הקלאסי

גם קלאסי הוא כפי שהם מכנים מול ברצלונה באליפות הליגה, ריאל מדריד, מסיבות מדיה מסוימים. קלאסי, אני מתאר לעצמי כי זה יגרום להפניה כי השנה הם חוזרים ונשנים סיפורים דומים לפני העימות זה, קלאסי כי זה תמיד, נותן שווה כמו זה המצב הקודם, נטען עטופה סביבה אימוטיב כמו כמה אירועי ספורט. כדי barcelonistas מפלגה זו, כמו מאווררים מדריד, נדמה לי, מביא זיכרונות הגדול כמובן כל אכזבה מסומן בצורה של התבוסה חסון או הבורר שגיאה, אך במקרה זה יש פחות. כי עלינו להיות כנה, להכיר בכך כל המתנגדים כי יש, אלופי הליגה כולל, הצוות יש יותר כבוד הוא ריאל מדריד. ספורט כבוד ההיסטוריה שלהם, קאסטה שלהם, כי אתה היריבות שקיים גורם ניצחון נגד חלבוני יש זכות. בזמנים אחרים היו meringues מעריצים כי תרץ את היריבות ביצוע לעג ברצלונה הדבר היחיד שלא עניין אותו היה להכות מדריד צד חלק ו באותה העונה היא מילאה עם זה. כדורגל הזמנים השתנו, במשך שנים הן בספרד והן באירופה יש שוויון מאוזן, ישנם רבים הצוותים תחרותי ברמות רבות. בילינו פעמים באותו תחום כזה או אחר, באירופה.

עכשיו אנגלית לפני כמה שנים האיטלקים, וכו ', ועוד. על-ידי זה שזאת אומרת כי כל צוות יודע כי הזוכה כותרות קשה מאוד ולהפוך אותו לעונה כמעט מושלמת כי בחודש מאי או יוני ניתן הרים כל גביע. אתמול לא היה קלאסי או. ועכשיו לדבר קל. התוצאה כבר אז apabullador כי דם רציני עכשיו של הפחדנים. מדבר בשם "שלי", לפני המשחק שידעתי שהיה נגד ברצלונה הזדמנות לטעון מה היה בעונה זו כצוות, או נכנע כמו באופן אחר פעמים להיעלם אשליה אנו מייצר במשך שבעה חודשים. וזה רק במשחק, ברצלונה מדריד קלאסי.

הפרסים היה הטוב ביותר ולאבד היה לקרוא על שערי פסימיות overdeveloped. אך יריבו היה מדריד והוא לנצח בברנבאו קשה. למרבה המזל לעולם ה-כדורגל, משחק כמו זה עם מה כרוך לבביות מוקדמת שורר כפי שהוא צריך להיות.הנשיאים, המאמנים, השחקנים ועיתונאים אחראיות כדי לראות שהיא קודם כל, ספורט, גם הבין היריבות בכבוד הוא הארגומנט הטובה ביותר כך ספורט זה נטל של רגש שיחרר. האוהדים צריך לקחת דוגמא לנער לנו הידיים, מאחלים לנו מזל, לדעת אחד זוכה יום ולמחרת חיוכים הוא השכן. Poreso, אתמול את סיום שמח והתוכן.המשחק הולך להיות ההיסטורי ועובר כמה לישיבות יהווה דוגמה של מה אני יכול לעשות עם כדור ועוד קצת מפגש קשה כמו שזה. ו תראי אם אתה יודע מעט על כדורגל כל, כולל עיתונאים, כי חוזרים תחילה החתול יהיה מים קודמות של כמה תחנות רדיו. נדמה לי Higuain גונסאלו שאין רשתות דמיוני התוצאה של התאמה לאחר שפגע שינוי בואלדס headbutt מעולה שנפתח סמן. כבר אמרתי אני לא רוצה לעשות דם, או שנפגע. הוא לא הסגנון שלי. רק אתמול סימון את barcelonistas עשה מציאות חלום, רצון. ראינו את הצוות שלנו ניצח עם הלורד, עם מיומנות, בכוח וכמובן עם הספורטיביות יפיפייה. אנו ראו איך הכדורגל הופך אלגנטיות כמה מגפי הנערים כביכול Xavi, אנדרס כאילו היה בסרט שיש להם את escudero עבים הגיבור הקטן אשר נקרא גם Att חוף השנהב, יחד עם Puyol לייצג את מה שאני אוהב הצוות שלי.אצילות, חוזק אחיזה, מגע בלי פזרנות. אז אני הולך רץ בפארק עם המוסיקה האהובה עליך שלי מאז היום הוא יום ראשון וחג, אני אתן לך צד גם דברים ואת המחשבות שלי, בעוד אני לרוץ ברחובות אני recreare על שישה שערים שלא סומנו אתמול, כי איפשהו בלאוגרנה הזיכרון שלנו כבר הפכו חלול. Ramispop ברכות