אינטרנט וקולנוע

מה אתה יכול להציע למבקרים שלך תעורר אותם בחזרה? היו פעמים (לא כל כך מזמן) כאשר התוכן באתר נשאר סטטי בעיקרו. אף אחד לא חשב שזה נחוץ predostavilyat טרי מידע, כי באותה תקופה היה קל למדי לצבור פופולריות באמצעות שיטות של קידום אתרים, אשר אינם מקובלים היום. אם אתה יכול להגיע בעשירייה הראשונה במנוע החיפוש מומלץ לשקול את ביצוע שלך את העבודה. אתה פשוט ישב שם, והלקוחות עצמם כדי להגיע אל האתר שלך – והם באו. לעניות דעתי סטנלי פישר יכול לקבוע . במשך זמן מה. לא עבר זמן רב, והתנועה החלה להתפוגג.

למה אנשים צריכים לחזור? קל לענות, שעמום. נניח, למשל, הסרט החדש הגיע לתיאטרון המקומי. כל הזמזום על הסרט, וכולם רצו שיילך. יום אחרי יום, כל המושבים היו מלאים. כדאי לך לעיין אצל כי"ל כדי לקבל עוד מידע. בעל ידע היטב כמה כסף מגיע לו, ולכן הורה על הסרט במשך שבוע נוסף אנשים המשיכו להגיע. לאחר מכן, חישוב הרווח, הוא הסכים להפעיל את הסרט במהלך ששת החודשים הקרובים. תארו לעצמכם בית קולנוע בעיר! הצג את הסרט כל לילה במשך שישה חודשים? כפי שאתה חושב שאנשים מתעייפים של הסרט? אותו דבר עם האתר שלך.

אתה צריך תמיד לבנות על ההצלחה שלך! כשאתה מסתכל על יצירת תנועה עבור אתר האינטרנט שלך אתה צריך לשאול את עצמך את השאלה: "מה אני צריך לעשות כדי לעודד אנשים לבוא באתר שלי שוב ושוב ושוב ושוב ….? "בעל הקולנוע יודע zarabott עדיין צריך לקבל את הסרטים הטובים ביותר לרפרטואר שלו, ואז pereyhodit מסרט לסרט, מחכה שובר הקופות הבא. למה זה הרעיון הוא כל כך קשה להשתמש אתר אינטרנט בעלי? דרך טובה בהיעדרו של הפנטזיה שלו היא לספק מוצרים ושירותים שותפים אשר ניתן להוסיף לאתר האינטרנט שלך. זה יביא כמות מסוימת של תוכן חדש באתר שלך ללא מאמץ מצידך. עסקים באינטרנט לא יהיה קשור למגזין האהוב, שבו אתה יבוא יום לאחר החג. לפיכך, את המאמצים של יזמים באינטרנט כיוון לפחות לשמור על המבקרים! אתה יכול לכלול "תפריט" שלך של פודקאסטים, או קטעי וידאו. ניתן לטעון תוכנה חדשה שיכולה לפשט את החיים שלך באזור מסוים של עבודה. אתה יכול להכריז ליצור פורום או בלוג חדש. זה לא קשה, פשוט לעשות את זה