החילוץ הפיננסי

זה ידוע כי המשבר הפיננסי העולמי, כסף הפך למצרך יקר דפוק. אין כסף או לא, אבל את הצורך דברים חדשים הדרושים אינם נעלמים עם כניסתו של המשבר, או הירח החורף. האדם הוא תמיד מחפש משהו חדש כולל פריטים שונים של העולם החומרי. דרך מעניינת להשיג פריטים כגון בעיתות משבר יכול להיקרא סחר חליפין או בתמורה. נכון לעכשיו, את העלים עם מודעות, "קנה לילדים כיסא …

"כבר מזמן יצאו מהאופנה, והאינטרנט הוא שמח להציע דרכים חדשות של שיתוף. כרגע יש מספר משאבים אינטרנט מעניין להחליף פריטים לא רצויים עבור משהו מועיל. ראשית, ברצוננו להדגיש החלפת מערכת והרבה דברים – VseVObmen.ru. 7/'>אפק חיפושי נפט. היא הופיעה לא רק טכנולוגיות נשמע רציני, אבל גם מאפשר למשתמשים להצטרף לקהילה לשתף הרבה ויש לו מדריך נוח קנים. זה נוח במונחים של זמן לחפש את הדברים הנכונים, מאפשרת המערכת vseVobmen.ru במהירות למצוא דברים ושותפים תמורת הקול.

התכונה הייחודית של ספציפיות בהעדר חילופי מערכות yavlyaetcya Vsevobmen.ru מחירי לדברים, כלומר, כותבי מערכות ctarayutcya nekommerchecky לשמור על אופי של חילופי, כלומר אתר זה באינטרנט עכשיו חופשי מהשפעת המשבר הפיננסי העולמי. אבל ברטר מיותר גלגלי סגסוגת קלה 17 מגוון מימין כך במסדרון הממשלה האיטלקי – זה קל יותר מתמיד. עד כה, המערכת השתנתה כמעט 500 משתמשים רשומים ומאות אורחים לבקר בכל יום. בין מגרשים מוצעים כמו דברים רגילים מאוד כמו מכונות קפה, מחשבים ניידים נתמך על ידי טלפונים ניידים, כמו גם עסקאות אטרקטיביות ביותר מטורף – דלי צדפים צבעוניים, ברזל מברזל יצוק, שמלות כלה ומעצב, סרט, גאדג'טים ועוד. חילופי אתרים מה ללא את המחיר של המון – שטח חופשי מהמשבר הפיננסי. כמובן, מזון או משקאות – כי זה עדיין נדיר כאן, אבל מי יודע, אולי עוד יגיע. יש לי כאן, זה בטוח, החליף מכונת כביסה מתכת מיותרת על צנצנת של קוויאר אדום! וכל עצה – זה הזמן לפרק את מרפסת להיפטר מאותם צמיגים ישנים!