הניהול והטכנולוגיה

חברות מצליחות קרלוס מורה Vanegas מאופיינים טכנולוגיה גבוהה, שבו תהליכי הייצור שלהם גם להיות מוגן על פי מדדי ניהול על-פי הקיבולות של המכונות, הישימות של הצוות הטכני, על פי הידע המודרני, הדורשות מיומנות בטיפול הטכנולוגיה המודרנית, ומוטיבציה נכונה, בזכות סגנון ניהולי שיתופי, אמין, מזוהה לחלוטין עם הגורם האנושי בנושאים אלה מזהה את יעילותם, פרודוקטיביות. למרבה הצער במקרה ונצואלה, תעשיות קטנות/רבים בינוניות חסרי הטכנולוגיה המודרנית, כי יש לא היה מודאג לפתח טכנולוגיה, אך הם לקנות אותו למדינות פיתחו לפי יכולותיהם פיננסיים, אשר יכול לתת דרך להציע מוצרים העונים על הדרישה. על זה כותב Expósito אינגריד, אשר לקחת בחשבון כי טכנולוגיית הביא כתוצאה מכך בסתיו מחסומים, מוצר כלכלי וחברתי, במיוחד, על-ידי לדוגמה, דיגיטציה חיסלה את המרחק, עושה רק את הכלכלה ואת השוק, כך תחרות יודע ללא גבולות. אבל זה גרם, באופן דומה, יציבות כלכלית ומשברים חברתיים. עם זאת, אמור לזהות כי השימוש בטכנולוגיה חיוני ביצירת ערך, שכן קודם כל, זה חוסך זמן משאב, המפתח יתרון תחרותי עבור הארגון. לבסוף, אנו יכולים לזהות זמן זה פועל עם שם פרטי ושם משפחה: שינוי טכנולוגי. השינויים המתרחשים באזור של הטכנולוגיה הם מקור של חוסר ודאות, עם נסיבות מחמירות שיש כרגע על מהירות יוצאת דופן מורכבים, הכללית אך אם הפחדים להשלימן וללמוד להתמודד עם זה, כל הפיתוח יכול להיות נקודת המוצא של הזדמנויות רבות. בלי שכחה כי זה שינוי קבוע ומהירות מחייב חברות לשמור על תשאול קבוע אם אני עושה את הדבר הנכון.

ראוי להדגיש, לפני שתמשיך, זה עורר את עידן הידע, אינו תוצאה או תוצאה של מחשבים, העיבוד של הנתונים, אך מה זה הפעיל באינטרנט, ערוץ עסקים החשוב ביותר (הנקרא e-commerce) או פיתוח מקצועי באופן כללי; כמו גם הופעתה של סקטורים חדשים כגון ביוטכנולוגיה, ביואינפורמטיקה, בין היתר. הוספת Expósito, אשר מוטל בספק כי הטכנולוגיה, עבור רבים, מייצג איום על ביטחונה, אשר גורמת אי נוחות, פחד, אשר יתרגם חרדה טכנולוגי. אך, למרות כל זאת, יש קולות רבים יש מסומנים הגיוני כעת מעט כדי להוות בעיות טכנולוגיות חדשות עולם העבודה לגבי דחיה או קבלה או בכל אלה של נוחות או אי הנוחות שלו, [שכן הוא עובדה מוכחת כי כדי לשמור על חברות בעולם תחרותי הוא גורם בסיסי יישום של טכנולוגיות אלה. כלומר, בזמנים אלה, עליך להיות מסוגל להצליח עם הטכנולוגיה ולא ישקול אותה. 1 ההשפעה על משימת וביצועים: פעילויות השפיעו, והם פעילויות שבוצעו בתוך הארגון (חובה, בין היתר, גמישות), ובכך לתקופת (יותר אוטונומיה, ברמה של אתגר, וכו '.). כך, יכולות וכישורים, כלומר ביכולות הדרושות עבור משימות אלה לא יהיה זהה, עד סביבת עבודה פיזית מושפע, לטוב, עבור שינויים אלה. לעומת זאת מופיעים והטיפולים חדשה של עבודה, כפי שהוא ומרחק עבודה. כמובן שינויים אלה להוביל אותנו פרודוקטיביות גדולה יותר מתקבל על ידי העובד.

2 השפעה על הרווחה הפסיכולוגית ואיכות חיי העבודה: הנה בא עם כוח מושג שהוזכר קודם של חרדה טכנולוגי. זה עולה כתוצאה כל המרות פסיכולוגי שהם עובדים עם הקדמה, לדוגמה, המחשוב המשתתפים (חוסר הביטחון, יחסי תלות, בורות, תחושת) נחשלות, בין היתר). עם זאת אם הם ניתחו את הרעיון של איכות חיי העבודה, שהם יבינו כי אין סתירה, מכיוון שהאחרון הוא מושפע, הכלליות שלה, באופן חיובי. זה קל לחזק עם השינויים שהיו בתפיסה של העבודה, כמו לדוגמה המראה של משרדים וירטואליים ושל אחרים והטיפולים רבים לאפשר לעסקים למרחק. גם לוחות הזמנים של העובד, גמישה, במקרים רבים, לעבוד על הבתים. הארגונים של היום נקראים, במקרה זה, לחפש קשר חיובי בין שני מושגים אלה. 3. השפעה על היחסים הבינאישיים ועבודת צוות: בנקודה זו יש לציין הערך ואת הרלוונטיות יתפסו את התקשורת בעולם של היום, כי זה דרך זה כי מסרטים השפעה גדולה יותר על אנשים ועל השינויים פוסטר. עם זאת, הטופס של תקשורת, כלומר לקשר interpersonalmente, כבר הפכה גם ברגע זה השתנה תדירות הקשר ואת סוג אינטראקציות בין אנשים (ברשת). זה מרמז כי הקיבולת של השפעה בין אנשים ובין קבוצות נקבע, בעיקר, על-ידי הגורם הטכנולוגי. פונקציות בקרה ושליטה הועבר לאנשים מכונות, נותן לעלות צרכים חדשים באזורים אלה. 4. השפעה על מבנה ותהליכים ארגוניים: ברור כי ארגונים הם כבר לא אותו הדבר, לכן, כיצד הם חייבים לשנות את העם גם חייב להסתגל חדשה תנאי המבנה הארגוני, בצורה שתקל על שילוב של שינויים אלה בסביבת העבודה. הדרך לעשות דברים, חייב גם לקבל ולשלב טכנולוגיה כמרכז של התהליך. בהחלט, הניהול צריך זה להתפשר עם תכונות מודרניות שידוע המתנות טכנולוגיה, משולב עם ניהול הייצור בתהליכים אלה מעדיף אותך, לא רק כדי להחדיר תרבות של טכנולוגיה המבטיחה איכות ו פרודוקטיביות, אך שילוב מקורי של האופרטור בקידום הטכנולוגיה בהווה. כדאי לשים לב יותר מה אתה הצביע פיטר. דרוקר להיות תינתן «יותר תשומת לב מכונה חזקה יותר, הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, יותר מפותח, והתוכנה הבסיס של כל המצאה עשה: המוח». לקחת בחשבון מה מציין סטיוארט בויד, כי המדובר הבעיה היא לא הטכנולוגיה לכל: הוא התהליך לפיו מנהיגים להסתגל הטכנולוגיה. במובן הרחב ביותר, הטכנולוגיה מתייחס שום שיפור היכולת האנושית; מהר יותר, צלילים רועמים יותר, יותר swipes, חזון ברור יותר, חישובים מהירים יותר, ולבסוף הלאה Expósito, מזמין אותנו לחשוב, מנהל טוב צריך לדעת להבחין בין חברת המידע והחברה ידע, כי הגורם האנושי המשולב עם האחרון. כך המנהיג עסקים חייב להיות ניחן מודיעין לוגיקה שיאפשרו לה לייעל את השפה מודיעין עסקי כדי להקל על התקשורת וסדר אינטליגנציה בין אישית כדי לעבוד ביעילות בצוותים, תמיד ספירה עם אינטליגנציה תוך אישית מאשר לך את הכלים מאדם שלו, לדעת מקורות והחולשה שלהם: emagister.com/technology com. m