החשיבות של רגשות בחוק המשיכה.

החשיבות של רגשות בחוק המשיכה. חוסר או הנאה, שבה לך להתמקד? כדי ליהנות מן המיקום האמיתי שלך מבחינה זו, מאפשרים לך להיות קשוב באמת הרגשות שלך. הרגשות שלנו הם האינדיקטורים הטובים ביותר שלנו. הם מעולם לא לשקר, תפקודו האמיתית היחידה היא, לספר לנו אם מה שאנו חווים, למשוך לחיינו הוא מה שאנחנו בעצם רוצים או פשוט אחרת. אנו מדגימים זאת עם דוגמה נפוצה למדי: אדם רוצה לקנות בית. אבל כאשר הוא רואה אחד הדומה מה שהיא רוצה, מרגישים עצב, חרדה, פחד, קנאה או מגוון של רגשות שליליים, בכך שאין צורך את זה עדיין.

אלא יותר לשמוח להתחיל שיש מחשבות בונה ולצאת פעולות חדשות למשוך אותה, אדם זה פשוט יוצר סבל. די קל יותר לראות כאן למעשה הבעיה היחידה שלו היא, גישתו השלילית. ההודעה השולח, כרוך רק רטט איטי וחלש, הנגרמת על ידי, ומאז הפחד, ההיעדרות, ובכך למשוך עוד ועוד. החדשות הטובות הן כי סוג זה של התנהגות, לא חובה עבור כל אדם. תן לנו לראות אפשרות נוספת כעת פעולה, על-פי פרספקטיבה אחרת ואת הגישה. אדם רוצה לקנות בית, אך אין עדיין את הכסף לעשות זאת. עם זאת, מחליטה לעתים קרובות לטייל באזור שבו אתה מרגיש התלהבות עבור קניית הבית שלך.

מאז זמינות זו אשליה, באמת מרגיש בנוח כמו נתמכים. הצג כמה בתים אשר תואמים את רצונותיך ואת זה, הוא מבקש לתת אמון. לכן, מה שאתה רוצה כבר קיימת! לראות, לדמיין, עצמה גרים שם כמו זה אדם מרגע זה. ליהנות מה שמרגיש כמו לשקר בגינה ליד הבריכה, הוא שמח בהצגה בישול עם אלה יקר ההרים, להרגיש את הנשימה עלייה כדי לצאת הליכה כמה הנתיב השכן של הבית שלך, וכו '. כאן מתחיל החלק החשוב ביותר של התהליך. מה שאתה מרגיש? שמחה, אושר, שלווה, סדרה שלמה של הרגשות נעים להם לקחת ודורשים את תצורתה של כל החלל שלה, נפשיות ורגשיות. מאז רווחה והמחיקה טוב, אדם זה שולח לך אל היקום, ההודעה לנקות כי התחושה היא, אשר ראוי באמת רוצה להבין, ליהנות, כך היקום מיישר את התדירות שלו עם זה כך הוא מוצא את הדרך לקלה ומהירה יותר, לקנות אחד הבתים הללו. הדבר היחיד שאתה צריך לעשות אדם זה, הוא להישאר קשובה הרגשות שלהם נעים בבית שלו לחשוב על האידיאל, השהייה כל כך ממוקד עם הרגשות והמחשבות שלהם לעתים קרובות יותר ככל האפשר, ולהקשיב להודעות המקלים על השגת שלהם. נבחן לדוגמה עם בני הזוג. במקרים רבים, אנשים ללא בן זוג, או שאינם נוחים עם שיש, להרגיש עצב או קנאה, לראות זוג מאושר, כי רק הם מתמקדים על מה הם חסרים, שלא בנוכחותו, רוב האנשים, למשוך יותר מאשר אותו עד שיום אחד, מותר לשאול את עצמה אותו: מה לעשות כדי למשוך מצבים ממני אני לא אוהב את החיים שלי? לאחר מכן להתמקד זה פשוט שאלה, אם תסתכלו מקרוב, מוביל את התשובה שלך: מה ניתן לעשות? שאלה פשוטה, מאפשר גישה חדשה. כדי לממש ולהפסיק לחשוב, מרמז על משמרת רגשות לעיתים קרובות. השאלה לעצמך היא בונה, זהו הגורם המפעיל עבור סה כ לשנות את החיים. אמון ככל האפשר בעצמך, בחיים. ליהנות בידיעה כי רוצה להתנסות, לקבל, להגדיל או להכפיל, זוג, עבודה, בריאות, מצבים נעימים, חברויות יש ההמתנה שאתה בוחר שתיהנו אותו. אם עדיין למצוא קשיים משמעותיים, מנעולים, גופי חימום למנוע ממך תחושה כי כן, אתה מגיע לך כל דבר טוב, כי החיים יכול לתת לך כל מה שאתה רוצה וזה זכותך לידה, ואז ליהנות ממנה הוא חיוני לבצע עבודה של זיהוי וריפוי של רגשות ודפוסי הנלמדים. בחר לך, לך איפה כל כך. © 2008 אן מספנות. המאמן, סופר ו מוטיבציה רמקול ברמה בינלאומית. TF: 901 955 505