Federico או החתול במנוסהכמו שצ

ההיסטוריה של המדעים שלוש היא במנוסהכמו שצ'יו Federico וחתול. עוד מידע על במדיני בטחוני במשרד הביטחון ניתן למצוא באינטרנט. . שמי Federico והיא החתול שלי נקראת במנוסהכמו שצ'יו במנוסהכמו שצ'יו. לבירורים בנושא יש לפנות ל דיסקונט השקעות שמבין יותר ממני. הכותבים תמיד צריך השראה כדי להיות מסוגל לכתוב טקסטים חדשים. ובכן כתב אותם הפרחים בשטח, אבנים, הטבע עצמו, אך בעיקר לנשים, מי בדרך כלשהי לעורר אותנו רגש, תשוקה. הפסיון של להרגיש, תשוקת vibrate, לגרום לנו לגדל את הערך שיש לנו כבני אדם.

עם זאת אסור לנו לשכוח שיש לנו גם סוג נוסף של השראה. אז חברים, יש אנשים שכותבים לך של סבתא, שעון, גיטרה, יונים, סוסים ואפילו את הארון הכלב. ובלי להזכיר מתי מגיע כדי הארגומנטים עבור סרטים, לכתוב מכתב חרקים, נמלים, דגים, ארנבים, אריות, חזירים, עכברים ותרנגולות. באזור חתולים הן משהו טוב, השם על ידי העפלה בשביל לא מדבר, כגון השקע של המכסה, אחד לא יכולה עם הציפור, חבר כנופיה, תפוז, tomasino, וכל אחד מהם פצוע פרהיסטורי אומר מאושר. אבל חדרים גדולים נקיים Aoh להפתיע חברים! אני יודע המנהיג של כל החתולים, האבולוציה של המין, לכן חברים, יש לי את העונג להכיר לך את במנוסהכמו שצ'יו במנוסהכמו שצ'יו המטפלת, היא ההתפתחות של החתול. כל כך רחוק המפורסמים ווקר של החתול לאינטרנט. חברים הקוראים יכולים אז ללמוד עוד אודות זו כוללת, מרגש ומעניין היסטוריה, וכן כי סיפר את הסיפור של שלושת מדעי . כי זה נכתב עם מדע בדיוני, סבלנות ומודעות.

מדע בדיוני בסיפור הזה מתפתח לתוך חתול, זה יוצר מקומות חדשים עם דמויות חדשות, כמו גם את הארגומנט חדשני. סבלנות כתוב היטב, ברוגע, לאורך ההיסטוריה, כלומר ללא הגבלה ארגומנט, המרחב והזמן, בלי חיפזון, כל זה נותן סבלנות. הכרה זאת, לא כל כך קל להציע שאנשים. יכולים למצוא את. ההשתקפות שלה בהיסטוריה, בנסיבות של הדמויות, אשר עובד דרך העלילה הוא הולך. ואז אני אצטרך להיות מודעים מה אתה כותב, או עם ערך אמיתי ואנושי, אפילו בתוך הפיקציה, ולבסוף לכתוב את זה עם הרשעתו כי הייתי רוצה לקרוא אותו קודם, לטעמי, את דרכי, ואני עם הקמעונאי אוויה, כאב ראש! בקיצור, זה הוא התוצאה של רומן מעולה המשלב מדעים שלוש! שאלת. קורא יקר, יספרו לך אותם דבר אחד Aayo פרטית, אני אוהבת האבולוציה של החתול! קראתי את זה שוב ושוב, ללא לאות. הטיעון על רקע למרות שזו לא סיפור של חתולים, כן מתפתחת אל החתול. עם זאת בחלק התחתון של הארגומנט הוא שמדבר גזע החתול, אבל האדם עם כל בעיות חברתיות העצום שלה. קורא יקר יקר, אם לקחת ספר, זה, זה, מה אי פעם, בוודאי תוכלו למצוא בדיון מורשת, אהבה אובססיבית, נקמה, במקרה של טרור, מקרה של הבלשים, קרב, מלחמה או אפילו סרט דוקומנטרי. האבולוציה של החתול, יש את זה ולא יותר, רומן זה הולך מעבר להיותה סיפור פשוט. האבולוציה של החתול ממקם את הבעיות החברתית האמיתית קבלה של המין האנושי, כמו עוני, רעב, אי-צדק, אפליה האבטלה, אשר חיים מיליוני אנשים ברחבי החברה, ברחבי העולם. שם המחבר; Federico Jiménez Martínez נתונים של המחבר; נולדתי בישיש Valles S.L.P, מקסיקו. אני מלחין וסופר של כל החיים. אחד מהכלים הטובים ביותר שלי למוזיקה מורכבת למדינה השכנה של קוסטה ריקה. בסופו של דבר לזכות בפרס נובל לשלום. עוד נושא מוסיקלי היא ונצואלה, בהשראת הנשים היפות שלה. ושימש השראה טוב יש לי מאז הילדות, יש לפתח הרגישות, רגישות שהייתי להיות שימושי כדי להיות מסוגל לכתוב את האבולוציה של החתול. הספר יצא לאור בחודש פברואר 2006 ב קנדה של טראפורד הפרסום.