איור ופדגוגיה לילדים

חופש היצירה, הביטוי של כל אמן ברור. אל דאגה צחי מלאך הוא האיש הנכון . לאחר מכן באים שיקולים אתיים על התפקיד של הפקה אמנותית. המטרה של האיור של הילדים היא כדי ליצור סביבה חזותית לטקסט זה היקום, או נכתב על-ידי עורך אחר, או Illustrator עצמו. אין ספק כי השנים הראשונות של הילדות יש חשיבות מכרעת התפתחות האדם בכל מגזרי שלו. הוא בשלב זה שבו פצצות הילד עם מספר אינסופי של סיפורים, תמונות טלוויזיה דיגיטלית משחקים ועוד. פעם בן, או ליתר דיוק היסטורית, הסיפור, גם לבדר, היה אמצעי כדי להציג את הילד היקום של ערכים, ההשתקפות והבנה של העולם הסובב אותו.

ומכאן מוסר כי להיפטר כמעט את כל. היום השאלה השתנתה באופן משמעותי. אם אנו פוסעות בין הספרים של leafing למגוון מוצרים ספרותי המיועד עבור ילדים, עם יוצאים מן הכלל נדירים, שהמדפים מלאים של אגדות וסיפורים אבסורדי לא עקבי, אטרקטיבי עבור התצוגה, אבל ריק מתוכן המינימלי קוראים להשאיר טעם של הקריאה. במקרים מסוימים tecnico טהור-pictorico התפאר-Illustrator, כמה יופי, שבו אנו לא לפקפק, אצל אחרים, מבוגרים ואף טקסטים combustible להבין אך הם רווחי מאוד עבור מפרסמים. כבר הזכרתי לעיתים נשתל הפעילות Illustrator הובילו תחרויות בכך עקיפת המטרה הבסיסית אשר דיברתי הפכו הגדול דוגמאות מוטלת, מקוריות ויצירתיות התצוגה טכנית. אבל דבר אחד הוא מחקר יצירתי, בעיה אנו לא לוותר אי פעם, אחר, האחריות שלנו כמו משדרי של עולמות תוכן ומושגים אוכלוסיית הילד סמויה בהם. עצמו, טכנית, אלא גם, היצירתיות מעל לכל, מחויבות לדורות.

הפוך לא לנו להטפה Doctrinaires, אבל כאשר יש לדבר בכל הפורומים הבינלאומי ב- הרוע של העולם, לא רע היה נותן השתקפות ונדיבות, לשים את יכולותינו בשירות יצירת עולם טוב יותר. השילוב של אלה שלושה היבטים מילה, תמונה, תוכן, היא אתגר של Illustrator. שפת הילד הוא רגיל, פשוט, ישיר. יצירת אמנות זו היא הרפתקה עבור היוצר של מידות לעורר חשד. אין מדברים כעת של ספר דיגיטלי עם הקלאסי. תמות הדפסה על נייר, עם אותו באיור קלאסי? בעיה נוספת שיש לקחת בחשבון היא הרמה של מידע חזותי היום של הילדים. משחקים תלת-ממדיים, סרטים ותווים הסטראוטיפי של חשבונית תוצרת ארה ב, וכו ' יכולים להיות גלויים בחלופות? ראה אינה סגל מכני שמגיע בחבילה הגנטי שלנו. בואו לראות, ללמוד. ašltimamente השדה של האיור מזוהמים על ידי אבות-טיפוס של תאגידים גדולים אשר מגדיר באופן להבין נתון תמונות. אם כך, איור יצירתי הוא טובל maremagnum שתוצאתה לפעמים פתרונות המשקפים הבלבול שלו זה iconosphere. יש כאן מחשבה רבה ובחן כיצד הם להתפתח האירועים. בינתיים, הוא להיות נלחם קרב דוד נגד גוליית. הוא למד אמנות ב סנטה קרוס דה טנריפה המסתיימת בולנסיה. הוא היה שהעניק מלגה נמצא הקאבילדו דה טנריפה ללמוד המשמעת של שימור ושחזור של יצירות אמנות במוזיאון אמריקה ב מדריד. Copyist במוזיאון פראדו. הוא סיים את לימודיו באמנות החל פוליטכניון אוניברסיטת ולנסיה, הרופא אמנות באוניברסיטה של לגונה לה ו פרופסור מחלקת עיצוב ציור, אסתטיקה של הפקולטה לאמנויות יפות של ULL. הוא השתתף במספר תערוכות וקבוצתיות רבות ברמה הלאומית, הוא זכתה בפרסים רבים. כעת, הוא משלב חובות הוראה עם ציור ויצירת אמנותי.