגיסטי של החברה, הולך דרך מסורתית מחסומי ניהולית, לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם ספקים ועם לקוחות לטובת כולם. באותה מידה, התמריצים של כל מנהלי ועובדי החברה הוא לאיבזור כדי לשקף את שיתוף הפעולה שלה עם מטרות לוגיסטיקה כללי, לא רק עם המטרות של המחלקה שלו. בהחלט ניהול לוגיסטיקה יש לקחת בחשבון: תכנון, רכש, ייצור, הפצה והחזרה. ויקיפדיה מזכיר לנו, זכרו, כי כדי המשימה היסודית של לוגיסטיקה הארגון היא למקם את המוצרים הנכון (סחורות ושירותים) ימין במקום, בזמן הנכון, בתנאים הרצויים, תורם ככל האפשר הרווחיות של המשרד. לוגיסטיקה מכוון העונים על הדרישה בתנאים הטובים ביותר של שירות, עלות ואיכות.

הוא אחראי לניהול של האמצעים הדרושים להשגת מטרה זו (משטחים, אמצעי תחבורה, informaticaa ¦), גייסה שני משאבי אנוש והם הפיננסי המתאים. להבטיח את איכות השירות, כלומר תאימות לדרישות של הלקוחות, נותן לחברה יתרון תחרותי. כל כך ובעלות נמוכה מאפשרת לשפר את שולי הרווח של החברה. להשיג זאת על-ידי הבטחת אבטחה מאפשר חברה למנוע סנקציות, אך גם לתקשר על נושאים עכשוויים כגון כבוד לסביבה, מוצרים eticosa ¦ שלושה פרמטרים אלה מאפשרים לך להסביר את אופי אסטרטגי פונקציית לוגיסטיקה בחברות רבות (הלחץ של הסביבה יוצר את התכונה). מנהלי לוגיסטיקה הם עכשיו חברים בוועדות ניהול ודוחות לבעלי המניות. אחריות על תחומים לוגיסטיים עלולים להיות ארוכים, לכסות את רמות: תפעולי (ריצה), טקטי (ארגון של החברה), אסטרטגית (תוכניות אסטרטגיות, prospectivaa ¦). ב- alcancea והיתרונות של לוגיסטיקה, כמו ויקיפדיה, מזכיר לנו מטרות הלוגיסטיקה כי הם להשיב הביקוש, קבלת שירות הנמוך ביותר האפשרי ברמה אופטימלית צריך להיחשב. בתוך יעד נהדר זה, אנו יכולים להצביע הבאות: לספק: המוצרים הדרושים, בזמן הנכון, בכמויות הנדרשים, עם איכות demanded, בעלות מינימלית. צרכי הלקוח לפי עדיפות. עם גמישות כדי לענות על הצרכים של השוק המשתנים. מגיבים במהירות להזמנות עבור הלקוח לסיכום, יש הישגים רבים כי e s שאתה יכול לקבל אם אתה יודע לנהל כראוי את הלוגיסטיקה עסקים, בנוסף לשקול בעסק, לוגיסטיקה אולי גם פנימית, או הגישה החיצונית המכסה את הזרימה על פי מקור האספקה למשתמש הקצה. ניהול חייב להיות קשוב לוגיסטיים פונקציה אחראית על ניהול תזרימי הפיזי (חומרי גלם, מוצרים acabadosa ¦) והוא מעוניין בסביבה שלך. הסביבה מתאים במקרה זה aa: סחורות משאבים (האדם, מתכלים, electricidada ¦) הצורך לשירותי השלמה (מחסנים, כלים, משאיות עצמו, מערכות informaticosa ¦) (תחבורה או מחסן במיקור חוץ, ¦) הפונקציה לוגיסטיים ישירות ניהול תזרימי הפיזי בעקיפין משויכת פיננסיים ואת המידע זורם. זורם הפיזי מחולקים בדרך כלל בין חקירה (בין הספק שלה) לקוח), distribuciona (בין הספק ללקוח הסופי), א. devoluciona (הפוך לוגיסטיקה). * לוגיסטיקה הפניות. כריסטופר מרטין א. היבטים אסטרטגיים העריכה Limusa א. א. 1999 לספק לוגיסטיקה אגף ברנרדו Prida רומרו קאסאס גוטיירז גיל א. מקגרו היל של 1997 מדריך Logística נפרד Jordi Pau Cos, ריקרדו Navascués דה סנטוס דיאס העריכה 1998 דפי אינטרנט שונים כדי מהנדס תעשייה, עורך דין.EGADE (ITESM); UC. לתארים מתקדמים תואר בניהול של חברות להזכיר בשווקים, משאבי אנוש; איכות ויעילות; דוקטור לחינוך פרופסור השכלה וחוקרת UC פונה האזור לתואר שני. רכז בוגר ניהול איכות ויעילות התוכנית, פרצופים, UC כיסאות: סחר בינלאומי: שיווק: נושאים ניהוליים; Comportamiernto יועץ ארגוני – ייעוץ עסקי DEPROIMCA EXATEC