הכיתות של העתיד – זה אפשרי בתגובה המשבר העולמי על האינטרנט בחינוך

"מורים מתלוננים, בצדק, על אבות ואמהות, וגם באופן כללי החברה, באופן גלובלי נחשב, התפטרו בתפקידם להשאיר אותם לבד עם אצילי המשימה שלהם, אשר לא מחשיב נתמך או מזוהה." מן פאי דה Cabanyes בימים האחרונים נקראה כך בכותרות העיתונים הגדולים על אי-התאמה של מורים עם חוסר משאבים המוקדשים החינוך הציבורי. אין לי כוונה לגבש חוות דעת נוספת על המחלוקת בין הממשלה לבין המורים, אבל מציגה חשש זה מעמיד בספק את היסודות של החינוך הנוכחי, אשר אינה במשבר רק בצ'ילה, אבל ברחבי העולם. >. לפעמים זה הכרחי לחפור קצת ההיסטוריה כדי להבין טוב יותר את הבעיות של מצב, וכך יוכל למצוא פתרונות חדשים. . תנו לי לקחת אתכם למסע בזמן לפני בערך מאתיים שנה, כאשר נוסדו מערכות החינוך הראשון של המדינה.

מערכת החינוך הנוכחי נולד בתחילת העידן התעשייתי. עד אז, כמו גם בכל ההיסטוריה של האנושות, הילדים חונכו על ידי ההורים. הם השיגו את המשרד של ההורים או היו רב-אומן החניכים. אלה שיש להם משאבים להעסיק מורים פרטיים ולכן זכאי עבור סטודיו סופריור ללמוד מקצוע. שתי שיטות אלו של החינוך, החניך, חונכות, מתן חינוך אישי זה טיפחו את כישורי יזמות ויצירתיות של התלמיד.

עם זאת, הופעתה של המפעלים בסופו של דבר עם כל זה. בעלי מלאכה כבר לא יכול להתחרות עם מוצרים המיוצרים במפעלים והיה בקרוב מסיבית אקסודוס של אבות מבתיהם במפעלים, מקום עבודתו החדשה. כתוצאה מהפכה זו בחברה, ילדים רבים נותרו ברחוב. זה היה אז זה התערב בפעם הראשונה הממשלה בחינוך מסיבית של הילדים ומשך את מערכת החינוך המדינה נועדה אוריינות המסכן כך שיוכלו לעבוד, שהוכנס לתוך החברה. תכנית הלימודים הוכתב על ידי הממשלה, המורים היו מוכנים ללמד את זה בצורה מסיבית מאוד למספר הולך וגדל של ילדים אשר נשארו בלי האבא בבית. בתחילה, מערכת זו היה מוצלח מאוד, מאז זה העלה את רמת החיים של אנשים החיים בעוני. עם זאת, זה היה להחליף בהדרגה שתי השיטות האחרות של החינוך יעילים הרבה יותר – כי של החניך, חונכות אישית – כי הם לא יכולים להתחרות עם מערכת ממומן על ידי המדינה. במקביל בהדרגה מהוריו מעורבת בעיקר בחינוך, אחר כך היווצרות זהה של ילדיהם. כך נולד המוסד "המכללה" כפי שאנו מכירים אותה כיום. בזמן זה ניסה להסתגל לשינויים של החברה מאז, יסודות שלו נשארים זהים: שנותן חינוך המאפשר לאנשים המועסקים, ובכך מהווים חלק קטן של הציוד ענק של הכלכלה של המדינה. הוא לא מסוגל לספק טיפול זה מקדם את כישורי היזמות של התלמידים, וגם לא את היצירתיות שלך ומכבד גם האינדיבידואליות שלהם. מצד שני, ההורים הגיעו לנקודה שבה. לא שיבינו חינוך ללא התערבות המדינה כבר. בנוסף, הזמנים השתנו. . אנחנו כבר לא בעידן התעשייתי. מערכת החינוך הפך "טיטאניק" של התקופה המודרנית בקושי יוכל לשנות ממנהגה להסתגל לכל הרוחות חדש זה הורס. המחשב היה מציע חלופות אחרים, אפשרויות חדשות שלא היו קיימים בעבר. האינטרנט הגיע כדי להישאר, דברים הולכים להשתנות. ? מי הכי טוב יודע איך להתאים הוא אחד מי הולך לזכות. עכשיו, אני מזמינה אותך לצאת לטיול לעתיד לא רחוק. חינוך טוב לא הולך להיות מרותק בכיתה. לא יהיה צורך כי ההורים מחפשים עבודה מהבית. גם להורים ולילדים יש האפשרות של פעילות גופנית חובותיהם יומי מהבית. היום הוא פשוטו כמשמעו קצה האצבעות שלנו, אם יש לנו גישה למחשב עם חיבור לאינטרנט. מי יהיה החלוצים של אפשרויות חדשות של חינוך זה זועק כדי לענות על הדרישות של זה חדש? אני מקווה בכל ליבי, כי עדותו של הקריירה מוחזר בידי ההורים, איפה שהיה צריך תמיד להיות. אם אתה זקוק לעזרה עם ההכנות של ילדים החיים האמיתיים, אתה מוזמן שבו תקבל e-ספר חינם אשר ילמד אותך 10 נתונים שאמא לימדה את הילדים שלו על כיצד להתכונן היטב לקראת העתיד. של בטינה Langerfeldt, תאוות היא ללמד אנשים מכל הגילאים איך להשיג חזון על החיים שלך, לקבוע יעדים, ואז לרדוף אחרי השכלה ספציפית כדי שיוכלו להשיג אותם.