החג של פסח

חג הפסחא. a‰Ramos צעירים מאוד, לעיתים קרובות ילדים. טו, נערה יפה יותר בעננים צבע העיניים שלנו הילדות של השמיים הברורים, הוא ענן שלך היה אור כחול, את האחים אמיץ כדי להגן על כבודה של אחותו, ולאחר מכן בני הדודים שלי אשר קינא שלי להצלחה בלימודים, ידידי שבוגדים בהמשך הפירעון שלנו vilely חברו הטוב ביותר. כפי שכחתי Javicho, עם בצליעתו האחרונה עליזה השתתפתם שלנו פשיטות בתהלוכות של penitents. ולא לשכוח את קרלוס מטורף narish המונסון. זה היה כיף להיעלם מהבית בחג הפסחא, כדי להפוך האפי שלנו פושט על-ידי כל תהלוכות של שלב אני מאוד אוהב את אורורה יפה, עיניהם השמימי יושב על מגדל הפעמונים של הכנסייה, פעמים רבות צפיתי. עצרתי שלב שלי והסתכלתי השמיים מו שלו. Javicho, עם קולו צרוד קרא לי ועצר את ההתבוננות שלי.

היגואר של עונת המונסון לעגו לי כמו בנות. להם לא היה עדיין נולד ב אהבה, יחידה היה המשחק ברחובות העיר שלנו. כולנו התאספו הבית סוניה, כבר alistábamos ההרפתקאות של היום. זה התחיל עם התאוששותו של הכאבים ביום שני. ב מסה הטקס בנפח גדול אנו contemplábamos, אך לנו שעמם דרשות מדי. הקשבנו דרשות ארוכות הכוהנים; אנחנו לא להבין מה הוא אמר פעמים רבות כבר dormitábamos לספסלים, אבל מרגיש את ההסט של אחד העמיתים שלנו, להעיר כפי נבוך לא הידיעה כי בילה. רציתי להמשיך להסתכל על הנערה החלומות שלי, אך לרפיון הפיק לעתים latanias ארוך ישנתי, ונתן אחד שוב טסטה המסכנה שלי מכה קול על גדות הכנסייה kneelers; מתביישת ער, אבל הצחוק של החברים שלי הכיל מנעה לי לצעוק מכאבים על-ידי אירוע פתאומי התעורר החלומות שלי. יצאנו פועל רק סיים בנפח גדול, ללכת לבית של מטפל ולקבל סלסלות עם ממתקים של האנשים שלנו.

האזנה בשיחות של מבוגרים והכניסו שלנו בשר עוף מסתורי אנו צריכים כבר לדעת: אישה הפך פרד-ילד עם הכומר; או קינה מסמרת של Coya אטאהואלפה במים של הזהב, כדי למשוך את unwary כדי לבצע החברה את אחיו Huascar, נרצח על ידי אחיו. טיבעיות של המת, כי אם אשר קפא לנו הורידים, הכניסו אותנו שיניים פטפוט, קשקוש, להצטרף אלינו אך אנו אהב החום של חברים, אבל אנחנו נראה asustadamente מחפש כמה הופיעו מתוייק ויש לנו סביבנו טיסה בחופזה לבית שלנו, מגורים ליד אמא או סבתא להרגיע את עצבינו בקשה כך במפורש. המשך שהנוכחות שלנו ואנחנו היינו עדיין להקשיב קשישים הישן בקהילות שלנו אסף להתפלל בלטינית מהבהב עם סימי runa או cullie אשר היו השפות של שלנו נופים גיאוגרפיים בו גרנו; אחרי שהם החמיץ את מזלם קוקה עלה כדי לגלות אם מזל חייך אתה, אך הוא נקרא cutipar. הוא שמתי את chewed עלה הקוקה אשר משלימים סיד זורקת מאכלי־ים, כי כמו שאומרים הוא הטוב ביותר כדי להפוך מתוקה לעס עלי קוקה. VES כאשר הם החמיץ שלהם אניס כדי לא לקלקל את הטעם, המשיך עם שלו צ'כית לזרוק סיד אשר ניתן לצרף. המתנה לסבא שלי נתן לי אחד של זהב טהור עם ניקוב כסף כאשר למדתי את הטקס של chacú, אשר הייתה להפוך אותי אזרח ם שלנו כבר נבחר הטוב ביותר יוצא ללעוס, בהתחלה לא הבנתי, אבל לאחר מכן באזור שעות ארוכות של לימוד הוא לעס, בבוקר קמתי כאילו היה trasnochado לא. סיום התפילה, צפוי מרק או cushal בבוקר כדי לקבל שוב את כוחו של mala noche. כל קיבלנו, יושב על הרצפה, כך ניתן לטעום מרק הנר ולאחר מכן לחזור הביתה כאילו היינו מעלל שהיה לנו זמן של גומחות, אשר כל ufanaba של שכישרונותיו הגדול בזמן הלימודים. טופאק יצחק השני חואן אסטבאן יופאנקי Villalobos