דג זהב

החקלאים דגים הסינית פיתח משתנה כתום מתכתי, איזה דג זהב ידוע במשך מאות שנים תחת השם על בסיס קרפיון מאט crucian חום (Carassius auratus). בסין וביפן היה הגידול המשיך וטפסים רבים עם גופים בצורת באופן מוזר וסנפירים, אילו כפולה מאוחר יותר מכל העולם. דג זהב יש עמדה בפני התחרות טרופי דג מים מתוקים, דגי ים. חלק גדול הפופולריות רצופה של דג זהב נובע כי באפשרותך לשמור את גורי בבית באקווריום ולהוסיף מאוחר יותר לתוך במהלך גידול בריכה בגינה. בניגוד למינים טרופיים, דג זהב נפוצים יעמוד על טווח טמפרטורות רחב מאוד של המים.

ומתחדש הצורך הבסיסי הוא עם זאת מספיק. אקווריום באורך של תחת 80 ס מ אורך קטנים מדי, Goldfischgläser עגול נחשבים בעלי חיים אכזריות. דג זהב של חיפוש הזנות שלהם בכל הרמות שחיה וגם כמעט כל דבר ב-. בדיאטה שלהם צריך להכיל עם זאת פחמימות. אקזוטיים שבירים מטופח צורות בסיס פיתח למראה פליט טפסים כמו זנב מאוורר, את Veiltail, ראש אריה Stargazer מ בודד משתנים עמיד רפסודה. ניתן להרחבה מדרגית של דג זהב זה הצג טפסים שונים מאוד: ממתכתי רפלקטיביים ב מנצנצים כמו פרל על סוג מאט לחלוטין.

עם זאת, טפסים souped הם לפעמים מאוד רגיש ומתאים רק aquarists מנוסים. השגיאה הנפוצה ביותר ותחזוקה של טפסים של רבייה גבוה היא לשמור על בעלי החיים כמו דג במים קרים בטמפרטורה נמוכה. כבר ב 15 ° C, חילוף החומרים רבים של בעלי חיים אלה מוגדר, ייתכן שיהיו לנזק רציני למערכת העיכול. לכן כדאי לבחור טווח טמפרטורה בין 22, 24 ° C, בחורף במשך שבועות ספורים בלבד להקטין את טמפרטורת 15-16 ° c. כבר שבוע לפני טמפרטורה זו הפחתת צריכה עדיין מאוד במשורה עם הזנות חי, הטוב ביותר Wasserflöhen ניתן להזנה. מדריך אקווריום.