הילדים שלך, בעולם של היום

Ÿque משחק אותה בשידור חי עם הבן שלך? הורים מודרניים, כמוך, מכירה טוב שהם צריכים כלים חדשים, תמיכה של אנשים מתמחה בעיות הכשרה לסיוע שלא יסולא בפז ביעילות למלא את תפקידם כהורים. אני מברך אותך על אלה רעב להיות הורה טוב יותר, אשר היום הם כאן, זה רק מראה שאתה מחוייב על ההתקדמות של המשפחה שלך, כי זה יקר מאוד עבורך. מי לא מחפש את המידע ואת הידע ימשיך לחנך את ילדיהם עם מודלים, הערכות ארכאי שאינם עובדים יותר בזמנים של שינוי מתמיד. אל תשכח כי סביר להניח כי המודלים האלה פועלים כחרב הדרך להיווצרות של הילדים שלך. נגע בנך חי בסביבה כי הוא הרבה יותר מורכב מאשר לזו שבה אתה חיית עד גיל; לכן זה מאוד חשוב להכין אותו להתמודד עם הבעיות וכל אשר יהיו חייבים….

אנחנו חיים בחברה מאוד שכוחותיי, למעגל קסמים אשר מקדם רכישת מוצרים מיותרים זה. השטח פנוי, אשר בתורו להניע אותנו לקנות מוצרים אחרים עם מאפיינים דומים או משלימים. לדוגמה, אם ניתן לילד שלנו טלפון נייד, סביר להניח כי בקרוב אנחנו חייבים לקנות אחד חדש כי חברים אחרים יותר מודרני; מאוחר יותר, צורך זה טלפון נייד יש מצלמה, ואז תוהה למה אין לו מצלמת וידאו או מקליט, הבאות יהיה לבקש תא עם חיבור לאינטרנט ועם ¦ טלוויזיה ו finalmentea, שם בסופו של דבר, כי הצריכה הוא כביש זה שאין לה סוף. התקשורת למכור לנו את דרך החיים של העשירים והמפורסמים, חיים שופעים שבה הרוב המכריע שואף בימים אלה. לכן, משפחה ממוצעת שכרגע יש אחד גבוה יותר הוצאות משק הבית. זה קרה לפני 20 או 30 שנה היום, הורה מחוייבת לספק חינוך buenaa שלו, בנוסף על הצרכים הבסיסיים, חגים, טלפונים ניידים, מכוניות, טיולים (כל בו אנחנו יודעים, רק נקלט הישויות פרטית ויקרה), מותג בגדים (המאפשר כי בנים עשוי להיות באותו זמן חבריו מבלי להרגיש פחות), מספר אינסופי של עלויות נוספות כדי להיות מסוגלים לחוש כי הוא אב טוב, וכי הם יתאימו להעניק לילדיהם את הטוב ביותר. אל תבינו אותנו לא נכון, זה לא שאנחנו נגד הרצון שלך להתקדם ויש להם איכות חיים טובה יותר.

מה באמת מדאיגה אותנו הוא כי הדרישות הכלכלי הזה את imponesa, אפילו בלי חשבון ובכן, אמא, יכול להזיק לך ולמשפחתך. אלה דרישות המשפחה עצום גרמה לזה כרגע הבתים נפוצות כששני ההורים עובדים, עבודה הפך למרכז חייהם ישנם הורים אשר, נואש לשמור על מעמדה המשפחתי, נדרש יותר ועובד שעות ארוכות יותר. הפרדוקס הוא כי מעמד זה שאנחנו רוצים, ת א כי רוצים לתת המשפחה שלך בסופו של דבר לוקח זמן והתערערות הקשרים, כל כך הרבה כי זה יכול אפילו בסופו של דבר זה מתפורר. . אני לא יודע מה המצב שלך כרגע, אך סביר כי אתה בא הביתה מותשת. זה לא רוצה להתמודד עם הבעיות של הספר המסכן ביצועים, חיברות, אלימות, חוסר תקשורת, בין היתר. כי אולי הילדים שלך מעורבים. בעולם שבו הכל לוקח זמן, זה תמיד קל יותר לגנוב את הזמן כדי יקירינו. מסיבה זו, רס ן בעיות בקרב הילדים ובני הנוער שלנו, בכל פעם יש יותר בגירושים. פולו לבנה.