6 טיפים כדי לשמוח עם הילדים שלך

הילדים שלנו מה אנחנו אוהבים, ÿverdad בעולם הזה? המתנה הטובה ביותר שאנחנו יכולים לתת להם לא עולה כסף. הנקרא אהבה, משלוח, ההבנה, התמיכה, והחינוך. Esforzemonos לתת להם כל החיבה שלנו וליהנות יחד איתם. עבור כאשר רוצים לתת חשבון כבר גדלו. תן רגעי ילדות כדי להראות להם את דברים חיוביים בעלי החיים. 6 טיפים כי אסור לך לשכוח 1) בבית שלך השמחה צריך שלטונו. החיים הם מתנה כי חייבת להימחץ תחת אז אתה לא יתר על המידה על-ידי הדברים הארציים, להפיץ שמחה בבית שלך ותן בעיות חונה ליד הדלת של הבית שלך.

(2) להראות לך סימפטי עם מצבי רוח. אינטליגנציה רגשית מתמקדת רגיל או לשנות מצבי רוח. המוקד הראשון על ביטול כעס, עצבות, האדישות של ילדך ופונה ואז את הגורם לה. לפתח את חוש ההומור ביחסים שלך עם הילדים. הומור גורם שינויים משמעותיים במצב הרוח של העם. (3) מלמד אותם להתמודד עם הבעיות עם השמחה. הבעיות הן הזדמנויות להתפתח כבני אדם ולהגדיל את הערך העצמי שלנו. (4) מתוכננות פעילויות נהנה על ידי המשפחה: טיולים, רכיבה על אופניים, טיולים…שואפים אז זה שלטונו אווירה עליזה.

המאמץ שלך יתוגמלו עם מינונים אינסופי של אהבה. (5) לא להסתיר את הרגשות שלך. מכניסים אותם בשטח פתוח הוא הצעד הראשון כדי להתמודד עם החסרונות וכדי לשפר את אלה חיובית. (6) יציג אותם עם תנועות ומילים האהבה שלך. אתה לא לדכא. כל מה שאנחנו אוהבים להרגיש נאהבים ויותר ילדים. אני מאחלת לך כל המזל בעולם בחברה הזו. הוא חי בצורה כזאת, כי הילדים שלך חושבים על אהבה, הגינות, יושר, תחשוב על זה. H Jackson בראון לבקר בבלוג שלי.