איורים לילדים, אתגר חדש עבור אמנים

איורים לילדים, אשר תמיד נתפס כאחד "מינורי אמנות", פותחת מרחב האפשרויות אשר, מנקודת מבט שלי, תחושה להיות ממוסגרת ב סוג זה של מיונים. אותו הדבר קרה עם צבעי מים, או עם גיטרה במוזיקה. אמן גדול באמנות (מוזיקה), ש חסוס, אמר לי אנקדוטה שתמיד גרם לי לשקף. ב הקונסרבטוריון של איזה כדורגל jugadores יצרו, מאורגנת בקרב התלמידים. ובכן, אחת הפגישות היה המוסיקאים"נגד גיטריסטים". קטגוריות אלה כבר שייך בעבר, אך למרות זאת, עדיין מופיע דיכוטומיות החדש מזכירים לנו כדי מיושן כבר. הוא מוצג כעת עם טכניקות מסורתיות או דיגיטלית. עד מתי?, כי המדיה ואת תומך תמשיך להשפיע על איכות העבודה?, האם תחת קריטריונים אלה?, במיוחד עם מה כולל טכנולוגיית בשדה של רבייה גרפיקה מתקדמת.לבסוף, לאמן טוב יש לא בינוני יכול להתנגד לו, אם לא, רק תסתכל המאה העשרים מה פיקאסו עושה עם מחשב?.

לעולם לא נדע, אבל אני יכול לדמיין… ערכות המסורתי שלנו נוטים לבגוד לנו מבחינת המטרה של הישגים בתחום זה. אין ספק כי התבוננות מקורית לעשות עם מה שנקרא "עצמו טכניקות" איור, למעשה בתחרויות רבות בו מזמינה מאיירים לילדים, הם מציגים איורים אלה כמו יצירות אמנות עצמם, יפה מאוד אבד בהזדמנויות רבות המטרה שבה היו בעלי מוטיבציה, כלומר ללוות טקסט מכוונות לקהלים צעירים. זו הסיבה מדוע אנו להרהר יצירות של ביל יפיפייה אך הסתגלות המפוקפק להבנת התמונה על-ידי ילדים. לא היתה כל התנגדות זו אבולוציה של הגילויים אמנותי של הנאורות, הוא יותר חושבת שזה העתיד יוצא דופן במונחים של הצעות חדשניים באיכות שאתה מציג. אבל דבר אחד הוא ספקולטיבי היצירה בתוך סוג זה השני שלה היישום המעשי.

כל איור, כיום, יש יעד הפרסום בתקשורת, גם די מתקדם מהדורה העריכה. כדי לבצע תהליך זה, כל איור עליך לסרוק או לצלם והוא תורגם מדיה דיגיטלית. ולכן היא על איור דיגיטלי מתאים כביש מטרה זה הגיוני לא?. הוא לא מכן להקל על אחד בהתאם את האחר, אלא כדי להבין מה המטרה הסופית והתאמתה או לא זה. אנו יכולים להסיק ולאחר מכן האיכות אין שום קשר עם אמצעי התקשורת, התמונה בה הציגה בהדרגה בתחום זה, יש גם מרהיב בתשומות במובן זה, השימוש שלה לא פיקפק. בפקולטות של אמנות ובתי ספר אמנות, ממשיכה להתקיים בצורה ערמומיות שבדיון זה, אבל אני חושב כי זה צריך להיות כבר להתגבר, ככל שאנו מתקדמים ללא רחם אל עולם נקבע על-ידי פיקסלים ואינטרנט.