איך להשיג בטן שטוחה: סודות 2 בטן שטוחה

האם ניסית הכל כדי להשיג בטן שטוחה, אבל אתה מרגיש מאוכזב? האם היית הקורבן של כל הסיבובים, דיאטות של infomercialesa אופנתי וכואב מבטיח לכם בטן שטוחה, כי אתה רוצה? אל תדאג, אני הולך לתת לך שני סודות שיעזרו לך לסלק שומן לא רצויים ואת וחיטוב הבטן אחת ולתמיד. בוא 1 כדי למדוד את הסוד הראשון בטן שטוחה מסעדות עם מידה. למרות זאת לא נראה שיש סוד בכלל, מרבית הנשים אינם מבינים היטב, למרות מאמצי הטובה ביותר שלך. האישה נופל טרף הרעיון של נמוך ב- grasaa, דל פחמימות, הוליווד, מיץ דיאטות, תזונה אחרים כי ייתכן למכור בשוק, כל זאת כדי לצמצם כמה פאונדים. עם זאת, אכילה עם מידה היא לא דיאטה דעה או מניעת, אך במתינות ואיזון. למרות חיתוך פחמימות או שומנים של תוכנית התזונה שלך יכול לתת זמני כמה קילוגרמים אובדן, בדרך כלל אחריו ירידה רווח חילוף החומרים וירידה במשקל גדול ממה אבד בתחילה שוב כדי tusa הרגלי לפני האכילה.

לאחר מכן, מה אוכלת עם מידה? מה לאכול חלבונים ופחמימות בכל ארוחה. ESA לאכול בין הארוחות 4-6 או חטיפים ביום ולא דלג וארוחות לאחר מכן אכילת יתר. הוא נהנה ארוחת בוקר בריאה, לא להחליף אותו עם משקאות עם קלוריות. אך, מעל הכל, אכילה בריאה, כדי ליהנות את המאכלים האהובים עליך במתינות ללא עודף. אם אכילה עם מידה היא הסוד הראשון בטן שטוחה, אז מה לגבי השני?. הסוד השני הם אימונים התנגדות. למרבה הצער, כמו גם כפי נבחין בין דיאטות נשארו בדרך של נשים שרוצות להשיג את הבטן הרצוי, המיתוסים של הפחתת נקודות ספציפיות גם עשו, את סיבולת לב-ריאה כמו השיטות הטובות ביותר לאבד שומן. Infomercialesa רבים אחראי לקידום מוצרים את ההבטחה להפחתת חלקים מסוימים של הגוף עם עדות שקר של מודלים פיסולי ללא ספק מקבל בדיקת טובה זו הוצאת דיבה.

2. צמצום בחלק אחד של הגוף הוא מיתוס אך חלק יחיד של הפחתת הגוף הוא מיתוס. חושבים על זה שאתה מכיר מישהו עם בטן שטוחה והזרועות מלא של שומן? אני חושב שלא. אם חלקים מסוימים ההקטנה האפשרית, ללא ספק אחד של לקוחות אלה יש שרירי ואז שיטוח בטנו תוך זרועותיו הם עדיין ורפה. מיתוס אחר אשר הובילה נשים המחיר הוא האמונה כי עושה אירובי הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אובדן שומן. יצרנים רבים של מכונות תרגילים מכרו את המעלות של צריבה אזורים grasaa דעה ונשאנו לנו יש להאמין כי פעילות גופנית אותנו במכונות אלה בעוד אנו לצפות בקטעי וידאו מאופרה, בקיצור זמן, כי שרירי הבטן יהיה שלנו. מיתוסים שני אלה שאנו יש חרג מן הדרך של מה באמת עובד אימון סיבולת. אימון סיבולת יעיל הוא חברו הטוב ביותר של בטן שטוחה לא רק עבור זה שורף קלוריות suficientesa בזמן שאתה עושה את זה, אבל באפשרותך לשמור את חילוף החומרים מואצת הרבה לאחר שתסיים. מחקר שנערך לאחרונה הראה שניתן לשמור את חילוף החומרים גבוה עד 36 שעות לאחר הפעלת אימון התנגדות. ויש עוד יתרון כוח הדרכה כשמדובר מקבל בטן שטוחה. שריר קטן זכית להעלות את קצב חילוף החומרים מנוחתו, יעזור לך לשרוף יותר שומנים כל עוד אתה פעיל כל יום, כל יום. יש לך את זה, שני סודות אשר מובטחות להגביר את חילוף החומרים שלכם ולתת לכם את planoa בטן כי אתה כבר געגועים. כל כך לשכוח ספרי דיאטה, אירובי כיתות ומתחיל לאכול תרגילי התנגדות moderadamentea ותרגול. בקרוב יהיה לך הבטן שרירי יפה. לביקור נוסף סודות לתוצאות קבוע וכדי לעבוד עבור כל, אני מבטיח אותו! השאר כבר לחיות בתסכול, הוא הזמן שבו תקבל את הגוף שהרצוי והבטן שרירי, שטוח. כדי להשיג את זה! פרנקו יכול לעזור לך לקבל בטן שטוחה, הטון זה הגוף שלך, כדי ללמוד את סודות