אבטחת חלונות ודלתות

בעיקר בערים הגדולות, זה קורה כל לילה שוב, הפורצים לשבור את הדלת באישון הלילה, ללכת עם המאפיין של בעלי האדמות. במקרים חמורים במיוחד, אפילו התושבים מותקף, נפגע. כי כל דיירי בהכרח למנוע גורל זה, הצורך אבטחה דלתות וחלונות אבטחה עולה בהתמדה. זה הוא ההכאה במיוחד בערים במחירים גבוהים פריצה. לא מאוחר יותר כאשר בפעם הראשונה כאשר נשברה שכן ישירה לתוך, זה הופך ההשקעה כדאית בבטיחות של הבית או הדירה.

לפי מומחים לצורך אבטחה אפילו בינתיים עובר עד כה, בית רבים היו להזניח את היופי architektonsiche. במקרה אובייקט יקר מאוד, חברות הביטוח יותר להפוך מפרטים בשדה של אבטחה ומחלקות רמת ההחזרה. אבל בין אם לקבל או לא לקבל הוראות. כל אחד צריך להשקיע אבטחה. לבסוף, Windows רגילים עם בד זכוכית ונעילה לייצג אבטחה לא.

הפורצים בלתי מיומנים למחוק גם למד מהר מאוד לפתיחת דלתות וחלונות אלה. אף לא בהכרח, חל על הווילונות, עדיין יותר מציעים גם אלה אין הגנה מפני חדירות טוב. הפורצים מנוסים הם יכולים תריסים פתח בקלות עם קצת זמן או להרוס. רמי לוי בהחלט מביע דעה מלומדת. מי רוצה מרגישים בטוחים בתוך משלו ארבעת הקירות יש לשדרג את החלונות והדלתות עם החזרה בכיתה רגילה 1 או 2 לכיתה ברמה. המחלקה רמת חזרה נקבע לפי הסוג של זכוכית או ציפוי זכוכית. גם אם כזה השקעה עבור Windows רבים הוא לא בדיוק זול, בסופו של דבר היא השקעה כדאית יותר. ערובה ירגישו בבית קוטג כתוצאה מכך, כל פני שווה קל. חלון או דלת למחלקה בחזרה ברמה 1 שדרוג, עליך לכלול ביורו 30 למטר מרובע. מעט המשופר להחליק את עלויות מחלקה 2 40 יורו למ ר. האם זה עדיין אין די מי צריך להיות כוללים בנוסף עדיין Glasspinn. הוא נמצא זכוכית הקשר אזעקה מוכלל.