ארגון מדינות אמריקה

דיפלומט הצ'יליאני חוסה מיגל Insulza נבחר פה אחד לקדנציה נוספת בתפקיד ראש המזכירות הכללית של הארגון של אמריקאי הברית (OAS). Insulza מודעת תמיכה שהתקבלו ומאפשר לך כמה שלווה בטווח הבא שלו, אינו carte blanche, אך המלצה או עידוד אורגניזם צריך דחוף של "ארגון". הביקורת קיבל בניהול הקודם שלה, "חייב לא ליפול לתוך שק שבור על ידי להיבחר מחדש", אך זה צריך להיות נקודת המוצא כדי להשיג גוף קונטיננטלי אפקטיבי ויעיל בתפקידם. אמנם נכון כי חלק מהמדינות החברות לא מרוצים הפעולות של OAS, הוא לא כל כך קל למצוא פתרון בסוכנות רב-צדדיים שמאפייניה מסומן "כי מקום לתמרון של אותו מאוד מוגבל על-ידי כבוד קפדנית הריבונות של חבריה". זו הסיבה המזכיר הכללי יש משאבים מעטים לביצועים שלו. לעניות דעתי מנכ"ל משרד התקשורת יכול לקבוע . Insulza צריך להיות נתמך באותה תקופה שנייה במדינות כגון: מקסיקו, ברזיל, ארגנטינה ו כמובן ארצות הברית אשר יש משקל גדול באזור ולראות בניהול משא ומתן איתם כי בוודאי יהיה קשה מאוד, עד היכן זה יאפשר לך לפעול, אם יהיו שוליים רחבים יותר של השתתפות OAS לטיפול בבעיות אזוריות.

יש צורך עבור Insulza יש תמיכה כזו. צריך לזכור כי המזכיר הכללי יותר מחדש פעם אמר: "OAS הוא מה המדינות החברות רוצה שזה יהיה". אחת הביקורות הקשוחים ביותר לניהול הקודם של Insulza היה היעדר "תוקפנות" לפעול. אם לקבל את התמיכה לא רק עבור קולות, אבל כדי לתת לגיטימציה יותר את העבודה שלו במצבים מורכבים כי בטח אתה חייב לפעול. למרות הכישלון הגדול של ההנהלה הקודמת של Insulza היה המקרה הונדורס, היו גם הישגים חשובים אשר לעמוד בו, כפי שהם ביטל את המשבר הפוליטי-מוסדית ניקרגואה בשנת 2005. כמו כן, התמיכה שגבה בוליביה שלה בתהליך של שינוי צורה דמוקרטית, לאחר שלא משבר פוליטי בגואטמלה 2009 ומנעו שיש הצמיחה של קונפליקט אפשרי בין אקוודור, קולומביה בשנת 2008.

חוסה מריה Insulza צריך מחדש על מה שנקרא "הדמוקרטית האמנה", כפי שהוא הבטיח כאשר זה הציג התכנית עבור התקופה השניה. הרפורמה כאלה במטרה להשיג felxibiliad גדול והליכים מהר הפיכתה לפעול preventively. אך בעשותו כן, תמיכה פה אחד של 33 קולות ממדינות חבר 35 (הונדורס, קובה יש ייצוג לא) קיבל ב להיבחר מחדש, אמור להתגשם בבריתות ותמיכה המזכיר הכללי. רק כך ארגון של מדינות ארה ב יגשים שהציב כארגון מודרני, כי צריך להיות בגובה של אתגרים יוצגו ביבשת אמריקה.