אוניברסאלית לרכב מקומי

אם כל אזרח של המולדת העצום שלנו להגיד את המילה 'YAZ', המוח מיד מצייר תמונה של מלוכלך, בביטול בהתייחסות פתחים ענק של מאכל על שלדת אמצעי תחבורה. עדיין, אם אתה למתוח את המוח אתה יכול לראות תמונה של UAZika לתקן בשדה או באמצע הביצה. המילה "קציצות", 'ראשן' הוא רק בהחרפת התמונה בראש שלך, הציורים מעובה. ואת זה יש כבר בראש שלך מצטופפים עם תמונות מתעוררות איכרים bahanki telogrejkah, מגפיים מסיבית. עד זמן מסוים, הצמח שכל חליפה, מקבילים 'פאן' אינה קיימת בטבע (במחיר), הצבא מספק ביקוש יציב "העז".

אבל, יש צורך לפתח שווקים חדשים, חדשות נישות כלכלית. הוחלט ליצור ' Simbir, אבל טעויות מעצבים (צרים מידי מד ו מרכז הכובד הגבוה) הובילו העובדה כי לקוחות יצרו סלידה קיימא המכוניות האלו. אין פלא! מה שלומך תארו לעצמכם רוכב על מכונת שנופל לצד אחד בתפקיד קטן. המפעל לתקן את הבאג, משחררים את המודל הבא עם לאמוד רחבה יותר, אבל הביטחון העצמי של הצרכן נפגע באופן בלתי הפיך. רק משהו קיצוני חדש יחד עם קידום פרסום חזק יכול לתקן את המצב. מהלך כזה נמצאה: אוא ז פטריוט.

כל כותרת, חיתוך פנים, Powertrain, שידור, גשרים, עיצוב-הכל מחדש. סלון-מ SangEnga Rexton, PPC-קוריאנית חברות Dymos, שסתום 16-TI מנוע-מודרנית לעיצוב המשרד ZMZ. כל כמה חודשים הולך לשדרג רכיבים בודדים ואת יחידות של המכונית, והיא עלולה גם להיות במקרה כי אם סמוכים תהיה פטריוט שני לשחרר את תחילת השנה לסוף השנה, מתחת למכסה המנוע זה יהיה כבר לפחות תריסר אחרים השינויים הבולטים לעין. בואו נסתכל מקרוב על הרכב הזה, בזמן כתיבת מאמר זה הופיע מכוניות עם מנועי דיזל, מזגנים, לקנות וכו, מיד ללכת פרט המתפתלת של מכוניות על הכביש לא אתן… זה בגלל הזווית של הפינים הם קטנים מאוד, קל לייצר, rulitsja אבל מרובע תנועה מתרחשת מתפתלים כביכול יש 'podrulivat'. למעשה, אם מעט שחרר את אחיזתו על ההגה, המכונה ישובו מהדרך הישרה. מופתעים כי עכשיו אתה ניתן לראות מה קורה לפני המכונות כי אתה צופה על אותם-לא באמת צריכים למשוך את הראש. הנהג של האוטובוס, החשמלית אוטובוס יושב באותו גובה בערך, איתך שזה משעשע. לאחר מכן, נתקלת עם המציאות-vychno עוזב תותבי פלסטיק כשל סיכות, אולי משהו דולפת שבה כל, לכוס, אשר אירה מלוח המחוונים שהשירותים וכו אבל אם אתה לא לתקן ולשנות (עדיף לשנות אותו מאוחר יותר) כמה פרטים על השנייה, כמו החזית מעיינות משופרת על ידי kilen, בולמי זעזועים, צומת אגרוף רוטרי לשים על רולר מסבים להתקין מכבה את ההיגוי, הפגוש הכוח כביכול הכי מתקדם-(הפגוש, אשר עשוי מתכת בעובי 4 מ מ) עשוי לשנות את הזווית סיכות על לשפר את יציבות בתנועה מרובע, אם אתם לא מתכוונים לנסוע בשבילים zhutkomu, מייצב מיסרו יציבות על הציר האחורי, להפוך את הגוף של המכונית מעלית ולשים גדול kalesa, אתה מקבל מכונית באמת ייחודי, מוכן לכל דבר! זה יהיה העוזר, וחברו הנאמן ברגע שתירדם נהיגה על הכביש המהיר, ללא השהיה בטרם המכוניות-תנועה אורות, ואז אני חושש לא אפילו תתעורר, המכונית אין בעיה להוציא כל המכוניות ברמזורים, עם הצבע של המכונית לא תסבול, ו הפגוש כוח שאתה צובע אז על המברשת שלו. במבט אוא ז לפיכך מוכן לכל אחד להבין-מי נמצאים על הכביש. בפקק היית מתעלם תמיד! רמקולים לרכב יש מספיק כדי למשוך הסט הראשון של אורות. מה עוד צריך? ברוסיה מודרני עם חוסר רעיון לאומי של מכונות כזה בדיוק צריך את המכונית שלנו, הוא שם אחד: "הפטריוט". נסה המגילה ראש שאלה איזו מכונית אחרת יכולה להיות מתוארת כפי צומח כל אזרח רוסי? לא כי את הגז, אבל אפילו קטנה, קטנה, וזה לא יהיה דלק, קרייזלר סברינג. VAZ, לא, לא את התחקיר לשאת את התואר גאה, Seaz?… עדיף לשתוק… לא תמצא, רק האויז. אוהב את המכונית הזאת? בשביל מה. זו היא. במקרה זה, זה היה בעל חשיבות עליונה, כפי שכבר צוין, רבייה של המכונית. אבל המכונית הזו, היא התחלה נפלאה במשך זמן רב מאוד, אלה צמתים ויחידות עבר בדוק vreminem, לחימה אמיתית.