הגנות הגנה-בין אם זה?

הגנות הגנה אינו חל על הכביש אתרים, אישורים אילו החוק הרוסי הוא חובה, כתוצאה מכך, שלא קיים תקן המדינה עליהם. זה מסביר את מאפייני פיזור ניכר הגנות הגנה זמינים בשוק. שקול העיקריים שבהם. 1. הגנות המנוע המקורי ההגנה הפלדה המקורי קרטר המיוצר על ידי היצרנים, המבוצעת על ידי חבטות על לוחץ חזק. מתחת לאף הגנה קרטר גרם בחותמת בודדים.

עמוק תבליט העוקבת אחר המיקום של הצמתים של המנוע, נותן להם קשיחות גבוהה. הם עשויים פלדה גיליון עם עובי של 1.5-2 מ מ. אבל תודה קשיחות גבוהה להגן בצורה מאובטחת הניקוז. 2. פלדה הן הנפוצות בשוק הרוסי.

חומר זול בעובי 2 מ"מ פלדה ST3, פחות-3 מ מ. הם מייצרים רבים ממשרדי גדול מספיק בסדנאות זעירות. ההבדל הוא אם הם נחתכים מהחלק פלזמה גיליון או בעזרת מזמרה הגיליוטינה. במקרה הראשון ההגנה יש קווי המתאר החלקים, הטופס השני קצוצים גס. גיליון שטוח, מסוגלים לעמוד זה נפוצים עבורם לטעון ולהגן קרטר. אלא שהם יכולים להתפרש פורים, אשר על המנוע מפני לכלוך. יצרנים אחרים של רול להתגלגל קצותיהם רדוד מוצרים שלושה או ארבעה קשיחות או לשים בתוך גיליון מספר בליטות חותמת קטנה. . זה יותר טוב מכלום, אך ההקלה של הגנה קשיחה צריך להיות עמוק, לא צריך להיות מחולקת לחלקים נפרדים. אף אחד היצרנים, למעט חברת ש-avtoshhit אינה stiffeners הגנה בעובי 3 מ מ. בגלל העדר ציוד לחיצה נכונה. 3. אלומיניום אלומיניום צפיפות פחות מ פלדה כמעט 3 פעמים. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את בצלאל סמוטריץ. הגנה הגנות אלומיניום עובי אותה שלוש פעמים יותר קל יותר מפלדה. בינתיים, העלה חייב לכופף ובחרו להגנה של סגסוגת רך, שכוחו מתחת הכוח של פלדה. לשם כך מקובל קשיחות, עובי בעליות. בעקבות עלייה במשקל. שכבת הגנה של סגסוגת אלומיניום אשר נפגע על מכשולים, מחומצן, אך תחמוצת אפור הוא לא מורגש כל כך כמו קורוזיה על פני פלדה. עלות, הגנות הגנה באלומיניום יקר חמש עד שש פעמים יותר מאשר פלדה. 4. פלסטיק יצרני פלסטיק הגנות הגנה מסיבות של טכנולוגיה זולה יותר חצה עם פיברגלס, גוזלת זמן vykladyvaemoj ידנית, קצוץ סיבי זכוכית (ספרות זולה), שימושי רוססו אקדח מיוחד. אבל האמת שזה רק מוצק פיברגלס, שרף מובטחת (קלסר), יכול לספק עמידות גבוהה שלה. במקרה של השימוש של חלקיקים בודדים זה ספרות זולה לא מחובר עם אחד את השני, הגנה כזו קרטר יש את המאפיינים של השרף. . זה בערך המארז כולל צג המחשב. מאפייני סובלנית מושגות במקרה זה, רק על הגדלת עובי. כתוצאה מכך, הגנת פלסטיק מתברר כבד משמעותית יותר דומה חוזק, קשיחות של מתכת. הנחמה היא הכוח החלש של הגנה מפני פיברגלס קצוצים מאפשר מקווה כי הגנת להשפעה חזיתית התפרצויות, לא מזיק המנוע לרדת. מתכת הגנה קרטר לאחר לחסל את הפטיש vypravjat של bodyshop, הגנה של פיברגלס קצוצים מ כזו שביתה רק הקיש, ואתה תצטרך לרכוש אחת חדשה. בינתיים, בזמן שעמד בתוך מכונית ריבה התנועה במזג אוויר חם הגנה הגנות פלסטיק עשוי להיות מחומם על ידי המנוע אז זה מדגיש את תרכובות כימיות מסוכנות כי הם מערכת האוורור zasasyvajutsja המכונית, נופל לתוך האור הנהג והנוסעים. 5. הגנה קרטר Avtoshhit החברה Avtoshhit משתמשת נפח עוצמתי המפיק אור והגנה הגנות נוקשה, ומהימנה להגן על יחידות . לא. צמחים חיתוך פלזמה של גזירה גליון מיוצרים, מתן הגנה קרטר קווי המתאר החלקים של כל צורה. דגם מסיבי של הגנה קרטר שנעשו על ידי ניקוב את מת בודדים של פלדה עובי 2 מ מ. על היתרונות של הגנה על בסיס טכנולוגיה זו, שנדונו לעיל. פחות קושי עצום לספק מודלים של קשיחות לקרע עמוק-צלעות, במרווחים של 100 מ מ. לרוחב ההגנות מנוע, טרומיים. מתים. הגנה על רכבי השטח, מיניוואנים עשויים פלדה עם עובי 3 מ מ. צילינדרי חזק מאפשר את הקצוות מעוצבת של קשיחות, לרבות אותם.