היכן מתחיל באתר

אולי השאלה היא רחבה מעט, אך רובנו הסכים לענות מבלי לחשוב פעמיים "לבית". במציאות, זה הרעיון כי צריך מחדש, על פי תרחיש חדש ל- web הסמנטי וזה להוות רשתות חברתיות. שקול אתר מתחיל בבית, או index. htm כדי לשמור על מבנה של web 1.0, איפה החידוש היו קישורים שמותר לתת "עומק" על הטקסטים. כמו ספרי ילדים אלה בו הקורא יכול לבחור את הקורס של התו ("אם אתה חושב Juanito אחריו את הנתיב צהוב, עבור אל דף 28. אם אתה חושב כי האדום אחריו, רואה 48 ', וכו ') הטקסטים עם קישורים מאפשרים לך ללחוץ על קישור לדף סטטי אחר, וזה היה החידוש.

אבל היום, בעוד אנו נמצאים שנות אור מזו אף ואורח חיים או עשר שנים – האפשרויות, השימוש הניתנת באינטרנט היא אחרת. כתוצאה מכך, מנסה להשאיר אותו במצב סטטי מבנה האתרים שלנו הוא תפיסה מוטעית הגדולות. ראשית, אין למשתמשים זמן כדי לעיין לפי שלך האתר, לראות את מה שיש לך להציע, לפחות לא את רוב מהם. הסצנה היא זאת: מישהו רואה קישור מאמר, או מוצר או התוכן של האתר מעוניינים ולאחר לחץ על זה. ידוע כי לא כל המבקרים החדשים המגיעים באתר כך דרך חיפוש במנוע דפי תוצאות. ואכן, בפעם הראשונה בהיסטוריה של האינטרנט, פייסבוק רק כדי לעקוף גוגל במספר ביקורים כבר חלפו עבור חג המולד והשנה החדשה. הציפייה היא כי חלק גדול ביקורים באתר לבוא מרשתות חברתיות, שבו יש לך את ההזדמנות כדי לשים קישור לדף, להתפלל כדי להפוך אותו מעניין מספיק כדי להפוך דף זה הוא השער שאר התוכן שלנו.

בנוסף, יש צורך להתחיל לחשוב על הדפים שלנו ברשתות חברתיות כאתרי "לווין". במקרה זה העד, פיצה האט בפייסבוק יש אלף 224 מיליון מעריצים. האם אתה חושב כולם נוהרים בהמוניהם אל האתר הרשמי של ה? עסקים? אולי יש לעשות זאת, אך ביטוח אשר מגיע רובם עם הדף של פייסבוק כדי להזמין פיצה שלך, או להחליט שהוא השילוב של טעמים כי רוב כמוהם. המכירות, אנשי קשר אלה תקפים הרבה או יותר אשר יכול להיות דרך "האתר הרשמי". כתוצאה מכך, ועל פי החדשה, חברתיות של החברה או המותג הם חלק באתר האינטרנט של החברה. ויש גם להתייחס כשערי לאתר. מסיבה זו, יש צורך לחשוב מחדש את המבנה של אתרי אינטרנט, עבודה על נגישות, מתוך הנחת היסוד כי כל דף, כל פרופיל או במיקרו כל היא דלת אחת של גישה לעסק חדש וטוב יותר. אם אהבו הודעה זו, וברצונך למקם אותו באתר שלך, לעשות כך בצורה חלקה, בתנאי מצטטים כמקור