חורחה אנדראדה קאררה

חורחה אנדראדה קאררה (1903-1978) נולד במאה ה על מותו של הורד המנוע היה כבר הברחת המלאכים. חורחה אנדראדה קאררה. קולו של ביתר בהירות ליונתן את השירה הלירית כאמור היחידה אשר נתן חופש האדם אנדראדה קאררה – לעצמו. המשורר עמוק and ההתעברות המקורי בתרגיל של הפסוק. המשורר של הקלה חולש על המאה העשרים אקוודור. חורחה אנדראדה קבררה נולד בקיטו ב- 18 בספטמבר 1903.

בעיר שלו מקורי השתתפו התקשורת ההוראה וגם למד משפטים. שיחק במהלך פונקציות שנים רבות דיפלומטית בארצות אמריקה, אירופה ואסיה, משנת 1951 היה מנכ של אקוודור עומדים אונסק ו. מאוחר יותר התמנה השגריר לפריז, שר החוץ בשנת 1966. אתה נחשב אחד מהם משוררים מבוגרים אקוודורית מהמאה ה XX ואחד מהם משמעותית יותר אמריקה הלטינית לירית. חורחה אנדראדה קבררה מת בקיטו ב- 7 בנובמבר 1978. ספרו הראשון של הפסוקים זה לחזור 1922 יצא לאור עם הכותרת של הבריכה בל-יתואר.

המשורר בהשראת החיים הכפרי, האהבה למען ארצו, להביע את עצמם דרך יצירות הלירית שבה התנסויות מגוונות ביותר, השפעות מכל הסוגים מנוסים על ידי המחבר, נוכחים ועד רומנטיקה סמליות והזרמים של שירת אוונגרד. אבל בספר בולטת עם השלמות רשמית שלה, ביתר בהירות אופיינית כל עבודה של קאררה אנדרדה. ספר ציטט יש שפע הייצור. בין החשובים ביותר שלו עובד רישום של העולם פורסם בשנת 1940, של מי מהדורה שנייה פדרו סלינס כתב בהקדמה. הם גם ראוי עלוני אזכור של הים, הארץ (1930), עם מקדמה של גבריאלה מיסטראל, למי שהוא משתף פעולה; המדריך זמן (1935), ביוגרפיה לשימוש של אלה ציפורים, שירה האחרון פורסם ב 1968. כוללים בין השאר את ספרי פרוזה: פנים ותנאי אקלים (1948), לנסוע על ידי מדינות וספרים (1961), עולם נפלא של קיטו (1963), תמיד ירוק הארץ (1956), ועל הר הגעש, יונק הדבש (1970), אוטוביוגרפי. השירה של חורחה אנדראדה קאררה חולש קבוע געגועים אדמתם. הנוסע בלתי נלאה, הרגשתי כמו נעשית בכל פעם יותר עקבית שלהם הרבה זמן נשאר ביפן ובאירופה, דיפלומטיים, זה נקרא העולם אקוודורית, בד בבד עם העמקה של התחושה של זה קיום שקיבלו הכיוון הסופי לרגל קביעות שלה באסיה, כמו לקחת את המקום נרודה אותך יקרה שלום אוקטביו. ניתן למצוא את המקור של השלב האינטנסיבי ביותר של שירה קאררה אנדראדה ההשפעה שמייצר מלחמת העולם השנייה. זה הרגע שבו המשורר חושף את האפשרויות של האמנות שלו באיזה שיר המבטא, בנאום צלול, העיסוק האדם לפני טביעתה של דברים, בכאוס נראה, כדי לזרז את העולם. אופוריה חיוני שאפיינו בעבר השירה של אנדרדה קאררה נותן את הדרך דחיסה עמוקה, החשש הקיומי כי היא טעונה ברגש מלנכוליה עתיקת יומין. עם חלוף הזמן מודגשת בהשירה של חורחה אנדראדה קאררה האטרקציה של הארץ הילידים. המשורר עצמו הצהיר כי עצים וציפורים באמריקה equinoctial ביקרה אותו בחלומות; כל אותם לילות יונק קינון, ולא את המסור, כדי לסגור אותם עיניים, הנהרות, התירס. כאשר נושבת הרוח של הנוסטלגיה הריק של המצפון שלי אמר המשורר אקוודורית-הוא כופה את זה פנתה המדינה נטאל. Carrera אנדראדה אומר euphorically הקיום שלו ואת הדברים בניצחונו של האור. על-ידי אור פותחת תקשורת עם היצירה: אני מבין השפה של הנצח. באור המשורר מוצא את המפתח של הקיום הגשמי, הוא רואה את מוזיקת עולם, השיר של משפחת אוניברסלי באחדות פלנטרית. באדם פלנטרית (1959) סולידריות של חורחה אנדראדה קאררה משתרע על כל הגברים. העבודה הזאת הופכת שירה של האדם ההיסטורי, ואת כל הגברים נקראים לחתום על ישוע אדונינו השלום: על העמים סימן את הלב / הסכם השלום עד מותו. פרנסיסקו אריאס סוליס התנאי הראשון לשלום, היא הרצון להשיג אותה. פורטל אינטרנט עבור השלום, פורום חופשי וחופש. כתובת URL: