אמנות המכירות עצמם

השגשוג שלנו תלוי כמה טוב אנחנו מוכרים את עצמנו מדי יום, כאשר אנחנו רוצים להרשים את השותף העסקי שלך, כדי להיפגש עם אנשים חשובים לנו, למצוא עבודה או לממש עסקה. איך אפשר להצליח במסע פרסום של מוצרים תחת שם מהדהד של "אני"? לא משנה מה הוא מצרך – הרעיונות שלנו, הניסיון, הכישורים או מוצר מסוים, האלגוריתם הבסיסי של מכירה כזו, "ידע = זיהוי> לקוח => מצגת של הטובין => תשובות ההתנגדויות והשאלות => השלמת העסקה => לשמור על קשר לאחר העסקה. " 1. כאשר הפגישה לתקשר עם אנשים מלכתחילה צריך לשים לב איך אנו מעריכים אותך. הערכה עצמית מורכבת הערכה של נתונים חיצוניים, תכונות אופי ומיומנויות שיסייעו ליצור קשרים עם אנשים. קחו דף נייר ומחלקים אותו לשלוש עמודות, הראשונה שאנחנו לכתוב החסרונות שלנו, third דרגה. וזה כתוב בעמודה הראשונה אי פעם לשכוח – זה "קונים" לא מספרים.

הטור השני, לכתוב את החסרונות כמו ריכוך רק את השפה: במקום "עקשנות" – "עקרונות" במקום "קנאה" – "היכולת לחקות את הדוגמה של אנשים מצליחים," ואת "הנטייה להבהיר את היחסים" מוחלף על ידי "העקשנות מתגעגע לאנשים אחרים." 2. שאנשים מוכנים לשתף איתנו פעולה, יש צורך להציג את עצמנו בתור מה שאנחנו באופן אידיאלי הייתי רוצה לראות אותם. בתחרות ללמוד את הטוב ביותר, אבל לא גאה בהישגים שלהם בתחום צר מעט ידוע. הם אומרים שאם בית להתיישב וול סטריט יחד עם המיליונרים, גם הוא יהיה מיליונר, כי ללמוד לחשוב כמוהם. השגת ידע חדש ומיומנויות, אנו בונים את הביטחון העצמי, אשר משפיע ישירות על היחס בינינו לבין הלקוח. שאלות – גדולה האמנות, לבירור צרכי הלקוח חייב להיות בנוי לאתר קוראים לזה אמון.

3. כולם יודעים לענות על בגדים, אריזות באיכות טובה מגדילה את העלות של הטובין. אז לא להתעלם דברים כמו תמונה היכולת ליישם את עצמך, דיבור נכון קול ידידותי, משרד מוצק ואיכותי באתר. על ידי קידום עצמי, יש אנשים שמשתמשים באופן לא מודע. אם סיפור ארוך הכל, כמו שאנחנו ישר ובעל עקרונות, וכמובן חיזוק פעולות דיבור, אז זה יכול להעריך בקרוב שמעתי מאנשים אחרים. לא אחראית לקיצוניות – יהירות וענווה, בצורה הטובה ביותר לקו המשווה "samoprodavtsy". מצגת רגשית של מידע בלתי נשכח יותר, ואם אתה באמת אוהב, מעריץ ומאמינים שאנו מציעים, אנו קוראים את הריבית ללקוחות ספקן ביותר. 4. בתגובה התנגדויות שאלות, אתה לא צריך לשכוח את האמת הפשוטה כי הקונה תמיד צודק, אין לקוחות רע או לא נכון, קיימת הגישה הלא נכונה כדי להאכיל אותו מוצר רע. אתה חייב להיות קונה עם לא שווה, מכובד ומוערך, מאוחר לפגישה כדי להתקשר אחורה בזמן, כדי למלא את ההסכמים ולהציע להם סיוע. 5. עם השלמת העסקה לא היו נחוצים כדי לפתור ללקוח, אם יש לו כסף, כל הקונה את הכסף, אם אנחנו מעוניין. אנשים לעתים רחוקות לומר מה הם חושבים, סימנים ברורים כל כך של חוסר עניין יכול לשמש במשפט "אני אחשוב", "לקרוא בחזרה", "אין לי כסף", "הולך למשימה", וכו ' 6. לאחר העסקה, חשוב לשמור על קשר עם הלקוח, לא לשכוח את עצמך. לפחד להחמיץ הזדמנות, לא לקרוא למקום בזמן הנכון, ולא לחטט. אנחנו חייבים כל הזמן שואפים לשפר את הערך שלו. חשוב מראש עצמם להחליט מה בר למטה, אנחנו לא יירד לנצח, לגבהים שאנו רוצים להשיג. כדי לא לעצור שם, בבר טוען להרים בכל פעם גובה חדש. מאסטר באמנות למכור את עצמך – ניהול עצמי – היכולת לא להיכנע לפרובוקציות הקונים למכור חוקים משלו. אולגה Udalova המאמן של הצלחה כלכלית