6 צעדים לתיקון בלי להרתיע עובד

למרות שמירה על שהמוטיבציה של משתתף הוא אמנות, קיימות מסוימות אסטרטגיות המאפשרות לך לשמור על ההתלהבות שלך עבור המשימה. אני מייעץ לך לבצע את הפעולות הבאות: 1. לפגוש בפרטיות שלך משתף פעולה. זה מאוד חשוב כי בכל פעם שברצונך לתקן אדם, זה לא מרגיש חשוף אחרת להגביר את ההגנות שלו, להקטין את הסיכויים כי הוא באמת שינוי בהתנהגות. 2 מציינים את היעד של השיחה. אמרי לו ההתעניינות שלך היא לפתח מיומנות ומשאבים הוא או היא כך אתה יכול להצליח שלך ביום יום. שלב זה חשוב כי זה דרך ואמר "אני רוצה לעזור לך, אף-על-פי הנושא עלול להיות לא נוח המטרה שלי היא כדי לתמוך בך לצמיחה שלך".

שוב, מה את עושה כאן הוא להגדיל את הספוג על מה ברצונך לומר. 3 להזכיר מה שראית כבר. בשלב זה, די האדם מהי השגיאה או הרגל הדורשת הנכון או מה שצריך לשפר בכל המשימות אתה encomendaste. פוקוס על העובדות ולא ספקולציות או פרשנויות יש לך של העניין. לדוגמה, נניח כי הבעיה שברצונך לתקן היא כי היא תמיד מגיעה מאוחר שעת ההזנה. הימנע ואמר "עוד לא פגשתי מישהו רוצה לאבד את עבודתה מהר" או "לא ראיתי כל כך הרבה חוסר אחריות שנים רבות". גם אם יש לך רצונות רבים, להתמקד בהתנהגות: "האחרון הגיעו שלושה שבועות אחר הצהריים של חמש פעמים".

והצבע. זוהי העובדה, לא את הפרשנות של מה שאתה מאמין שזה קרה. 4. הסבר מדוע היא חשובה לתקן את אופן הפעולה שלהם. זה יעזור לך הרבה depersonalize את התיקון, כלומר הוא יבין שאם אתה מתקשר תשומת הלב היא לא כי אתה נופל חולה או אם ברצונך להפריע, אלא כי הוא בתוך מערכת השתתפותם חשוב. וכבשו את הדוגמה כי אני כבר נהיגה, אתה יכול להזכיר משהו כמו גם: "הלקוחות מצפים לנו לטפל בהם כ 8. חלקם ממהר להגיע לאתרים אחרים, אם אנו לא יהיו זמינות לטפל בהם הם כועס אתנו הם יעברו לתחרות". אם אתה מבחין, כל הארגומנטים להשתמש אין מה לראות איתך, או עם החברה, אך עם תשומת לב הלקוח: משהו מוצדק לחלוטין לוגי. 5 לשאול אותו מה ניתן לעשות כדי לתקן התנהגות או הביצועים שלו. הסיבה לכך היא אסטרטגית בתוך השלב של התהליך כולו, אתה עושה לך לשקף ולחפש דרכים משלהם כדי לפתור את הבעיה. אם אמרת לו כיצד לעשות זאת אקח אותה התחייבות או מצוקתם. אבל אם הוא ערכות שלו למצב של תיקון זה היא תעשה זאת עם זמינות יותר. אבל להיזהר מאוד של קבלת תשובות חמקמקה. אל תתפשר עם "אני מבטיח כי לא תגבה אותו לעשות". זה לא מספיק. אתה מה לעשות המשתתף תגובה ספציפית, זה יכול להיות: "על פי מחר לשים שעון מעורר שלי במרחק של 10 דקות מוקדם". זהו ספציפיות ל- Yes! אחד היתרונות של שלב זה הוא שאתה מבצע מבוגרים כדי שלך משתף פעולה, מאחר ולא נתת לו את כל התשובות אתה impulsas להסתכל על ידי עצמו. בטווח הארוך, זה יהיה מסוגל למצוא פתרונות משלהם במקום אתה תוהה כל הזמן. 6 נותן המשך טיפול מתאים. מעולם לא הרשו ביצועים טובים אינו מורגש. אם המשתתף מופיע שיפור, כדי לברך אותו. בדרך זו תוכל להיות כדי לחזק את אופן הפעולה החדש של מלומד. כמו-כן, היא דרך של האמירה "אני אני לתקן את זה". יש המלצה נוספים שברצונך לעשות: לטפל צליל קולך והשפה שלך-מילולית לביצוע תהליך זה. כאשר אתה כועס על משהו שלא משתתף שלא כשורה, סביר להניח, שלא במודע, מה אתה רוצה להוריד אי נוחות שלך ואתה proyectarás ב מחוות, תנועות וגוון הקול. תיזהר! זכרו כי המטרה היא להעלות את רמת הביצועים של הציוד שלך כך שאתה מקבל בקלות רבה יותר המטרות העסקיות שהוקצו. עדיף כי תהליך זה כל כך להוציא כאשר אתה בתוך המסגרת הרגשית. אם אתה מתרגל עצות אלה, שלך משתף פעולה desmotivará לא נובע שצילמת אותו לראות דברים מנקודת מבט אחרת: לו אתה מסייע יותר טוב במה שהוא עושה. להרגיש יותר מוטיבציה עצמית, אתה תרוויח יותר השפעה עליו. הצלחה רבה! לטיסיה שכונות / מחבר "6 צעדים כדי לפתח הרגלי הצלחה במנהיג".