אוא ז חלקים: תיבת הילוכים תיבת העברה

כמו רבים של החלקים החשובים ביותר של מכונית אוא ז היא תיבת ההילוכים. אל דאגה מכבי נתניה הוא האיש הנכון . שידור יש שלוש קדימה, שידור הפוך אחד. כולם מסונכרנים הילוך אחורי. מסנכרן מצמד הכללת ההילוך הראשון והשני הוא עשה עבור יחידה אחת עם pinion הפוכה. ההילוכים יש התקן נעילה המונעת ההכללה בו זמנית של שני הילוכים. מתי הרכבה והפעלה של דקונסטרוקציה של חלקים אוא ז זה סוג חובה לזכור כי אחורי מיסב דרייב-שאפט קבוע כדי האגוז פיר, מקיפים lefthanded ואת אחורי קבוע פיר ביניים ברינג באמצעות דיסקיות tarelchatoj וברגים מיוחדים עם החוט השמאלי.

העברת התיק מפיצה מומנט בין הגשרים הגדולים. בנוסף, טווח נמוך במיוחד העברת התיק מאפשר לך להגדיל המתיחה לכפות על הגלגלים המובילים ולהרחיב את מגוון ציוד שידור לפנים שמונה וחזרה שני. זה חוסך מארז אוא ז כוללת שני חלקים-קרטר ומכסים. מרכוז דיוק חלקים מאובטחת על ידי שניים סיכות הרכבה צינורי. עיבוד של קרטר העפעפיים נעשים במשותף, פרטים אלה בנפרד אינם ניתנים להחלפה. פרטים על המוטות gearbox העברה, מאובטח עם העזרה של דיסקיות ואגוזים מיוחד. Stoporenie האגוזים המיוצר על ידי שלו כניסה אחת והסתיר החריצים של הפיר. העברת מנגנון מתג במקרה בין מוט זיון קוטר הכדור 11 מ מ, אשר מבצע את התפקיד של הטירה אינו מאפשר העברת ירידות, עדיין לא משולב הציר הקדמי.

כאשר פעולת ונתונים תחזוקה של חלקי חילוף שיש צורך לבדוק את רמת שימון אוא ז ולהחליף אותו בגבולות הזמן המצוין בטבלת של חומרי סיכה, כמו גם את הצורך לבחון כל משורשרות חיבור. כאשר תשנה את המשחה במעטפת gearbox או הידרו שלה כוננים הפעלה חיצונית dolivke ברצונך לבדוק רמת שומן במקרה העברה. רמת צריכה להיות בתחתית החורים מים במבצע המכונית עשויה להקטין את הרמה של חומרי הסיכה ב gearbox עד 8 מ"מ יחסית הקצה התחתון של מכסה כניסת מים, בו זמנית (e) העלייה במקרה העברה. תוך כדי יישור רמות של שימון אינה נדרשת. ציר העברת בורר במקרה המנופים מרוח דרך העיתונות המרכזית, גישה אשר נמצא מתחת.