איך לחנך את הכלב שלי

הכלב שלך מתעלמת אותך, מעברי הכל כאשר נשאר לבדו, barks כל הזמן, משיכת freneticamente רצועה? אל דאגה, זה הזמן לתת לו את פיינל קאט לכל זה. אל תחמיצו את מידע זה, באפשרותך לשנות לנצח את הכלב שלך ואת מערכת היחסים שלך איתו. סודות כיצד ללמד את הכלב שלך לדעת כיצד לגדל כלב חייב להבין תחילה את הכלב; אתה צריך לדעת כי התנהגותם מושפעת מסוימים האינסטינקטים הבסיסיים שצריך לקחת בחשבון תמיד. לחנך את הכלב שלי: סוד ההשרדות 1 נפוץ בכל היצורים החיים. יחד עם זה האינסטינקט הוא האינסטינקט של הולדה, או האינסטינקט החיזור. היא בדרך כלל חזקה מאוד למרות משתנה מטעמי בריאות, איזון הורמונלי, את ההזדמנות ועוד רק לעתים רחוקות, מעצורים פסיכולוגיים. לחנך את הכלב שלי: סוד השנייה הצורך של החברה נפוץ כלבים, האינסטינקט האנושי. בעיות התנהגות הכלבי רבות יש סיבה אחרת מאשר בבידוד המוטלים על-ידי האיש.

הצגת מחקרים כי תקופת קריטיים, כאשר גור למתואר לבני האדם היא בין 3 ו- 10 שבועות. אם חוויית המודפס על-ידי היחסים עם האיש בתקופה זו היא נעימה מספיק נוטים להישאר ארצות לבני אדם, coexisting איתם בלי בעיות, אך אם הוא מוגבל במלונה עם כלבים אחרים, והיא שללה של מגע אנושי לעולם לא יהיה קשר טוב עם אנשים. כמו בני אדם, כלבים חשופים פסיכולוגיה פופולרית. רוב הכלבים רוצה לתת הנאה לבעליו. אך ברגע שהם מתחילים לחיות עם בן אדם הוא לא להציג את האינסטינקטים הטבעיים שלהם. חשוב מאוד לא לתת את הכלב רופף שלך מאז אתה לא יכול להיכנס החברה רע.

כיצד להעלות את הכלב שלי; סוד-3 º כלבים תמיד שמרו את הצורך האינסטינקטיבי של מנהיג. צורך זה הוא הדבר החשוב ביותר כאשר מדובר כדי לדעת כיצד לאמן את הכלב. כלבים אשר היצר הזה הוא חזק יותר הם trainable יותר. הם אלה שנשארו שם תמיד על-ידי הצד שלך, אתה שומע, הם קשובים הבעות פנים שלך וליהנות הקשר עם הבעלים שלה. הם מבקשים אישור של מנהיגם ויעשה בחינם מה כלבים אחרים צריך להיות ושיחדתי לעשות. רוב בעלי לספק הגנה, מזון כלבים מקלט; אבל הם עליך גם לספק המנהיגות, אכיפת המשמעת לשמור על יוקרה ועל רשות שלה. עליונות פסיכולוגי חשוב יותר מאשר גודל או כוח פיזי. לכן הכלב יש תלות של בעליו רגשית כמו פיזיקה. הכלב שלך ייתן לך יותר אהבה והוא יותר כבוד כמה הרבה יותר טוב התמונה של מנהיג ששודרו על-ידי הבעלים. זה חייב להיות עקבי ואמין כך אתה יכול להרגיש בטוח בך. הבעלים צריך להיות סביר והוגן כדי למנוע פגיעה חוש הצדק. במצבו הפראי, כלבים באופן אינסטינקטיבי מבקשים ומקבלים את ההנהגה, כמו גם קוד חברתי קפדנית. למעשה, משמעת, ציות הם כנראה יותר טבעי להם פינוק, כי חוו רק כחיות מחמד מודרני. לחנך את הכלב שלי: סוד 4 º אינסטינקט טריטוריאלית: יש השפעה עמוקה על ההתנהגות של כלב, כפי שעשתה ב משלנו. קשורה עם אינסטינקט ההישרדות ולכן חיוני לקיומו ועוצמתי מאוד. גורים צעירים 2 או 3 שבועות הצג כבר משמעות טריטוריאלית המסומן על-ידי פינת מסוימים של מהמיטה, מיטה, מזרן, או בתחום האישי שלך כיסא. הם הרחבת הטריטוריה שלהם כדי להקיף את ביתו של הבעלים שלו בבגרות. כלבים מכבד את גבולות מעשה ידי אדם כגון גדרות, קירות, דלתות, אבל גם להגדיר מגבלות משלהם. הם מסמנים עם שתן בהתמדה ובהחלטיות, תדירות עדכון בעת הצורך. כלבים מבויתים הם לשמור על פרטיותם של שכניהם ואת הטריטוריה שלהם כי הם קנאים של הטריטוריות שלהם, לעתים נדירות להשתתף במלחמה טריטוריאלית. בעולם החי, פורץ הוא תמיד קטן פסיכולוגית אדם נמצא בשטח שלו. בנסיבות אלה, ניתן לרדוף טריירים קטנים החוצה דני ענק. באופן כללי, כלבים אגרסיביים יותר בשטח שלהם, הרוב הם כנועים בשטחה של כלב אחר, חברותי יותר נייטרלי. בן למשפחה כלב להתיידד בקלות רבה יותר עם הגור החדש, אם הן מתרחשות בזמש נייטרלית של הקרקע ההסתגלות מתחיל לרצות להשתלט על הבית שלך. האינסטינקט טריטוריאלית משתנה העוצמה והאיכות של גזע וכן נכון לאדם אחר. עם זאת, כל הכלבים, וכן כל בני האדם, יש אינסטינקט טריטוריאלית. מעניין, שניהם מתקבלים עם סובלנות, ולפעמים אפילו בברכה לחנך את הכלב שלי: סוד 5 בסופו של דבר, כלבים יש אינסטינקט עבור נאמנות כי הוא חזק הרבה יותר משלנו. ברגע שהכלב קיבל מישהו כמורה שלהם, קשה לו לשנות את מסירותו אחר. תזונה טובה יותר, נוחות, חסד והבנת יכול להצליח לא היה לויתור על הנאמנות שלו. לעומת זאת, אם היא מאמצת כלב שיש לו היה שמח בבית הקודם שלהם, לוקח הרבה זמן להעביר את נאמנותם לבעלים החדש שלהם. הכלב הוא ידיד לעולם ייכשל לך. ארון חוזה מומחה וטרינרי מרפאה קטנה של בעלי חיים, ניתוח, בעיות התנהגות ממוקם במרכזה של פאראנה אנטרה ריוס ארגנטינה מנהלת