הכביש, קורמק מקארתי

קורמק מקארתי נולד בשנת 1933 ב העיר של ההשגחה העליונה (רוד איילנד). זהו האניגמה האמיתית, סופר ספרי מסתורין, בעיקר בגלל זה הוא לא פיזר תקשורתית או ראיונות גרנט, בשביל תהילה גדולה יותר, אפילו של אופרה ווינפרי. הרחוב הוא רומן מעולה. הצבע ועקבתי אחר. בחרו היסטוריה, נוף, סביבה, הגיבורים שלו, השלב הבא (אולי הקשה ביותר) הוא לבחור את Narrator.

מקארתי משתמש Narrator המסכן, קולנועית מאוד, ולא רק הלהיט היישר עם הבחירה שלך אבל עם הנהלתה, שהופך אותו לכוון משתתף בהיסטוריה. למרות שזה הוגן לומר קשיחות המצריכה סוג זה של Narrator תהסס כדי כל מחבר שהיה זה, דון קורמאק זה הוא יוצא דופן. קרי, או מוקדם. רק כדי להופיע Narrator יודע הכל על קטע מן הרומן. אם מדי פעם שיבח את היכולת של הסופר נעלמו מעיניו על הסגנון המשמשים את הנרטיב, הספר הזה הוא הזדמנות להוקיר את מחבר להיפך; השפה ואת הסגנון הוא תו אחד של הרומן. לפני שתמשיך, ראוי להזכיר את העבודה סנסציוני של המתרגם Luis Murillo פורט. אב ובנו (האיש והילד) לשרוד בעולם אפוקליפטי שבו ישנם צבעים אין; . טוב.

כן, רק אחד צבע: אפור אפר זה מכתים את הכל. אפור: העצים, הנהרות, הים. תיאורים של סצינות ונופים נעשים עם משפטים קצרים, טלגראף, אך בסקרנות לא מיס ותו לא. הדיאלוגים להחליק באמצע העלילה, ללא פתרון של המשכיות, ולא את השימוש הכללים הרגילים של פיסוק; התוכן שלה הוא גם יבש, תמציתית, קצר. כל שזה גורם לנו לראות בבהירות גדולה יותר החיים האומללים ואת האימה של העולם שבו מתרחש הרומן. ממוצע מאוחר החלה שוב ירד שלג. הם ראו איך חיוור אפור פתיתי ירדה מן השחור הראשון זעופים וקודרים. הם עקבו אחרי. נוזל כיסוי שלג שביר ויוצרים על פני השטח האפל של הכביש. הנער מדובלל על כל רגע, והגבר הוא עצר כדי להמתין. אתה לא לנתק ממני, הוא אמר. . אתה מהיר מידי. אני אלך לאט יותר. המשיך. שוב אני לא מדבר. אני מדבר על… . בואו נעצור? תמיד רציתי להפסיק. עלינו להיות זהירים יותר. אני חייב להיות יותר זהיר. אני כבר יודע את זה . נעצור, בסדר? אוקיי. אתה פשוט צריך למצוא מקום טוב. אוקיי. לאורך כל הרומן (רק בכמה מקרים) הגיבור הוא מעורב, המשקף הקורא. קולו של התו פתאום מופיע sandwiched בין קריינות דיאלוג, כמו קול זר אבל שמעתי ממש שם, במרכז הגולגולת שלנו, כמו הזיה. למרות היובש של הדיאלוגים, הם מגלים, כל כך מדהימה, רוך ואהבה בין אב לבנו. התכונה האנושית ייחודי בין חורבן כל-כך, אסון והן כל כך הרבה מוות. מתי היה מוקדש-איך יכול להיות נשלט הבחור ישנו שם היו רגעים שבהם הם החל לבכות בלי אבל לא על ידי הרעיון של מוות… הייתי בטוח אשר היתה הסיבה אבל חשבתי שזה היה חייב לעשות עם יופי או לאל. כמה דברים כבר לא יכול לחשוב על דרך. רק אבל: הדיאלוג הסופי בין האיש והילד. בהתחשב בנסיבות של ההיסטוריה, אתה אולי של חטא רגוע. אני מתארת לעצמי את עורך שימוש בכל האמצעים העומדים לרשותה כדי לשכנע מקארתי שהקצה החיובי מוכרים יותר מאשר גימור אפור. אני מבטיח כי אם תשנה הסוף אתה מקבל פרס פוליצר, הוא אמר. אוקיי. וכך, התקווה היא עדיין חי בתוך אש. .