בית חכם

בנין בית חכם להיות היום לא הרשאה עבור בנאי wohlbetuchten. יש מושגים מודולרי על עיצוב של בית חכם. חיווט בסיסי הוא הבסיס עבור פעולה זו. התקנת מנורות מד שיענו בדיעבד משאלות רבות. בית חכם יכול להציע את ההתקנים חכמה הבאה. תאורה: תאורה הוא הנשלטות בנפרד. כל יציאה עבור מנורה מוצב כאן באזור חיווט. לכן בית חכם לשלוט אור כל מתג החוצה.

קבוצות תאורה מקובצות סצינות אור. כך, ניתן לאפשר קטע אור בכל מצב. חימום: חימום נשלט באופן אוטומטי מלא בבית חכם. אלה אזורים שונים מוגדרים. סלון צריך להיות בסביבות 22 ° C, חדר שינה, עם זאת, צריך להיות לא מחומם. בית חכמה פקדי הטמפרטורה באופן עצמאי. מצנן ניתן להשיג יחד עם משאבת חום.

הצללה: הצללית יש ללכת רחוק ככל האפשר באופן עצמאי. כך ניתן קבוע פעמים ניתן לתכנת, לדוגמה 20 דקות לאחר השקיעה הווילונות לכבות. שמש ישירה, טמפרטורת החדר העובר למרות בכל פעם חימום, להתחיל ההצללה. זה חישוב גובה השמש כדי לקבל בהירות מקסימלית למרות הצללה. MultiRoom: מערכת ושידורי להפיץ אות וידאו ושמע ברחבי הבית. It אזורים שונים מוגדרים במקום הרצוי מוסיקה או וידאו, או את שניהם. עם מערכת נופשם, אזורי הם רוב רווחים, כמו הסלון או חדר השינה. בכל אזור, אפשר לשמוע מוסיקה שונים עם מערכת הגברה חדרית. שרת וידאו מרכזי להפיץ את אוסף ה-DVD מלא בכל מקום בבית.