פולקסווגן קליפורניה-בית על גלגלים

אם המעלית אינה מופיעה שנתיים מאוחר יותר לאחר קריאה, עסקים מכובדים שבורגר סיכן מאוחר עבור blicopros, בליץ, כן זה שם! -אפילו על בזק. . לבירורים בנושא יש לפנות ל אלמוג כהן שמבין יותר ממני. וזה רע. במיוחד עבור ההמבורגר. ולהביא את החבר מצרות רק פולקסווגן קליפורניה היתה ברירה אחרת. אלה המאמינים רכב זה הוא 100% בית על גלגלים, טועים. האוטו אסקובאר, ובכל מקום שאתה יכול.

זה יכול להיות בכל מקום, הצליחה לעשות את זה בצורה מושלמת. . זה ציוד אידיאלי העיר, כמעט לא שונה מיניוואן רגיל. עם זאת, יש הכל על החיים הוא של כיריים גז, מקרר, היצע שופע של מים מתוקים, הכיור, מזווה עם סכו ם, שני שולחנות. וספה הכי חשוב-. הדבר המהותי ביותר עבור הפעילים צעירים, עסקים,…

בקיצור, חשוב נוחים מאוד עבור התכונה blicotdyha ו- blicbiznesa. לפעמים nagonjaetsja בורגר שלנו, GALEP, נכנסו ב stojanochku, וילונות מיוחדים zadernet במעגל, ולספק את עצמך blichrap לכמה שעות. יחידת בקרת האקלים, להירגע מוזיקה מהרמקולים. זה לא kajfovo? הקנאה של razomlevshemu פלנקטון Office, rastekajushhemusja אחרי ארוחת הצהריים על המכסה של שולחן העבודה. כמובן, נגמר זמן מרחקים זה יותר מדי. . זה כבד יותר מאוטובוס רגיל, נכנס רכים, פולס קטן של השתלטות, אבל rulitsja מאוד נוח וללא מתחים. תושבת העיר הגיעו gerlfrendom לבנק תלול, התגנב אותו באמצעות כל גלגל כונן ואישור הקרקע 18 ס מ, המרקיז unwound, הוציא על כסאות מתקפלים מלאה-וכאן יש לכם פיקניק. שינה יהיה גם בנוחות: פנאומטיקה יתיישר אוטומטית הגוף level. (א) האורחים יכולים לבלות את הלילה אוהל, וכי מתוך הגג של דרך חשמלי. בעיה אחת: שוטרי תנועה יודע עד כמה הדבר הזה, ואני בשמחה לעכב. אבל במקרה הזה הם הם קנו עם ביצים מקושקשות.