החורף מגב להבים-הם אלה הכרחי?

החורף המגבים רכב המברשות הם מרכיב מרכזי להבי מגב: הם ניקו את השמשה של בוץ ומים המבטיחה ראות מעולה בזמנים שונים של היום, בכל מזג אוויר. עם זאת, מביא העונה התאמות שלה. בעת ההתרחשות של הצטננות יש לקחת בחשבון את הייחוד של האקלים הרוסי. בחורף, יש צורך להחליף רכיבים אלה. ייצור מברשות החורף המבוססת על יישום מיוחד טכנולוגיות-נמוך טמפרטורות כדי לשמור על ביצועים גבוהים: לא primerzat אל הזכוכית כדי להישאר רך וגמיש עבור ביצוע שלה לניקוי באיכות פונקציות שמשות. חורף להבי מגב לייצר הידועות יצרנים של חלקים ואביזרים עבור מכוניות, אלוף, Valeo, SWF, בוש ועוד. מברשת החורף מה לבחור? להסביר מה הם סוגים עיקריים של החורף מברשות מציעים המובילים בעולם עד כה, יצרני מכובד בעליל שלוש קבוצות עיקריות של המגבים שיכולים לפעול בחורף. הקבוצה הראשונה היא המברשות, אשר דומה מאוד "נורמלי".

סדרה זו של מהדורות, לדוגמה, Valeo היא אחת החברות המובילות בתחום עיצוב וייצור של מערכות קידמית. כדי לשפר את עבודתם של מברשות בתנאי חורף, מהנדסים Valeo סיפקו את המגב מחוון טמפרטורה. בטמפרטורה של סביב רביעי מעל מחוון +2 ° c נראה כמו עיגול לבן, ומתי בטמפרטורות נמוכות, המחוון הופך לכחול ואני זה בא לידי ביטוי פתית שלג. מידע זה שימושי לנהג כדי לקבוע את הריכוז הדרוש מכונת כביסה ומייבש נוזלים אזהרה. ההבדל העיקרי בין סדרת מברשות היא שימוש מיוחד גומי עמיד, אשר לא להקפיא את השמשה הקדמית, להישאר רך בטמפרטורות שלילי "קיץ" מאשר צמיגים קונבנציונלי. רכיבי מתכת זו קידמית הסדרה הוחלפו פלסטיק, אשר נמצא במרחק של פחות מהקפאת. הקבוצה השנייה היא המגבים השמשה הקדמית עם כיסויי גומי מיוחד.

ב בתור דוגמא אנו נעניק תיאור של המבנה של המברשות החורף בסכין מיוחדת המאפשרת קבלת החורף להבים. בעת פיתוח סדרה זו מברשות מהנדסים נשמר, מסגרת מתכת מחוזקים. בעוד המון מכנית גבוהה נלקחו בחשבון המגב חוויות בחורף. ההרכב של אלה המגבים גומי מקביל בתנאי חורף. כיסוי גומי מגן את steelwork פנימי, ואת היסוד גומי סמוכים, אז החלקים המרכיבים אותה של השלג מברשות קרח לא להקפיא. זה מבטיח ניידות של השרתים, גם מגן על חלקי המתכת מפני קורוזיה. את מהירות הרכב הממוצע גבוה יותר בחורף, והן את המאפיינים אווירודינמי של מברשות "zachehlennyh", קיץ כמובן, יותר גרוע יותר מהרגיל. לכן, רוב הנהגים בעת ההתרחשות של מזג אוויר חם לשנות המגבים חורף-קיץ. בהינתן העלות גבוהה למדי של החורף מברשות, הנהגים היעילה ביותר להשתמש סידרה אחת במשך מספר חורפים. להבי מגב frameless-קבוצה שלישית. שאנחנו יכולים לומר בביטחון כי מומלץ להשתמש בחורף להב מגב שטוח מתאים הוא כביכול מברשות "שטוח" סוג קידמית המודרניים ביותר. SWF יש מברשות נקראים Visioflex, VisioNext, בסכין מיוחדת המאפשרת קבלת-Innovision, סדרת VALEO XTRM Silencio ו BOSCH-Aerotwin. העיצוב השטוח הלהבים אין צורך לסגור את התיק כי שרתים אלה אין תרכובות מתכתיות. ספוילר גורם שלם עם גומייה ומספקת עבודה חזקה מברשות בעת נהיגה במהירויות גבוהות. עיצוב אולטרה שטוח, לחץ אחיד השמשה הקדמית לשפר באופן משמעותי אווירודינמי ואקוסטית המאפיינים של מברשות אלה.