אופטיקה אלטרנטיבית עבור מרצדס

ברכב מודרני ומאוד מודאגים לא רק על המאפיינים הטכניים של המכוניות שלהם, אלא גם על המראה שלהם. לדוגמה, רבים פשוט לא יכולה לדמיין כוונון במכונית יקרה, בפרט, "המרצדס", ללא אופטיקה אלטרנטיבית. אחרי הכל, זה הופך את המכונית ממש לשנות את פני. בנוסף, זה נותן את האפשרות להתקין את המערכת האופטית של "linzirovannuju" של רמה גבוהה מאוד של איכות, אשר בעבר היה המקרה עם מודל מכוניות היוו רק חלום. היום בקלות יכול להיות מוחלף על ידי חלופה כמו הקדמי, אופטיקה izadnjaja כל כך. בעוד ההעדפה הגדול ביותר עבור הנהגים רבים לתת הוביל אלמנטים. ב המקרה של המותג מרצדס, קיימות מספר חלופות עבור אופטיקה, הן מלפנים ומאחור, עם איכות גבוהה מאוד, לתת את המכונית מראה ייחודי.

נראה נפלא קריסטל אופטיקה קבלה. כאשר הזכוכית הקדמית אורות מלוטשת היטב יש חלקה באופן אידיאלי משטח זה משפר את תכונותיו אופטי. קרן האור שפולט נורת מתמקדת באמצעות רפלקטור מיוחד, תכונה אשר היא הנוכחות של מספר רב של פרצופים. הם בנוסף prelomljaju קרני, בשל שבה קדמי כמו קריסטל שלם, החזרות. . לא בלי יתרונותיו, Lensed אופטיקה אלטרנטיבית עבור מרצדס. הפנסים הקדמיים נראה פשוט נפלא, מרוהטים עם העדשה הנוסף. היא מפעילה את התמקדות של אלומת האור, חיזוק משמעותי שלה.

הכי נפוצה ומקובלת היום אופטיקה קבלה חלופי עבור מכונית מרצדס, אשר נקרא "עיני מלאך". ההבדל העיקרי עם המערכת האופטית של זנים אחרים היא הנוכחות מסביב לקצה פנס, וזה נהדר מספר נוריות קטנות. . זה הם שנותנים את קדמי כולו מראה ייחודי, האחד והיחיד, ואת המבנה כולו כמו יצירת כל הרמוני ושלם מבחינת עיצוב. מאפייני סוגים שונים של חלופה אופטיקה, ניתן לשלב מודל יחיד. לדוגמה, קריסטל אופטיקה "עיני מלאך" כולל הכמות המרבית של הכי הרבה ביקוש בקרב ברכב, האמת, ויתרונות, ערך זה גבוה יותר דגמים אחרים. אם אנחנו מדברים על חזרה אופטיקה אלטרנטיבית עבור מרצדס, כמו זנים שונים הוביל יכול להיות מכובד, קריסטל. יפה במיוחד במבט חטוף רבים ברכב, נראה בדיוק קריסטל אופטיקה. אופטיקה אחורי עבור מודלים של נתונים המאפיינת את זה לעתים קרובות יותר מאשר לא זה מונפק תחת הכרום. במיוחד להפליא בציפוי כרום רפלקטור. חלופה אחורי אופטיקה אדומה חריפה דומה ברירת המחדל. זה יכול גם להיות ממוסגרת, בצבעים כהים. לדוגמה. זכוכית מגדלת פנסים נראה אלגנטי למדי. רפלקטור שחור נאה וצבועים. סוג אופטיקה led אחורית ערכות נושא שונות. זה משמש בדרך כלל פרח מנורות ליבון מוחלף לחלוטין על ידי דיודות. הבהירות של הארה שלהם הוא הרבה יותר גבוה מאשר נורות רגילות, ממעיט של האורות בהירים יותר. בנוסף, דיודות, בהשוואה עם מנורות הם אמינים יותר, קטן הסיכוי להיכשל. תכונה זו היא ברכב להערכה מהירה מאוד, גורם מוביל מהר מאוד הפכה לפופולרית ביותר מכל הסוגים. זה הסוג של אופטיקה מותקן על הדגמים החדישים ביותר של מרצדס. בעוד אופטיקה עבור הכי חלק והוא חלק כוונון, עדיין על ידי בחירת חלופה פנסי המכונית שלך, זה שווה לחשוב בעת ובעונה אחת, על שלהם האינדיקטורים פונקציונלי.