הטנדר היפני, מקרר, מקררים BU, S איזותרמי

בשוק הרוסי ציין עניין גדל בציוד יפן (קוריאנית) מכנית בקירור. רוב היצרנים של משאיות בתוך יפן, קוריאה יו יש בבעלותך שלין IY משאיות (רכב עם קירור איזותרמיים). בקירור כלי רכב המשמשים את הכרכרה של סחורות בטמפרטורת שצוין, שבקשר יש תכונות עיצוב מסוימות. מקררים רכב מורכב איזותרמי ואן, קירור יחידה, אשר, בתורו, יוצר הצורך בתוך avtorefrizheratora טמפרטורה. Reefers כלי רכב (רכב קירור) הם רכובים על טנדרים, טריילרים או קדימונים.

כלי רכב קירור יכול לפעול החל מנוע המכונית, ולמצב לא מקוון (למשל כלי רכב קירור יש התקנה נפרדת עם מנוע עצמאית שלה). משטרים טמפרטורה, מי יכול לספק ולתחזק במהלך משאית העבודה שלהם, קירור נעות + 180 ל- 200 מעלות צלזיוס, אך מקררים ביפנית ובקוריאנית נועדו לפעול בטמפרטורות מ-40 ל +40 מעלות צלזיוס. כאשר הבתוך הטמפרטורה של הגוף בדרך כלל נע בין –25 ל 25 מעלות צלזיוס. בגוף קירור משתמשת מספר סוגים של חומרים עמידים בחום, בסיסי הוא הקצף, פוליסטירן מוקצף, Isover. קירות מבודדים בייצור טנדרים (משאיות) של יפן ולא קוריאנית יו מחומרים שונים: עץ לבוד, פלסטיק, פלדה, אלומיניום או נירוסטה, אבל והוגנים הפעולה של יפנית משאיות ברוסיה, הובלת מזון, גוף, רצוי, צריכה להיעשות פלדה מגולוונת.

בייצור של מקררים בשימוש frameless וטכנולוגיית וההספק חומרים קלים משמשים, אשר נותן את ההזדמנות כדי להקטין את המסה של הרכב להגביר את המסה של המוצרים מועבר. סוג זה של הרכבה מייחסת לעצב האיטום, וזה מאוד חשוב לשמירה על קבוע הטמפרטורה בתוך הגוף. למרות העיצוב עוצמה ואמינות יפנית וקוריאנית, משאיות קירור, חייב בזהירות אחריהם ולהזהיר את האפשרות שמץ של קורוזיה או גוף מכני נזק ומבודדים ואן, כדי לשחזר את אטימות של המקרר, אז זה יהיה די קשה ויקר. החלק העיקרי של מקרר, שלמעשה הופך את המקרר חניך יחידת הקירור. ישנם שלושה סוגים בסיסיים של התקנות: ההתקנה העצמאית עם כונן ישיר עם פלטות התזת. הנעה ישירה אומר כי ההתקנה הוא מופעל על ידי מנוע הרכב. אופציה כזו להשתמש בכמויות קטנות הגוף קריר יותר. המכונות האלה כי הם תכופים חניות ביניים המשויך הפתחים הדלת (למשל בעת הובלת גלידה) ההתקנה עם eutectic צלחות. הצלחות האלה לפני השימוש (למשל, בלילה) מוקפאים עד טמפרטורה מסוימת מרשת חשמל חיצוני ולאחר מכן לשמור את זה לאורך כל היום הטמפרטורה בתוך הגוף avtorefrizheratora. הכי נוח (אך לא הזול ביותר) ההתקנה הפופולרי ביותר הוא מנותק. הם מחוברים למקור חיצוני, יכול להתמודד עם המכונה עם גוף גדול מאוד. בשימוש יפנית משאית, מקרר, מכונית מאוד פופולרי שלה קטע של השוק. העלות של כזו מכונית יד שנייה אינה גבוהה, וגם המארז, ואן איזותרמי קירור יחידה להשתמש ברכיבים יפני אמין מאוד, ו איכות בניה הוא גבוה לאין ערוך. עכשיו, המציאות היא כי טנדר יפני, בקירור עם 5-10 שנים של חיים, האיכות עדיפה למשאית רוסי חדש, מקרר.