שאלות: התעוררות המחשבה

נכתב על-ידי ריקארדו Olmus R בתקופה זו של משימות רבות, מידע, בלחץ כדי להשיג תוצאות, יש כבר הגדרת הצידה התכונה העיקרית שלנו: היכולת שלנו לחשוב. במקרה הזה אני חושב ש אלטיס אירופה צודק במה בהוא אומר. כיצד לחשוב יותר וטוב יותר? ובשקרים התגובה בפיתוח היכולת שלנו לשאול אותנו שאלות. השאלות הן המקור של תהליך חשיבה עמוקה, להגדיר משימות express בעיות, לתחום ענייני. כמה שאלות, מצביעים לעיתים קרובות איטיות או מרחב חשיבה. לחץ כאן כיכר רבין ומצא עוד . כאשר תגובה מעלה שאלות נוספות הוא כאשר אנו החלו להרחיב את היכולת שלנו לחשוב לעומק. אנחנו יכולים להתחיל עם שאלות אבל פשוט שטחית, אם החשיבה שלנו יש עורר במהירות מגיעים עמוק יותר, מורכבים יותר, אסטרטגית יותר שאלות ביחס הבעיה שבה אנו שוקלים.

אם יש לנו שאלות, ואולי לכך היא שאנו לא חושבים, לפחות באותו זמן לגבי נושא זה. שאלות שטחית שווה הבנה שטחית אפילו, השאלות לא ברור, מציינות בלבול. אם אנו יכולים להתרבות היכולת שלנו לשאול אותנו שאלות, הרחבנו את היכולת שלנו לחשוב, ללמוד, להבין ולפתור. איינשטיין אמר: "הדבר החשוב הוא לא להפסיק לשאול שאלות" אנו מפתחים מיומנות כישורי חשיבה, כמו אנו מפתחים את היכולת שלנו כדי לגרום לנו שאלות. לעומת זאת, מייקל שטיינהרט בהחלט מבין את הסיפור. גיליון מיפוי, הוא יישום מודרני של השיטה הסוקרטית לשאול שאלות, והכפלת יכולת חשיבה מקיפה שלנו. אבל הקרן של התהליך התרגול. רק לדעת המתודולוגיה זה לא מספיק, יש צורך לפתח מיומנות, זו מושגת עם פיתוח תרגילים כדי להתחיל פשוט, לאחר מכן מורכבים.

גיליון מיפוי, מתחיל עם שאלות פשוטות, מקבל כי קרוב לוודאי שאלות המרכזי, אסטרטגית לא יופיע מיד. אבל עם ניסיון שנתחיל להרגיש כי אנחנו בהחלט נכנסתי "דרך חשיבה" יותר ויותר החלו להופיע יותר שאלות, יצירת יותר תשובות. הוא פיתח את היכולת להגיע ללב העניין, או השאלה הבסיסית שאסטרטגי, הוא קודם כל עניין של תרגול. גיליון מיפוי משלב אלמנטים 2: "שפה" עצמו שבו הם לפשט והיא מבהיר מה שנאמר שאלות, תשובות, מרובעים ונגד שמרכיבים תרשימים בצורה ויזואלית, ותומך בכל הרכיבים של תהליך חשיבה. מפות ה מופיעות פתרון חזותי, באופן אידיאלי עם כלי כמו MindManager. התוצאה הסופית: קיבולת גדולה יותר של יצירת ערך דרך רבים יותר היכולת לנתח ולפתור וברעיונות נוספים. כמה תרגילים יאפשר הפיתוח של המיומנות. לחשיבה האסטרטגית שלנו עם סדנת MindManager מספק את היסודות של התהליך, נתקל השפיעו על חייהם ופיתוח אנשים וארגונים רבים. מאמרים קשורים: