החלום של מירל

החלום של מירל כמו בכל יום שוק ב- Dragomiresti, אנשים בא והולך לעבודות של פירות וירקות, טריות לחם, בדים ושפע של סחורות מגוונות מניחים בזהירות. באחד מהם, מירל עם Andrei, אביו, מוכר זוג עגלים, בין מוצרים אחרים המתקבל חווה במרחק עשרה ק מ מהכפר. למשפחתו התעסקתי העבודה ככל האפשר; ההורים שלו מוקדש הטיפוח של הקרקע ומאפייה ב שיתופית הסמוך, בעוד אחיו הקטן של אותו, לעזור במשק, כאשר הם מסיימים מחלקות המכללה. מירל תמיד היה בחור מופנם ובודד, אפילו לו תחביבים, איסוף מטבעות או דיג, מדברים על רצונם של להיות לבד. הוא לא אוהב הסוג כזה של חיים, ולכן הוא מתבונן עם סקרנות ותקווה לשכן שלה אלכסנדרו, מי חזר לאחרונה מצרפת. הלכה מספר שנים לעבודה, ונראה כי הוא לא נעלם, טיולים עם מכונית טובה על האנשים מתגאה כסף. מירל מאמין כי זה הפתרון, הבריחה של הכל, עזבו את מולדתם ולחפש חיים חדשים.

מדבר עם ההורים שלהם, הם אומרים לו שהוא חייב לסיים את התיכון, ולא לעזור במשק, בנוסף לטפל אחיו, בזמן עבודתם, מושב התפטר גישות מהדהד את זה, אבל לא מוותר על מעמקי ליבו כדי לבצע את התוכניות שלהם. הוא יודע כי אמא שלו יהיה לשמור על כמויות קטנות בתוך קופסה זה בחדר השינה שלך, חיסכון קטן עבור מועד חסר. להפוך את אחיו נמצאת המכללה והוריהם בעבודה, לקחת אלף וחמש מאות יורו, בריחה מהבית שלך לבוקרשט. כוונתו היא לנסוע למדריד, איפה זה האמין יהיה חיים חדשים. במהלך המסע לשדה התעופה הוא דאינו במה שהוא עשה, לברוח מהבית שלך, לגנוב כסף מהוריו, שנמלט לכיוון גורל לא בטוח, אבל אתה יכול יותר רצון להתחיל את ההרפתקה הזאת פחדים, אי ודאות. מגיע במדריד, בתקווה ללא פגע, הוא משוטט ברחובות. לא תמיד ח'כ סמוטריץ. המכשול הראשון זה הוא השפה, והיא בלבד, ואני לא מכיר אף אחד כדי לעזור לך לקחת את צעדיו הראשונים של החופש.

הכסף הולך ואוזל, לשרוד בפנסיונים זולים, ומסעדות מה שאתה יכול. היא מנסה למצוא פתרון שמצבם הכלכלי יציב. אתה מחפש עבודה עבודות, מוסכים, חנויות, אבל אין ניירות. המציאות של המצב שלהם נוכח זאת, טיולים ברחובות ללא מטרה, איפה פחד וייסורים מילא את הלב שלו. כמה עזרה אפריקה במשך כמה ימים היא אכסניה לפחות ישן בתוך הבית. יום אחד אפגוש כומר רומני זה מבטיח לעזור לך, הבעיה היא מי מתגורר ב Valencia, ויש לו לעבור לשם, למרות שזה עולה על הכביש טרמפים, מגיעה לעיר Turia מחפש הוא האמין שזה יעזור לו. האב נותן לך זמן, ויש הבטחות בזה. שוב לבד, בעיר זרה, עם ארבע המילים שלמדתם, עדיין מחפש עבודה, הולך בשווקים, מחקר במיכלים, לאכול מה שהוא מוצא. הוא הבין כי החלום שלו היה פשוט, חלום, כל פעם זה זוכרת את המשפחה שלו, החיים שלו-Dragomiresti, אבל לא רוצה לחזור, יכול ביישת של איך זה היה יותר, הוא האמין כי הוא יחזור כמו חברו אלכסנדרו, אבל המציאות שלהם יש עכשיו. בפאתי Valencia, הוא חי בתוך צריף זה נבנה עם משטחי עץ, שרידים של מה הם גנבו בתוך המטעים הסמוכים. לילות של קור, של ייאוש מרירות, ואני חושב מהם נושא שלושה חודשים לחיות בבית הזה, בקצה של מקום. חלק מן הימים אשר מרגיש יותר מיוסרת, אל הכפר, על ידי שביל רצוף מטעי והשקייה תעלות, להגיע במהירות פלאזה, אתרים אשר לאסוף כמוהו, מחפש עבודה. יש מרוקאים, סומלים, נראים אנשים נסוגים כדי משוטט jornal של אומללות. יש אין מזל.נמאס ספינינג לוקח במעלה הדרך אל הבית שלו, אך חולפת מול אישה מבוגרת, זה יקבל את פניכם בשפה שלך, מירל מופתע ענה, מתחילה לשיחה איתה באותו הרגע את כל הזיכרונות של האדמה שלו, המשפחה שלו, לצבור את הגרון. זה אומר, מה עשה, את הרצון לשפר, הנסיבות למה זה קורה, ייאוש, נשים תקשיב זה והבטחות כדי לעזור- אחרי כמה ימים שהוא חוזר לביתה של. הגברת הזאת, הבן שלו. מצא לו לעבוד בהפקה. הפנים של מירל מלאה בשמחה, המזל שלו השתנה. מתחילה לעבוד, אז הוא צובר משאיר הצריף בו גר ועובר לעיר, חייו לאט מנורמל. אחר הצהריים. תתקשרי להורים שלהם; ישנם יותר משנתיים מבלי לדבר איתם, זה מסביר את מה שקרה, את עצמו על-ידי הסרת את הכסף. הם לסלוח לך, ובקשו שתחזור הביתה. הוא מסביר להם כי היא עובדת, שברצונך להחזיר את הכסף, לתת זמן, כי אתה לא רוצה לחזור כמפסידן. כבר יש לך הביתה ומשותפים עם מספר חברים. אחת מהן מציעה לך לעשות עבודה אחרת אשר מסוכן יותר אבל שכר טוב יותר. ונישא, נכנס לעולם האפל, וזה קשה מאוד לצאת החוצה. הסוף צפוי; Dragomiresti הוא כבר רחוק מאוד משם. האתר הרשמי.