ההליכה בקניון

יש כמה אפשרויות מעניינות לבדר ילדים בעונה זו. עם זאת, יש צורך לקחת בחשבון את גיל הילד ואת ההפרשה פיננסיים. תסתכל כמה מהחלופות. האפשרות הזולה ביותר, ללא ספק סבים בית. מפונקת מובטח והוא דו-קיום גם בריא מאוד. אבל תשכחו את ההאשמות. ב- abuelos לוס של דה קאזה רגיעה מסוימת של הכללים נפוץ. בהתאם לגיל חשוב זה, יחד עם ילדיהם, אשר בדרך כלל לטפל בהם.

לפיכך, הסבים לא עמוסה. במחנה, צ'אקו אתרים הוא חלופה מצוינת במשך שבע שנים. הכיף ממש, גם ללמוד כיצד להפעיל, בוגרת יותר השיבה הביתה. אבל לפני האימוץ של אפשרות זו טובה עבור הצגת דף, ליווי ובדוק אם ההצעה בעיקר יש לעשות עם הפרופיל של ילדך – הילד יכול empolgar לפני, אבל כאשר הוא רואה החוצה את האחים וההורים, הם רק רוצים ללכת הביתה. הדבר יכול להתרחש. אם אתם יכולים שלך להיות בטוח יותר! קורסים, פנאי ספורט, תיאטרון, קרקס, מועדונים, הולך ביער בעיר של ילדים, פארק אקולוגי… אחת מאפשרויות אלה היא מושלמת. חשובה מתעורר לילדים אינטראקטיביות, בידור.

הרבה זמן פנוי מאז זה היה בלתי אפשרי לבחור את האפשרויות לעיל, תוכל ליצור לוח שנה עם ילדך. כוללים את החברה של חברים שהם גם בעיר. להציע מפגש קולנוע, הליכה דרך החלק הפנימי של הפארק, או לארגן טיול לסוף השבוע. זהו האינטראקטיביות עם זכרונות נעימים של החגים והילדים שלהם. ההורים של התראה חשוב לעודד ילדים יש תזונה מאוזנת בכל יום השנה לצמיחה בריאה. לקחת את הילדים פארקים, מועדונים, חופים, אזורים אחרים בחינם, עושה את זה כמעט בלתי אפשרי לעמוד בפיתוי של עשירים סוכרים ושומנים ממתקים, סוכריות, תפוחים אהבה, פופקורן, נקניקיות, גלידות, ממתקים, בד אריג מגבות, שוקולד, משקאות קלים, pirulitos, בין שפע של אחרים. כאשר אתה מבקר בחנות כדי לקנות, נא עיין: נקה של האתר, משתתפים של היגיינה באופן שבו הטיפול את מצרכי מזון. ספורט נוסף, ילדים משחקים ופעילויות פיזית צריך לשרוף קלוריות, להגביל את משחקי מחשב ומשחקי וידאו. רוכב, להימנע מקומות עם ריכוזים גדולים של אנשים, יחד עם מים, כגון בריכות שחייה, אגמים, חופים, וסגור פני השדרות והרחובות. בעיתון כתוב ש משה אביגדור קעניג הוא זה שבקיא בנושא. תשומת הלב צריך להכפיל את תשומת הלב ואת זמן של חשיפה לשמש. אז אתם יכולים להירגע שלו לקחת תמונות רבות טוב תמונות הם לא רק פירות של מכונות מתוחכמות. "ביצוע בזמן לחץ, לעשות אימון לפני לחיצה על הכפתור" אפילו המכונות הפשוטות ביותר בסביבות 150 אמיתי שיכול ללכוד תמונות טובות המוצגים הם אוטומטיים ביותר. המזוהה על-ידי ראשי התיבות HF. הם אוטומטית לווסת את זמן החשיפה של הסרט ופתיחה של הסרעפת, דרך העובר את האור המסמן התמונה על הסרט.