ביטויים של מנהיגות

"למנהיג מי שלמד, ביצועים רע היא מזיקה פחות מאשר ביצועים בינוני מחופש ביצועים טובים". "רוב המנהיגים נאבקים לקבל את התוצאות הלא נכון, או לתקן בצורות הלא נכון". "הטפסים הגרוע ביותר של תגמולים involve, עונשים". "קבל לאורך היטב לא בהכרח לקבל תוצאות". "אם אתה לא מרגיש את זה, הוא עשוי לא לעשות את זה, הם לא לעשות את זה", כמו שאנחנו קוראים בספר של מנהיגות. "מנהיגות היא סנפיר של כל הגזעים".

"ההנהגה היא לראות מקווה במצוקה כלשהי." "כדי לעשות את ההבדל, להיות ההבדל". "מנהיגות, אחד לא צריך לצפות הגרוע ביותר, פשוט לקבל את המיטב המצב כאשר היא מתרחשת." "המנהיגים הטובים ביותר לעשות שימוש des הרעיונות הפשוטים ביותר". "אם אתה תמיד צודק, הוא בדרך כלל לא נכון." "למנהיג, הדרך הטובה ביותר לתקשר רעיון היא לארוז אותה אדם." "האמנות המשפיעים ביותר של מנהיגות היא להסתיר אותו". "חוסר פעולה הוא לפעמים הטוב ביותר פעולה". "הוא לא כל כך חשוב מה אתה אומר כמנהיג; אך הפעולה שאנשים לוקחים לאחר האזנה דעתו." "במנהיגות, הערך של כל צורך נמצא בשימוש". "ההנהגה היא לא לחיות חיים קלים לנו חיים קשים אחרים".

"אנו עצמנו הם המכשולים שלנו להפוך למנהיגים טובים יותר". "הוא היא להראות לאנשים לא הם לנקוט פעולה כלשהי, אך כדי לנקוט פעולה." "חצי של אמנות האזנה ממתין". "כדי להפיק את המרב אנשים, תמיכה הטובים מביניהם." "אנשים נוטים להיות מודעים הטוב ביותר שיש להם. כדי להציג אותם, אתה חצי הדרך להניע אותם לעשות את זה המנהיגים סיבה". "הישג צריך שלושה דברים, המנהיג, המנהיג את הסיבה ואת הרגע". "לטווח ארוך, התוצאות החשובות ביותר של מנהיגות אינם מה להשיג, אך מה אנו הופכים להיות כדי להשיג את אותה".